Maximálne množstvo šťavy, minimum námahy

Vychutnajte si až o 10 % viac šťavy a jednoduché čistenie opláchnutím

  Lahodne osviežujúce šťavy pripravené v okamihu

   

  Chcete si rýchlo spraviť čerstvú šťavu do džbánu alebo do pohára? Naše odstredivé odšťavovače disponujú silnými 1 000 W motormi, vďaka ktorým odšťavíte aj tvrdé ovocie a zeleninu. Zdravé čerstvé šťavy prakticky v okamihu.

   

  Vyvinuli sme technológiu QuickClean, aby bolo odšťavovanie ešte jednoduchšie. Táto technológia pomáha skrátiť čas čistenia na 1 minútu. Zdravé ovocie a zeleninu môžete teda zmeniť na nápoje, ktoré si vy a vaša rodina môžete dopriať každý deň.

  Maximálne množstvo šťavy s minimálnou námahou


  Získajte z čerstvého ovocia a zeleniny maximum. Vďaka výkonnému motoru a nášmu jedinečnému obrátenému sitku dokážu odšťavovače Avance odšťaviť až o 10 % viac šťavy.

  Odšťavovanie bez námahy


  Čistenie po odšťavovaní je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Naše odstredivé odšťavovače sme navrhli tak, aby sa dali celé jednoducho očistiť za 1 minútu. Funkcia predčistenia vám umožní odšťavovač opláchnuť za pár sekúnd, vďaka čomu je čistenie hračka.

  Konzumácia dostatočného množstva ovocia a zeleniny je všeobecne uznávaná ako jedna z najdôležitejších zložiek zdravého stravovania, čo však môže byť pri hektickom štýle života problém. Príprava čerstvých domácich džúsov je preto skvelým spôsobom, ako získať tú správnu kombináciu ovocia a zeleniny na každý deň.

   

  Ako popredný svetový výrobca odšťavovačov vám spoločnosť Philips prináša nizkootáčkové a odstredivé odšťavovače, s ktorými vyťažíte z prísad maximum a ktoré sa používajú tak ľahko, že po nich budete siahať skutočne každý deň.

  Čistý už za 1 minútu

  Vďaka technológii QuickClean™ odšťavovač očistíte za 1 minútu. Jednoducho do odšťavovača nalejte vodu, ktorá zabezpečí rýchle predčistenie. Vlákna a kúsky potom jednoducho zotrite a opláchnite.

  Stačí ho jednoducho utrieť

  Aký je najlepší odstredivý odšťavovač? Taký, ktorý dokážete rýchlo vyčistiť. Sitko v našich odšťavovačoch má hladký leštený povrch, vďaka čomu ho stačí očistiť utretím.

  Jednoduchá likvidácia dužiny

  Keďže je sitko odšťavovača obrátené, dužina prirodzene padá do jednej nádoby, ktorá sa dá jednoducho vybrať a vyprázdniť. Potom stačí dovnútra naliať vodu na predčistenie a odšťavovač je takmer ihneď pripravený na ďalšie odšťavovanie.

  Recenzie

  Toto zariadenie uľahčí prechod na zdravšie stravovanie. Efektívne extrahuje maximum šťavy z ovocia a zeleniny a dužina sa z neho ľahko vyprázdňuje. Stačí rýchlo opláchnuť a môžete ho znova použiť. Jediným negatívom je pre mňa to, že sa ťažko zatvára poistná rukoväť, no inak je to skvelé zariadenie.