Maximálne množstvo šťavy, minimum námahy

Vychutnajte si až o 10 % viac šťavy a jednoduché čistenie opláchnutím

  Lahodne osviežujúce šťavy pripravené v okamihu

   

  Chcete si rýchlo spraviť čerstvú šťavu do džbánu alebo do pohára? Naše odstredivé odšťavovače disponujú silnými 1 000 W motormi, vďaka ktorým odšťavíte aj tvrdé ovocie a zeleninu. Zdravé čerstvé šťavy prakticky v okamihu.
   

  Vyvinuli sme technológiu QuickClean, aby bolo odšťavovanie ešte jednoduchšie. Táto technológia pomáha skrátiť čas čistenia na 1 minútu. Zdravé ovocie a zeleninu môžete teda zmeniť na nápoje, ktoré si vy a vaša rodina môžete dopriať každý deň vďaka našim odšťavovačom.

  Maximálne množstvo šťavy s minimálnou námahou


  Získajte z čerstvého ovocia a zeleniny maximum šťavy. Vďaka výkonnému motoru a nášmu jedinečnému obrátenému sitku dokážu odšťavovače Avance odšťaviť až o 10 % viac šťavy.

  Odšťavovanie bez námahy


  Čistenie po odšťavovaní je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Naše odstredivé odšťavovače sme navrhli tak, aby sa dali celé jednoducho očistiť za 1 minútu. Funkcia predčistenia vám umožní odšťavovač opláchnuť za pár sekúnd, vďaka čomu je čistenie hračka.

  Konzumácia dostatočného množstva ovocia a zeleniny je všeobecne uznávaná ako jedna z najdôležitejších zložiek zdravého stravovania, čo však môže byť pri hektickom štýle života problém. Príprava čerstvých domácich džúsov je preto skvelým spôsobom, ako získať tú správnu kombináciu ovocia a zeleniny na každý deň.
   

  Ako popredný svetový výrobca odšťavovačov vám spoločnosť Philips prináša nizkootáčkové a odstredivé odšťavovače, s ktorými vyťažíte z prísad maximum a ktoré sa používajú tak ľahko, že po nich budete siahať skutočne každý deň.

  Technológia rýchleho čistenia

  Čistý už za 1 minútu

  Vďaka technológii QuickClean™ odšťavovač očistíte za 1 minútu. Jednoducho do odšťavovača nalejte vodu, ktorá zabezpečí rýchle predčistenie. Vlákna a kúsky potom jednoducho zotrite a opláchnite.
  Leštené sito, ktoré sa rýchlo čistí

  Stačí ho jednoducho utrieť

  Aký je najlepší odstredivý odšťavovač? Taký, ktorý dokážete rýchlo vyčistiť. Sitko v našich odšťavovačoch má hladký leštený povrch, vďaka čomu ho stačí očistiť utretím.
  Vstavaná nádoba na dužinu

  Jednoduchá likvidácia dužiny

  Keďže je sitko odšťavovača obrátené, dužina prirodzene padá do jednej nádoby, ktorá sa dá jednoducho vybrať a vyprázdniť. Potom stačí dovnútra naliať vodu na predčistenie a odšťavovač je takmer ihneď pripravený na ďalšie odšťavovanie.
  Odstavovace Philips

  Odstredivý odšťavovač Philips s voľbou hustoty vlákniny 


  Doprajte sebe a svojej rodine každé ráno čerstvú šťavu! Philips predstavuje odstredivý odšťavovač s unikátnou technológiou FiberBoost, ktorá umožnuje voľbu hustoty šťavy.

   

  Jedným prepnutím tlačidla tak môžete získať číru šťavu alebo šťavu s až o 50 % väčším obsahom vlákniny. Odšťavovač disponuje plniaci trubicou XXL a silným motorom s výkonom 1200W, takže ľahko odšťaví aj to najtvrdšie ovocie a zeleninu. A navyše, vďaka technológii QuickClean máte umytý do 1 minúty.

  Recenzie

  Toto zariadenie uľahčí prechod na zdravšie stravovanie. Efektívne extrahuje maximum šťavy z ovocia a zeleniny a dužina sa z neho ľahko vyprázdňuje. Stačí rýchlo opláchnuť a môžete ho znova použiť. Jediným negatívom je pre mňa to, že sa ťažko zatvára poistná rukoväť, no inak je to skvelé zariadenie.

  aplikácia so zdravými nápojmi

  Bezplatná aplikácia s inšpiratívnymi receptami a tipmi na zdravú výživu

   

  Prevezmite si aplikáciu Philips Healthy Drinks. Je to praktický spôsob, ako vyťažiť z odšťavovania a mixovania čo najviac. Môžete teda začať pripravovať zdravé a lahodné šťavy alebo si rozšíriť repertoár receptov.

   

  Čerstvé šťavy a kokteily sú predsa skvelý spôsob, ako si zvýšiť príjem vitamínov a ostatných dôležitých výživných látok.