Microsoft Windows Compliance

  Monitor CRT

  digitalizovaný CRT, ideálna veľkosť obrazovky a hodnota

  Model 107E7 so zatiaľ prvým jednočipovým digitálnym deflekčným procesorom pre vynikajúce zobrazovanie s ideálnou veľkosťou obrazovky pre komfort z pozerania, vynikajúcou kvalitou a cenou, predstavuje cenovo prijateľný pracovný displej vrátane bezolovnatého dizajnu, ktorý šetrí životné prostredie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

digitalizovaný CRT, ideálna veľkosť obrazovky a hodnota

s bezolovnatým dizajnom

 • sRGB vyrovnáva farby displeja a výtlačkov

  sRGB vyrovnáva farby displeja a výtlačkov

  sRGB je priemyselný štandard, ktorý zabezpečuje čo najdokonalejšiu zhodu medzi farbami, ktoré zobrazuje vaša obrazovka, a farbami na vašich výtlačkoch.

 • Philips prináša zdokonalené digitálne vychýlenie CPU

  Exkluzívna inovácia Philips -- prvé riešenie CRT čipu na svete -- kombinácia vychýlenia a Microcontrollera v jednom čipe pre digitálne synchronizované spracovanie a ovládanie vstupu. Táto novátorská technológia potlačuje elektronický šum, ktorý môže rušiť kvalitu obrazu, redukuje chvenie obrazu a vylepšuje symetriu pre lepší zážitok pred obrazovkou.

 • Rozlíšenie XGA 1 024x768 dáva ostrejší obraz

  V prípade grafických monitorov znamená rozlíšenie obrazovky počet bodov (pixelov) na celej obrazovke. Napríklad, 1024 x 768 pixelová obrazovka je schopná zobraziť 1024 rozdielnych bodov v každom zo 768 riadkov, teda približne 786 tisíc pixelov. XGA poskytuje rozlíšenie 640 x 480 alebo 1024 x 768 pixelov.

 • Plochá hranatá obrazovka znižuje skreslenie a odraz

  Obrazovka navrhnutá pre zníženie skreslenia a odrazu.

 • Kompatibilita s platformami PC a Mac

  Schopnosť pracovať s rôznymi platformami. Monitory Philips sú kompatibilné pre pripojenie k PC používajúcemu VGA a pre pripojenie k Macintosh.

 • Jednoduchá používateľsky nenáročná plug-and-play inštalácia

  Plug-and-play je norma možností pripojenia periférnych zariadení. Zobrazovacie zariadenie Plug and play sa dá pripojiť k PC a prevádzkovať bez potreby zásahu používateľa kvôli prispôsobovaniu zložitých nastavení.

 • Rýchle a jednoduché prispôsobenie On-Screen-Display ovládania

  Panel na obrazovke pre nastavenie monitora. OSD sa používa na nastavenie kontrastu, jasu, vodorovného a zvislého nastavenia pozície a na ďalšie nastavenia monitora.

 • Bezolovnatá obrazovka chráni životné prostredie

  Bezolovnaté obrazovky sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi štandardmi European Community Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok poškodzujúcich životné prostredie.

 • Zníženie spotreby energie oproti priemeru

  Zníženie nárokov na elektrickú energiu pri prevádzke zariadenia pre dosiahnutie reálnej úspory.

 • MPRII garantuje obmedzenie elektromagnetického žiarenia

  Svetový štandard úrovní tienenia elektromagnetického žiarenia vyžarovaného monitormi.

 • Pre vašu bezpečnosť: kombinovaný letecký samozhášací obal

  Zmes PC/ABS plastu je najlepší a najodolnejší obalový materiál brániaci horeniu používaný v leteckom a automobilovom priemysle, ako aj v detektoroch požiaru. Spĺňa tie najprísnejšie protipožiarne normy.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať