Consumer
  Leading juicer brand worldwide

  Konzumácia správneho množstva ovocia a zeleniny je všeobecne uznávaná ako jedna z najdôležitejších častí zdravého stravovania, ale je ťažké jesť ich dostatočné množstvo, zvlášť keď vediete rušný život. Preto je príprava čerstvých domácich džúsov skvelým a rýchlym spôsobom, ako zahrnúť správnu kombináciu ovocia a zeleniny do každodenného jedálnička.


  Ako vedúca svetová značka odšťavovačov vám spoločnosť Philips prináša odšťavovače, ktoré pomáhajú dostať maximum z prísad, a ktoré sa tak ľahko používajú, že ich budete využívať naozaj každý deň.

  juicer

  Viac šťavy z rovnakého množstva ovocia.

  Doprajte si v živote viac vlákniny, vitamínov a chuti s naším novým nízkootáčkovým odšťavovačom Philips.

  Výhody odšťavovačov s lisovaním za studena

  check-symbol
  Vyrobte si chutné šťavy z ovocia, zeleniny, či dokonca semienok.
  check-symbol
  Rychlé čistenie QuickClean trvá menej ako 60 sékund.
  check-symbol
  Priestorovo úsporný dizajn ako stvorený pre vašu kuchyňu.

  Rýchle a jednoduché čistenie odšťavovača

   

  Šnekový odšťavovač Philips bol šikovne navrhnutý tak, aby boli jeho časti ľahko odnímateľné a oplachovateľný. Neobsahuje tiež žiadne sito, a preto ho možno umyť za menej ako minútu.

  Jednoduché, chutné a zdravé recepty na šťavy

   

  Odšťavovača Philips sa vyvinuli a s nimi tiež spôsob, akým odšťavuje. Inšpirujte sa rozmanitými kombináciami skvelých chutí, krásnych farieb a obrovské dávky potrebných vitamínov a minerálov. Zistite viac o zdravotných prínosoch vašich obľúbených surovín a načerpajte inšpiráciu k výrobe lahodných a výživných štiav.

  mobile app

  Inšpirujúca recepty a zdravotné poradenstvo na dosah ruky

   

  Od nutričných informácií o vašich obľúbených zdravých nápojoch po detaily o ich prínosoch pre zdravie, od jednorazových receptov po týždenné programy založené na vašich osobných cieľoch. Teraz máte všetky tieto možnosti na jednom mieste, vždy pripravené vám pomôcť. Vrátane nákupného zoznamu.

  Domáce odšťavovania je pre vás

   

  Rušný život nemusí znamenať, že vám budú chýbať potrebné živiny. Pripojte sa k odšťavovacej revolúcii a doplňte svoj jedálniček o každodennú dávku ovocia a zeleniny.

   

  Či už chcete do svojho džúsu pridať viac ovocia a zeleniny alebo chcete uspokojiť svoju dennú potrebu konkrétnymi živinami pomocou 100% prírodné dávky zdravie, odšťavovače Philips sú tu pre vás.

  • Mlecí odšťavovač

   Mlecí odšťavovač

   Mlecí odšťavovače Philips vymačkajú z ovocia a zeleniny maximum chuti a živín. Zaistenie denné nutričné hodnoty je tak vďaka 100% prírodnej dávke zdravie ešte jednoduchšie.

  • Odstredivý odšťavovač

   Odstredivý odšťavovač

   Lahodné výživné šťavy v rodinných objemoch s rýchlym a výkonným odšťavovačom, ktorý ľahko vyčistíte počas jedinej minúty.

  Odšťavovania sa posunulo ďalej

   

  S novými odšťavovači Philips je príprava chutných a výživných nápojov hračka. Odšťavovanie kvalitných surových surovín ešte nikdy nebolo tak jednoduché. Nižšie uvádzame 2 rôzne typy odšťavovačov Philips: odstredivý odšťavovač, ktorý extrahuje šťavu pomocou rotácie, zatiaľ čo mlecí odšťavovač (tiež pomalý odšťavovač alebo odšťavovač s funkciou lisovanie za studena) extrahuje šťavu pomocou hnetacieho skrutky. Voľba je len na vás!

  Avance Collection

  Odstredivý odšťavovač

  Avance Collection

  Avance Collection

  Mlecí odšťavovač

  Avance Collection

  • Osviežujúci čistá šťava
  • Koncentrovaná hustá šťava bohatá na vlákninu

  • Výživná šťava plná vitamínov
  • Výživná šťava plná vitamínov

  • Vhodný na odšťavovanie tvrdého ovocia a koreňovej zeleniny
  • Vhodný na spracovanie mäkkého ovocia a zelenej listnaté zeleniny

  • Rýchly a výkonný
  • Jemné vytláčaniu ingrediencií znamená menej hluku

  • Schopný pripravovať šťavu v objeme pre celú rodinu
  • Možnosť výroby rôznych druhov výživných štiav

  • Funkcia QuickClean - rýchle čistenie za 1 minútu
  • Funkcia Quick Clean - rýchle čistenie za 1 minútu

  • Veľká plniaca trubica znamená menej prípravy
  • Malá plniaca trubica

  • 600W – 1200W
  • 100W – 200W
  Leading juicer brand worldwide

  Pomáhame ľuďom po celom svete robiť zdravšie rozhodnutia

   

  Spoločnosť Philips je známa dlhou históriou výroby odšťavovačov, ktoré sú inovatívne, užívateľsky prívetivé, ľahko umývateľné a ktoré umožňujú výrobu zdravých a chutných domácich štiav pre vašu rodinu.


  Naša klasická rad odstredivých odšťavovačov už dnes denne pomáha spotrebiteľom vo viac ako 2 miliónoch domácností, pretože sa sústredíme na vývoj inovácií, ktoré pre vás majú zmysel.

  Odstredivé odšťavovače

  Quick clean technology

  Technológia QuickClean

   

  Inovatívna technológia QuickClean umožňuje čistenie jednoduchým opláchnutím. Funkcia predčistenia sa postará o väčšinu práce s čistením. A vďaka hladkému povrchu lešteného sitka môžete odstrániť zachytená vlákna obyčajnú kuchynskú hubkou. Menej čistenia, viac času s rodinou.

  Quick clean polished shieve

  Leštené sitko QuickClean

   

  Vďaka hladkému povrchu lešteného sitká je čistenie odšťavovača Philips prác na jednu minútu. Po predčistenie stačí vlákna odstrániť jednoducho obyčajnú kuchynskú hubkou.

  Integrated pulp container

  Integrovaná nádoba na dužinu

   

  Už nemusíte dostávať dužinu z každej malej medzierku svojho odšťavovača! Hladký povrch integrované nádoby zachytí všetku dužinu na jednom mieste. Čistenie je tak ľahšie, rýchlejšie a pohodlnejšie.

  Recenzia

  Jednoduchý pritom výkonný

  Z odšťavovača som nadšená! Pekne vyzerá, nie je príliš hlučný, ľahko sa ovláda a dokonca aj ľahko čistí. Odšťaví aj tvrdšie zeleninu ako je napríklad zeler. Šťava je naozaj jemná, zachytí aj menšie kôstky.

  Čerstvá šťava pripravená za chvíľku, bez krájania a dlhého čistenie.

  S týmto odšťavovačom som veľmi spokojná. Z ovocia veľa šťavy, chválim funkciu predčistenie vďaka ktorému umývanie zaberie pár sekúnd. Doma som mala iný odšťavovač, ale jeho umývanie zabralo veľa času a sitko nešlo vôbec vyčistiť. Tu je to hneď čisté a hlavne krásne zdobí moju kuchyňu. Čerstvá šťava pripravená za chvíľku, bez krájania a dlhého čistenie. Môžem len odporučiť, som nadšená!

  Nový mlecí odšťavovačov Philips

  Odšťavovač Philips - maximum šťavy, minimum námahy

  Odšťavovač Philips v škôlke

  Mlecí odšťavovač Philips: návod, ako správne zostaviť!