Spoločnosť Philips vám pomôže naštartovať vašu prax

Spoločnosť Philips sa zaviazala pomáhať študentom stomatológie, aby od začiatku svojej kariéry mohli ponúkať pacientom lepšiu starostlivosť. V tejto časti nájdete potrebné nástroje a zdroje, ktoré vám umožnia rozšíriť si vedomosti a oboznámiť sa s naším portfóliom výrobkov.

 

Zapojte sa do študentského skúšania

 

Staňte sa súčasťou nášho skúšania a podeľte sa s nami o vaše názory. Spoločne vytvoríme tie najlepšie možné výrobky na starostlivosť o ústnu dutinu.

 

Obchod pre študentov

Kurzy kontinuálneho vzdelávania spoločnosti Philips Oral Healthcare

 

Spoločnosť Philips Oral Healthcare ponúka online kurzy kontinuálneho vzdelávania na rôzne témy, od nesprávneho používania a zanedbávania starostlivosti až po estetickú a pediatrickú stomatológiu. Ak chcete mať vždy aktuálne informácie a zostať v obraze, navštívte knižnicu zdrojov spoločnosti Philips alebo interaktívne online vzdelávanie spoločnosti Philips Oral Healthcare, kde získate prístup ku kurzom naživo a kurzom na vyžiadanie.

 

Klinické štúdie

Klinické štúdie

 

Prísne postupy sú zárukou toho, že každý nový výrobok spoločnosti Philips Oral Healthcare bude spĺňať príslušné očakávania a prinášať prvotriedne výsledky. Vďaka klinickému overeniu našich výrobkov sme získali výraznú podporu dentálnych profesionálov aj pacientov.

 

Klinické štúdie