Motivujeme k zdravším ústam,
jedného pacienta za druhým

Inšpirované zubnými lekármi. Vytvorené vedcami. Spoločnosť Philips Oral Heathcare pretvára obraz sveta starostlivosti o ústnu dutinu, od ústnej hygieny cez bielenie až po zmierňovanie citlivosti, a postupne prináša stále nové revolučné výrobky.
motivated-by-science

Motivované vedou

 

Keď sa zubná kefka Philips Sonicare stala číslom jeden medzi elektrickými zubnými kefkami odporúčanými zubármi, začali sme sa zameriavať na inováciu. Naším poslaním je postupne zavádzať nové prelomové technológie v oblasti domácej starostlivosti o ústnu dutinu. Elektrická zubná kefka Sonicare FlexCare Platinum je inovačným nástrojom na starostlivosť o ústa, ktorý je pre pacientov naozaj užitočný. Okrem toho, že klinické štúdie dokázali, že je oveľa účinnejšia pri odstraňovaní zubného povlaku ako ručné kefky, zároveň pacientom prostredníctvom prispôsobivej technológie čistenia pomáha osvojiť si lepšie návyky v starostlivosti o ústnu dutinu.

engineering-a-brighter-future

Plánovanie lepšej budúcnosti

 

Bielenie je dnes najčastejšou požiadavkou stomatologických pacientov, na ktorú spoločnosť Philips odpovedá bieliacimi výrobkami Zoom, ktoré sa stali pacientmi najžiadanejšími prípravkami ambulantného bielenia¹ na svete. V spolupráci so zubármi sme vytvorili inovačné a účinné spôsoby bielenia zubov, ktoré prinášajú tie najlepšie výsledky.


Bieliace výrobky Zoom či kefka FlexCare Platinum – výrobky spoločnosti Philips Oral Healthcare vám ponúkajú odpovede na všetky požiadavky pacientov a umožňujú u nich vytvoriť poctivé pravidelné návyky starostlivosti o zdravie ústnej dutiny. Navyše pacienti budú s výsledkami natoľko spokojní, že vás určite odporučia svojim známym.

and-beyond-image

Tu sa naše úsilie nekončí

 

Naša novo vytvorená divízia HealthTech sa zameriava na zlepšovanie života ľudí, aby mohli žiť dlhšie a zdravšie. HealthTech predstavuje kombináciu toho najlepšieho zo sveta spotrebiteľov a zdravotníkov a dokonalé spojenie zdravého životného štýlu, prevencie, diagnostiky, liečby a zotavovania.

divider-image

Chcete získať viac informácií? Pravidelne navštevujte lokalitu PhilipsOralHealthcare.com, kde vždy získate najaktuálnejšie informácie o výrobkoch spoločnosti Philips a ich overenej klinickej účinnosti.