Osvetlenie kúpeľne

Pozrite sa, čo svetlo dokáže v kúpeľni

Osvetlenie kúpeľne

 

Osvetlenie kúpeľne by vždy malo byť pripravené na výzvy. Ráno by najprv malo byť dosť jasné na holenie, nanášanie mejkapu alebo nasadenie kontaktných šošoviek. Lenže osvetlenie kúpeľne by tiež malo byť ukľudňujúce, keď sa na konci dňa chcete okúpať.

 

Bezpečné svetelné zdroje pre kúpeľňu, ideálne do vlhkých prostredí

 

Naše elegantné svetelné zdroje pre kúpeľňu sú utesnené a vhodné pre vlhké prostredia. Kúpeľňa je rozdelená na tri zóny vlhkosti, a preto majú naše svetelné zdroje krytie IP23, IP44 alebo IP65. Pozorne zvažujeme materiály a výkon, pretože vaša bezpečnosť a pohoda sú pre nás dôležité.

 

Krytie IP pre kúpeľňu

Vysokokvalitné žiarovky – energeticky úsporné svetlo

 

Spoločnosť Philips ponúka celý rad svetelných zdrojov pre kúpeľňu s najnovšou technológiou úspory energie, od energeticky úsporných žiariviek až po vysokovýkonné žiarovky LED.

 

Tipy na osvetlenie kúpeľne


  • Najlepším spôsobom osvetlenia zrkadla je zhora a z oboch strán. Osvetlenie zrkadla by malo svietiť na tvár, aby sa odstránili všetky tiene.
  • Na účely holenia alebo nanášania mejkapu je najlepšie doplniť všeobecné osvetlenie pracovným osvetlením.
  • Ak chcete vytvoriť atmosféru, nástenné osvetlenie dokáže pridať pekné akcenty a otvoriť priestor miestnosti.
  • Sprcha je sekundárnym priestorom pracovného osvetlenia. Nad sprchu a vedľa vane umiestnite jedno alebo dve vstavané bodové svetelné zdroje s krytím IP65.
  • Nainštalovaním stmievačov získate plnú kontrolu nad množstvom svetla, ktoré v ktoromkoľvek okamihu potrebujete.

Obľúbené osvetlenie kúpeľne