Žehlenie

Zobraziť
Mriežka
Zoznam
Typ výrobku
Zosilnená para
Kapacita nádoby na vodu
1,2 l až 1,7 l

Vďaka výkonnej kapacite môžete nepretržite žehliť oveľa dlhšie ako s bežnou žehličkou – 1 až 2 hodiny.

1,8 l až 2,5 l

Vďaka veľkej kapacite môžete nepretržite žehliť 2 až 3 hodiny. Veľká nádoba na vodu umožňuje dlhšie použitie, aby ste si poradili s hŕbami bielizne, navyše tiež produkuje kontinuálny výstup väčšieho množstva pary, takže čas žehlenia môžete skrátiť až o polovicu.

Revolučná technológia
Ultra ľahký naparovací žehliaci systém

Ultra ľahký naparovací žehliaci systém sa vďaka nízkej váhe veľmi pohodlne používa. Počas celého žehlenia si môžete opierať zápästie bez zaťaženia ramena a šúchania o dlaň. Bezproblémovo sa používa a rýchlo odstráni aj tie najnepoddajnejšie záhyby.

Zaručene sa nič neprepáli

Naparovacie žehliace systémy Philips prinášajú pôsobivú inováciu, v ktorej sa dokonale snúbi teplota a kontinuálny výkonný výstup pary, takže vaše oblečenie sa nikdy nespáli. Počas žehlenia môžete horúcu žehliacu plochu nechať položenú na žehliacej doske alebo priamo na tkanine a nepretržite žehliť bez zdvihnutia žehličky.

Nevyžaduje nastavenie teploty

Vďaka technológii OptimalTEMP nie je potrebné nastaviť teplotu. Na naparovacích žehliacich systémoch Philips PerfectCare viac nemusíte nastavovať teplotu, či už žehlíte džínsy, alebo hodváb, a nemusíte čakať, kým sa teplota upraví.

Skupina produktov
Dokonalý zážitok pri žehlení

Rýchlejšie, efektívnejšie a pohodlnejšie žehlenie. Rozšírený vysoký výkon vďaka odpojiteľným nádobám na vodu. Ultra ľahká žehlička vám podopiera zápästie a redukuje tak tlak pri žehlení.

Výkonná a praktická séria

Kontinuálny výstup pary a veľké alebo odpojiteľné nádoby na vodu. Inovatívny čistiaci systém Smart-Calc zaručuje dlhodobý výkon.

Rýchla a kompaktná séria

Urýchlite žehlenie vďaka výkonnejšiemu výstupu pary než pri naparovacej žehličke. Ultra kompaktný dizajn sa skvele zmestí na žehliacu dosku a umožňuje tiež jednoduché skladovanie.

Rad produktov

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať