Širokouhlý LCD monitor

  Plne vybavený LCD monitor kombinovaný s TV

  Skombinujte prácu so zábavou s týmto širokouhlým multifunkčným monitorom! Vďaka rozmernej širokouhlej zobrazovacej ploche, vstupom TV, video a HDMI a vstavaným reproduktorom model Philips 190TW8 zvyšuje produktivitu a prináša dokonalý pôžitok. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokouhlý LCD monitor

19, 1" široké, WXGA+ 190TW8FB/00 Nájsť podobné výrobky

Plne vybavený LCD monitor kombinovaný s TV

 • HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HD signálov

  HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HD signálov

  Vychutnajte si výnimočnú kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením a buďte kompletne pripravení na HD zdroje, ako napríklad HDTV koncové prijímače alebo disky Blu-ray. HD Ready je ochranná známka, ktorá ponúka kvalitu obrazu prevyšujúcu kvalitu dosiahnutú technológiou progresívneho riadkovania. Je v súlade s prísnymi štandardmi vydanými organizáciou EICTA, ktoré prinášajú HD obraz s vyšším rozlíšením a kvalitou obrazu signálu s vysokým rozlíšením. Je vybavený univerzálnym pripojením k zariadeniam s analógovým YPbPr a nekomprimovaným digitálnym pripojením DVI alebo HDMI, s podporou HDCP. Dokáže zobraziť signály 720p a 1080i pri frekvencii 50 a 60 Hz.

 • Zabudovaný TV modul na sledovanie TV programov na monitore

  TV tuner zabudovaný do monitora umožňuje zobrazovať televízne signály tak dobre ako počítačové dáta.

 • Pripravené na HDMI pre prvotriednu kvalitu a video a audio v jednom kábli

  Zariadenie pripravené na HDMI obsahuje všetok požadovaný hardvér, aby prijímalo vstup multimediálneho rozhrania s vysokým rozlíšením (HDMI) a vysokokvalitné signály digitálneho videa a zvuku, ktoré sa spolu vysielajú cez jeden kábel z PC alebo akéhokoľvek počtu AV zdrojov, a to vrátane koncových prijímačov, DVD prehrávačov a prijímačov A/V.

 • Viacero vstupov audio/video (480i/p, 720p, 1080i)

  Viacero vstupov AV sa prispôsobí množstvu volieb formátov pri pripájaní video a audio zariadení (480i/p, 720p, 1080i).

 • Užite si multimediálny zážitok pomocou vstavaných reproduktorov

  Reproduktory zabudované do zobrazovacieho zariadenia.

 • 5 ms rýchly čas odozvy

  Čas odozvy zapnutia - vypnutia je čas potrebný pre bunku tekutého kryštálu, aby prešla z aktívneho (čierneho) do neaktívneho (bieleho) stavu a späť do aktívneho (čierneho) stavu. Meria sa v milisekundách. Rýchlejší je lepší: nižší čas odozvy znamená rýchlejšie prechody, vďaka čomu sa vytvára menej viditeľných rušení obrazu na displeji pri prechode textu a grafiky. Čas odozvy zapnutia - vypnutia je dôležité kritérium najmä pri zobrazovaní obchodného obsahu, ako napríklad dokumentov, grafov a fotografií.

 • WXGA+, širokouhlý formát rozlíšenia 1440 x 900 pre ostrejší obraz

  WXGA+ alebo Wide Extended Graphics Array plus je norma, ktorá naznačuje schopnosť grafického monitora zobrazovať rozlíšenie až do 1440 x 900 pixelov a podporuje súbežné zobrazovanie viac ako jedného milióna farieb. WXGA umožňuje, aby monitory nepoužívali prekladanie, čím sa dosahuje lepší výkon zobrazovania a zvýšenú presnosť farieb.

 • Kompaktný a tenký dizajn sa hodí do každej izby

  Tento štýl dizajnu s dôrazom na kompaktný a tenký vzhľad, ktorý šetrí priestor a zmestí sa kdekoľvek.

 • 3D hrebeňový filter efektívne dodáva lepšiu kvalitu obrazu

  3D hrebeňový filter oddeľuje signály jasu a farby v 3D sfére, odstraňuje prekríženie farieb, prekríženie svietivosti a skreslenie obrazových bodov - to všetko znižuje zážitok z pozerania. Digitálny 3D hrebeňový filter porovnáva polia televízneho obrazu za účelom presného oddelenia farieb od čierno-bielej informácie a odstraňuje horizontálne a vertikálne ostávajúce body, ako aj hemženie sa bodov. Výsledkom je obraz ostrý ako britva.

 • Spoľahlivé pripojenie zvuku cez koaxiálny konektor SPDIF

  Koaxiálny kábel SPDIF je vysoko spoľahlivý spôsob pripojenia digitálneho zvuku.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať