Nástenné svietidlo

    Saving in style

    Toto štýlové sivé vonkajšie svietidlo z lisovaného hliníka na stenu či strop vyžaruje jemné a elegantné nepriame dekoračné svetlo. Dômyselný a štýlový spôsob úspory energie. Vytvorte si vlastný vonkajší priestor pomocou osvetlenia, ktoré vyzerá skvele úplne všade.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Saving in style

Spojte sa s prírodou a vychutnávajte si život vonku

  • Jednoduchá inštalácia

    Jednoduchá inštalácia

    Inštalácia svietidla môže byť niekedy náročná, ale u svietidiel Ecomoods Outdoor si môžete byť istí, že sme venovali mimoriadnu pozornosť jej uľahčeniu a zjednodušeniu. Tento produkt sa dodáva s kľúčom typu torx, ktorý sa používa pri inštalácii.

  • Úspora až 80 % energie

    Úspora až 80 % energie

    Philips Ecomoods Outdoor je rad cenovo dostupných vonkajších osvetľovacích produktov pre záhradu, v ktorých sa spája moderný dizajn s najnovšími energeticky úspornými technológiami. Ušetria až 80 % energie v porovnaní s tradičnými svetelnými zdrojmi. Výsledok je rovnako prospešný pre našu planétu, ako aj pre vašu peňaženku. A to každý rok.

  • Zmysel pre detail, vyrobené zo špičkových a elegantných materiálov

    Zmysel pre detail, vyrobené zo špičkových a elegantných materiálov

    Každý kus je vyrobený z komponentov vysokej kvality a odolných materiálov, ako je lisovaný hliník a nehrdzavejúca oceľ.

  • Vyrobené z robustných a vysoko spoľahlivých materiálov

    Vyrobené z robustných a vysoko spoľahlivých materiálov

    Vysoko odolné. Každé svietidlo kolekcie Philips Ecomoods Outdoor používa materiály a komponenty vysokej kvality, ktoré odolajú vonkajším podmienkam.

  • Ochrana IP 44, určené na používanie v exteriéri

    Ochrana IP 44, určené na používanie v exteriéri

    Ochrana IP44 znamená, že sú určené na používanie vonku, preto si môžete byť istí, že vonkajšie svietidlá Ecomoods rozžiaria vašu záhradu vždy – či prší, svieti slnko alebo sneží.

  • Vhodné na inštaláciu na stenu aj strop

    Vhodné na inštaláciu na stenu aj strop

    Nainštalujte toto svietidlo na stenu alebo na strop – presne podľa svojich predstáv.

  • Výnimočne dlhá životnosť žiarovky

    Výnimočne dlhá životnosť žiarovky

    Pribalená žiarovka Philips s výnimočne dlhou životnosťou, až 20 000 hodín.

  • Prívetivá žiara teplého bieleho svetla

    Prívetivá žiara teplého bieleho svetla

    Philips Ecomoods Outdoor je rad svietidiel určených na použitie vonku, ktoré vytvárajú nádherne teplé a prívetivé svetlo. Farebná teplota svetla je 2700 Kelvinov. Zabezpečí tiež dostatok svetla pre dobrú viditeľnosť, takže môžete priestor vonku používať podľa chuti aj po zotmení, a môžete oddychovať s vedomím, že bude v noci bezpečný a chránený.

  • Priame osvetlenie s nepriamou dekoratívnou žiarou

    Toto exteriérové svietidlo vyžaruje veľké množstvo kvalitného svetla na celkové osvetlenie, ako aj dekoratívne nepriame svetlo.

  • Úplný rozsah dostupných aplikácií

    Ideálne pre vonkajšie osvetlenie – záhrady, terasy, chodníky alebo balkóny – nástenné, stĺpové, stojanové a stropné svietidlá Philips Ecomoods Outdoor vytvárajú po západe slnka útulnú a uvoľňujúcu atmosféru a súčasne pocit istoty, že uvidíte veci aj po zotmení.

  • Štýlový moderný dizajn pre vašu záhradu

    Moderný dizajn svietidiel Philips Ecomoods je štýlový, ale decentný, nádherný vo dne aj v noci bez toho, aby príliš dominoval vo vašej záhrade alebo na terase. V ponuke je celý rad svietidiel, z ktorých môžete vyberať, takže si nepochybne nájdete ten svoj, ktorý sa bude hodiť k vášmu exteriéru aj chuti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať