Monitor CRT

  Monitor CRT

  digitalizovaný CRT, hodnota a príjemný dizajn

  S prvým čipom Digital Deflection CPU pre skvelú obrazovku, exkluzívny High Bright Hot Key pre vylepšené úrovne jasu, ideálna obrazovka a príjemný dizajn. 107S6 poskytuje nerozdeliteľnú zmes výkonu a hodnoty. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

digitalizovaný CRT, hodnota a príjemný dizajn

 • sRGB vyrovnáva farby displeja a výtlačkov

  sRGB vyrovnáva farby displeja a výtlačkov

  sRGB je priemyselný štandard, ktorý zabezpečuje čo najdokonalejšiu zhodu medzi farbami, ktoré zobrazuje vaša obrazovka, a farbami na vašich výtlačkoch.

 • Philips prináša zdokonalené digitálne vychýlenie CPU

  Exkluzívna inovácia Philips -- prvé riešenie CRT čipu na svete -- kombinácia vychýlenia a Microcontrollera v jednom čipe pre digitálne synchronizované spracovanie a ovládanie vstupu. Táto novátorská technológia potlačuje elektronický šum, ktorý môže rušiť kvalitu obrazu, redukuje chvenie obrazu a vylepšuje symetriu pre lepší zážitok pred obrazovkou.

 • High Bright Hot Key okamžite nastaví úroveň jasu

  Funkcia, ktorá poskytuje rýchle nastavenie jasu do ideálnej úrovne pre sledovanie textu, Internet, hru alebo multimediálne aplikácie, poskytuje komfortné prezeranie a zlepšený zážitok v každom type aplikácie.

 • Rozlíšenie XGA 1 024x768 dáva ostrejší obraz

  V prípade grafických monitorov znamená rozlíšenie obrazovky počet bodov (pixelov) na celej obrazovke. Napríklad, 1024 x 768 pixelová obrazovka je schopná zobraziť 1024 rozdielnych bodov v každom zo 768 riadkov, teda približne 786 tisíc pixelov. XGA poskytuje rozlíšenie 640 x 480 alebo 1024 x 768 pixelov.

 • Vysoko jasná, zraku príjemná, vysoko kontrastná obrazovka

  CRT obrazovka navrhnutá pre zvýšenie jasu a kontrastu obrazu zväčšením toku elektrónového zväzku CRT vyžarovača.

 • Naozaj plochá CRT obrazovka pre prirodzený, neskreslený a nelesknúci sa obraz

  Pokročilá technológia plochých CRT obrazoviek Philips redukuje lesk a odraz efektívnejšie ako bežné CRT obrazovky. Špeciálna vysokojasná, vysokokontrastná maska tieňov pomáha uchovať ostrejší obraz a v porovnaní s bežnými obrazovkami odstraňuje "zlievanie farieb". Obrázky zobrazuje na monitore, ako keby sa zobrazovali na papieri: pozeranie na obraz je pohodlnejšie. Rovné čiary sú rovné. Nájdenie pozície na pozeranie, z ktorej sa neodráža svetlo, je podstatne ľahšie. Toto pomáha znižovať zaťaženie očí pre pohodlný zážitok z pozerania.

 • Kompatibilita s platformami PC a Mac

  Schopnosť pracovať s rôznymi platformami. Monitory Philips sú kompatibilné pre pripojenie k PC používajúcemu VGA a pre pripojenie k Macintosh.

 • Bezolovnatá obrazovka chráni životné prostredie

  Bezolovnaté obrazovky sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi štandardmi European Community Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok poškodzujúcich životné prostredie.

 • Zníženie spotreby energie oproti priemeru

  Zníženie nárokov na elektrickú energiu pri prevádzke zariadenia pre dosiahnutie reálnej úspory.

 • MPRII garantuje obmedzenie elektromagnetického žiarenia

  Svetový štandard úrovní tienenia elektromagnetického žiarenia vyžarovaného monitormi.

 • Environmentálne zodpovedný Energy Star partner

  Výrobca dodržiava požiadavky na úsporu energie, ktoré vydala Agentúra na ochranu životného prostredia vlády USA (Environmental Protection Agency).

 • Pre vašu bezpečnosť: kombinovaný letecký obal zabraňujúci horeniu

  Zmes PC/ABS plastu je najlepší a najodolnejší obalový materiál brániaci horeniu používaný v leteckom a automobilovom priemysle, ako aj v detektoroch požiaru. Spĺňa tie najprísnejšie protipožiarne normy.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať