E2000

  LCD monitor

  cenovo prístupná, miesto šetriaca obrazovka

  Spoľahnite sa na Philips 150S5 pre úsporu miesta a peňazí: Veľký, hodnoverný obraz pre zvýšenie produktivity, SmartManage na vzdialenú správu monitora v sieti LAN a nízka spotreba energie predurčujú túto cenovo prístupnú obrazovku pre moderné firmy. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

cenovo prístupná, miesto šetriaca obrazovka

 • Rýchla odozva pre zobrazenie pohyblivých obrazov

  Rýchla odozva pre zobrazenie pohyblivých obrazov

  Čas odozvy meria rýchlosť reakcie signálu v milisekundách. Čas odozvy zapnutia/vypnutia meria čas potrebný na to, aby sa obrazovka prepla z úplne bielej na úplne čiernu a opačne. Rýchly čas odozvy zapnutia/vypnutia zlepšuje zobrazovanie textu. Čas odozvy sivá k sivej meria priemerný čas prechodu medzi viacerými sadami náhodných úrovní sivej - nižšie čísla znamenajú rýchlejšie prechody. Rýchlejšie je lepšie, pretože rýchlejší čas odozvy odstraňuje viditeľné rušenie obrazu, ktoré by mohlo obmedzovať váš zážitok, keď sa pozeráte na rýchlo sa pohybujúce obrázky alebo objekty.

 • sRGB vyrovnáva farby displeja a výtlačkov

  sRGB vyrovnáva farby displeja a výtlačkov

  sRGB je priemyselný štandard, ktorý zabezpečuje čo najdokonalejšiu zhodu medzi farbami, ktoré zobrazuje vaša obrazovka, a farbami na vašich výtlačkoch.

 • Kompatibilita so SmartManage umožňuje výhodný manažment založený na sieti LAN

  SmartManage je systém na monitorovanie, správu a kontrolu stavu zobrazovacích zariadení a poskytovanie vzdialenej podpory užívateľom v obtiažnej situácii - to všetko cez sieť LAN.

 • Spotreba energie nižšia než je priemer

  Na prevádzku zariadenia stačí menej elektrickej energie.

 • Pripravené pre systém uzamknutia proti krádeži Kensington pre zvýš. bezpečnosť

  Malé štrbiny vstavané do rámu displeja sú určené na použitie s uzamykacím zariadením zabezpečujúcim displej pripnutím k pevnému predmetu, čím sa zvyšuje ochrana pred krádežou.

 • Rozlíšenie XGA 1 024x768 dáva ostrejší obraz

  V prípade grafických monitorov znamená rozlíšenie obrazovky počet bodov (pixelov) na celej obrazovke. Napríklad, 1024 x 768 pixelová obrazovka je schopná zobraziť 1024 rozdielnych bodov v každom zo 768 riadkov, teda približne 786 tisíc pixelov. XGA poskytuje rozlíšenie 640 x 480 alebo 1024 x 768 pixelov.

 • Zabud. nap. zdroj odstraňuje potrebu externých adaptérov

  Napájací adaptér zabudovaný v zobrazovacom zariadení nahrádza externý napäťový adaptér, ktorý zaberá veľa miesta

 • Upevnenie VESA na jednoduché upevnenie displeja na stenu

  Zjednotená priemyselná norma na upevnenie zariadení IT na stenu, ktorú stanovila asociácia Video Electronics Standards Association.

 • Praktický vstavaný držiak pre poznámky, pohľadnice alebo fotografie

  Flexi držiak je úzka drážka na vrchu monitora, do ktorej môžete úhľadne a pohodlne vložiť svoje obľúbené fotografie, lístky s pripomienkami, zoznamami úloh alebo telefónnymi číslami, ktoré tak zostanú po celý čas vo vašom zornom poli.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať