Výber žiarovky
Vyhľadajte žiarovku,

ktorú potrebujete,

v rámci našej ponuky tvarov,

pätíc a technológií

Výber podľa tvaru

                Pozrite si všetky

 

                *Odporúčaná maloobchodná cena

Obľúbené produkty

Pozrite si naše obľúbené produkty a vyberte si tú správnu žiarovku

Potrebujete ešte pomoc? Vyberte si tú správnu žiarovku

Ak chcete získať viac informácií o spoločnosti Philips Lighting, pozrite si naše videá alebo kliknite sem
Žiarovky LED

Žiarovky LED
 

 

Žiarovky LED vám môžu pomôcť premeniť akýkoľvek obytný priestor pomocou krásneho teplého bieleho svetla. Tento sprievodca vám ukáže neobmedzené možnosti osvetlenia, ktoré vám ponúkajú žiarovky LED. Žiarovkami LED môžete ušetriť až 90 % energie a peňazí.

Svetelný efekt

Svetelný efekt
 

 

Pozrite sa, ako je svetelný efekt žiarovky ovplyvnený jej povrchom a ako vám to môže pomôcť vytvoriť ten správny typ osvetlenia. Matné žiarovky vytvárajú rozptýlené svetlo. Číre žiarovky vytvárajú žiarivé, prirodzené, teplé svetlo.

Energeticky úsporné žiarovky

Energeticky úsporné žiarovky

 

Energeticky úsporné žiarovky známe aj ako kompaktné žiarivky spotrebujú menej energie ako klasické žiarovky a pritom vyprodukujú rovnaké množstvo svetla. Presvedčte sa sami, ako môžu energeticky úsporné svetelné zdroje vytvoriť ten správny svetelný efekt a atmosféru podľa vašej nálady a pritom znížiť účty za osvetlenie.

 

Halogénové žiarovky

Halogénové žiarovky
 

 

Halogénové žiarovky predstavujú najrýchlejší a najjednoduchší spôsob náhrady klasických žiaroviek. Presvedčte sa o tom, že halogénové žiarovky vám ponúkajú široké možnosti osvetlenia rovnako kvalitným teplým, žiarivým svetlom ako z klasických žiaroviek. Halogénové žiarovky predstavujú najrýchlejší a najjednoduchší spôsob náhrady klasických žiaroviek Energeticky úsporné žiarovky – ako si vybrať tú správnu svetelnú technológiu.

V žiare reflektorov

Pozrite si aj naše ďalšie osvetľovacie produkty