Consumer

  Vďaka čomu je naša technológia AirflowMax taká výkonná?

   

  Pri návrhu našej inovatívnej technológie AirflowMax sme začali so srdcom nášho vysávača – vreckom na prach s-bag®. Optimalizované vnútorné rebrá udržujú vrecko na prach zavesené v priestore. Preto sa rovnomerne rozbaľuje a naplní sa až na maximálnu kapacitu – a počas celého tohto procesu zachová vysokú saciu silu vysávača.

  Špičková 3-fázová filtrácia vzduchu

  Ako dosahujeme špičkovú filtráciu?

   

  Vrecko na prach s-bag® Prvým krokom je naše vrecko na prach s-bag®, ktoré odfiltruje jemný prach a alergény pomocou viacerých vrstiev vysoko kvalitného materiálu. Vlákna na jemnú filtráciu sú rozmiestnené tak, aby sa zachovalo konštantné prúdenie vzduchu a silný sací výkon.

   

  Filter na ochranu motora Druhý filter zachytáva prach, ktorý mohol uniknúť cez vrecko na prach s-bag® – čo tiež pomáha chrániť motor vysávača.

   

  Filter HEPA13* Posledným krokom je náš efektívny filter HEPA13. Väčšina vysávačov jednoducho recirkuluje vzduch s jemným prachom späť do vášho domova. Náš filter HEPA13 je však navrhnutý tak, aby zachytil viac ako 99,95 % jemného prachu. A to vrátane alergénov a dráždivých látok, ako je peľ alebo roztoče.

  *Dostupné na vybraných modeloch radu Performer a Performer Expert

   

  Zobraziť výrobky

  Naše vysávače sú navrhnuté na špičkovú filtráciu vzduchu. Alergény a mikroskopické čiastočky sa zachytávajú v troch rôznych fázach – takže vzduch vychádzajúci z vysávača je prefiltrovaný a zdravotne vyhovujúci. Vďaka tomu sme získali certifikáciu „vhodné pre alergikov“ od Európskeho centra pre výskum alergií (ECARF).

  Hygienická likvidácia prachu. Použite vrecko, uzavrite ho a potom zahoďte!

  Keď sa rozhodnete pre vysávač Philips s vreckom na prach s-bag®, získate to najlepšie v oblasti hygienickej likvidácie prachu. Vrecko na prach s-bag® je navrhnuté na jednoduchú likvidáciu. Jednoducho posuňte uzáver do zatvorenej polohy a zahoďte ho. Takto všetky nečistoty a prach ostanú vnútri vrecka na prach a vaše ruky budú čisté. To je obzvlášť praktické pre ľudí, ktorí majú domáce zvieratá alebo trpia alergiami.

  Jedinečné hubice TriActive navrhnuté spoločnosťou Philips

   

  Čistí trojako jediným ťahom

  Hubica TriActive

  Hubica TriActive Max sa predáva spolu s naším radom Performer Expert.

  Hubica TriActive+

  +  S bočnými kefami

  Naša hubica TriActive+ sa predáva spolu s naším radom Performer Active.

  Hubica TriActiveMax

  + With side brushes

  + Vyrobené na najlepšie odstránenie prachu zo všetkých podláh

  Hubica TriActive Max sa predáva spolu s naším radom Performer Expert.

  Hubica TriActiveZ

   

  Naša hubica TriActiveZ má špeciálny kľukatý dizajn, ktorý odvádza prach, nečistoty a dokonca aj veľké omrvinky – bez zvýšenej námahy.

  Hubica DiamondFlex

   

  Vysávajte v rohoch bez problémov. Naša hubica DiamondFlex sa otáča o 180⁰, takže ňou môžete plynule manévrovať okolo nábytku a iných objektov.

  Turbo kefa


  Na hĺbkové čistenie kobercov odporúčame našu hubicu Turbo s rotujúcou kefou, ktorá dokáže odstrániť aj vlasy a chumáče.

  Ktorý vysávač Philips je pre vás ten správny?

  Viacúčelové vysávače

  Vysáv. na tvrdé podlahy

  Vysávače na zvieracie chlpy

  Vysávače vhodné pre alergikov