Podstavec/stĺp

    Premeňte slnečné svetlo na LED osvetlenie

    Stĺpové svietidlo Philips myGarden Barley z leštenej nehrdzavejúcej ocele je napájané slnkom. Samostatný solárny panel cez deň ukladá slnečné svetlo, aby mohol napájať diódy LED dlho do noci. Skvelý moderný dizajn s flexibilným upevnením. Zobraziť všetky výhody

  • Premeňte slnečné svetlo na LED osvetlenie

    Play Pause
    You need Flash to see video.
    Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myGarden Podstavec/stĺp

Barley, antikorová, LED 178144716 Nájsť podobné výrobky

Premeňte slnečné svetlo na LED osvetlenie

  • Vysoko kvalitné osvetlenie LED

    Vysoko kvalitné osvetlenie LED

    Technológia LED integrovaná v tomto svietidle Philips je jedinečne vyvinutým riešením spoločnosti Philips. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálny svetelný výkon a zvýraznenie živých farieb vášho domova.

  • Spoločnosť Philips ponúka záruku 5 rokov na modul LED a ovládač

    Spoločnosť Philips ponúka záruku 5 rokov na modul LED a ovládač

    K štandardnej 2-ročnej záruke na toto svietidlo ponúka spoločnosť Philips 5-ročnú záruku na systém LED, teda na modul LED a ovládač tejto lampy.

  • Teplé biele svetlo

    Teplé biele svetlo

    Farba svetla môže mať rôznu teplotu, ktorá sa určuje v Kelvinoch (K). Svietidlá s nízkou hodnotou Kelvinov produkujú teplé, príjemné svetlo, tie s vysokou hodnotou produkujú chladné, energickejšie svetlo. Toto svietidlo Philips prináša teplé biele svetlo na vytvorenie útulnej atmosféry.

  • IP44 – odolný voči poveternostným vplyvom

    IP44 – odolný voči poveternostným vplyvom

    Toto vonkajšie svietidlo značky Philips je špeciálne navrhnuté pre vonkajšie prostredie. Jeho odolnosť voči vode bola prísne testovaná. Úroveň IP je určená dvoma číslami: prvé hovorí o úrovni ochrany pred prachom, druhé pred vodou. Toto vonkajšie svietidlo je navrhnuté na úrovni IP44: je chránené pred špliechajúcou vodu, tento produkt je najčastejšie používaný a ideálny na hlavné vonkajšie použitie.

  • Bez potreby napájacích káblov

    Bez potreby napájacích káblov

    So svietidlami Philips myGarden Solar je inštalácia vonkajšieho osvetlenia hračkou, ich umiestnenie v záhrade zaberie len niekoľko minút – a to aj vtedy, ak ste vonkajšie osvetlenie nikdy predtým neinštalovali. Nepotrebujú žiadne sieťové napájacie káble, a tak ich môžete umiestniť presne podľa svojich potrieb, bez ohľadu na vzdialenosť od elektrickej zásuvky.

  • Samostatný solárny panel

    Samostatný solárny panel

    Toto solárne svietidlo Philips myGarden má samostatný solárny panel pripojený ku svetlu pomocou kábla.

  • Slnečná energia

    Slnečná energia

    Solárne svietidlá Philips myGarden sú navrhnuté tak, aby získavali väčšinu energie zo slnka, pre dlhšie trvajúce svetlo. Vďaka nulovej spotrebe elektriny vám pomáhajú šetriť peniaze a prispievajú k životnému prostrediu.

  • Maximálne trvanie svetla: 5 hodín

    Maximálne trvanie svetla: 5 hodín

    Solárne svietidlá Philips myGarden sú navrhnuté tak, aby väčšiu časť energie získavali zo slnka, pre dlhšie trvajúce svetlo. Vysokokvalitný solárny panel aj LED svietidlo maximalizujú zber slnečnej energie. Dĺžka doby svietenia závisí od množstva slnečného svetla, ktoré solárny panel prijme. Pri dobrom počasí je maximálna dĺžka trvania svietenia 5 hodín. Okrem toho pomáhajú funkcie šetriace energiu, ako je spínač zapnutia/vypnutia alebo pohybový snímač, zabezpečiť, že budete môcť osvetliť vaše vonkajšie priestory jasným svetlom bez ohľadu na počasie či ročné obdobie.

  • Vypínač na výrobku

    Vypínač na výrobku

    Svetlo môžete jednoducho zapínať a vypínať pomocou nenápadne integrovaného vypínača priamo na svietidle.

  • Jedinečná funkcia denného/nočného režimu

    Jedinečná funkcia denného/nočného režimu

    Vďaka dennej/nočnej funkcii sa toto vonkajšie svietidlo automaticky zapne, keď sa začne stmievať. Používajte túto jedinečnú funkciu počas dlhých letných večerov alebo z bezpečnostných dôvodov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať