Osvetlenie kuchyne

Pozrite sa, čo svetlo dokáže v kuchyni

Svietidlá pre kuchyňu

 

Uvarenie dobrého jedla pre rodinu alebo priateľov začína v jasne osvetlenej kuchyni bez ohľadu na to, aký veľký alebo malý je daný priestor. Na vyskúšanie receptov a presné činnosti, akými sú krájanie a rezanie, budete potrebovať jasné všeobecné osvetlenie kuchyne bez tieňov. A po príprave skvelého jedla sa zídete okolo stola, stlmíte svetlo a vychutnáte si výborné jedlo.

 

Skvelá funkčnosť vďaka energeticky úsporným žiarovkám

 

Spoločnosť Philips ponúka širokú škálu riešení osvetlenia kuchyne, ktoré vylepšia každú kuchynskú činnosť, od samostatných bodových svietidiel až po elegantné svietidlá zavesené nad jedálenským stolom. Mnohé z našich svietidiel pre kuchyňu sú navrhnuté tak, aby sa vošli napríklad pod nízke skrinky, na vysoké police alebo nad priestor na varenie.

 

Naše svietidlá pre kuchyňu sú navrhnuté pomocou najnovšej technológie úspory energie, od energeticky úsporné žiarivky až po vysokovýkonné žiarovky LED. Svetelné zdroje s dlhou životnosťou nevyžadujú takmer žiadnu výmenu ani údržbu.

 

Tipy na osvetlenie kuchyne


  • Pracovné osvetlenie skryté pod skrinkami pomáha osvetliť povrchy, na ktorých krájate, meliete a mixujete.
  • Skryté bodové svetelné zdroje umiestnite na vrchy skriniek, aby sa svetlo z bodových svetelných zdrojov odrážalo od stien a stropu, čím vznikne osvetlenie bez tieňov.
  • Nainštalovaním vstavaného bodového svetelného zdroja nad kuchynským umývadlom zabezpečíme primerané pracovné osvetlenie tohto priestoru.
  • Skúste zvýrazniť priestory, akým je napríklad pracovná doska, smerovým osvetlením zo stropu. Vytvorí sa tým väčší kontrast a zvýši sa príťažlivosť.

Obľúbené osvetlenie kuchyne