Širokouhlý LCD monitor

  Monitor so zákl. formátom 16:9, podporou HD v lesklom prevedení

  Tento širokouhlý model 191EW9 prináša podporu vysokého rozlíšenia (HD) formátu 16:9, ako aj systému Vista, a to v lesklom prevedení. Zachováva kvalitu bez zbytočne drahých doplnkov, ktoré by preťažili váš rozpočet. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokouhlý LCD monitor

19" (48 cm) širokouhlý, Oblasť zobr. 18, 5"w (47 cm), WXGA 191EW9FB/00 Nájsť podobné výrobky

Monitor so zákl. formátom 16:9, podporou HD v lesklom prevedení

 • SmartContrast 8000:1 pre bohaté detaily čiernej farby

  SmartContrast 8000:1 pre bohaté detaily čiernej farby

  Vždy ste túžili po LCD displeji s tým najvyšším kontrastom a najostrejším obrazom. Pokročilá technológia spracovania obrazu od spoločnosti Philips v spojení s jedinečnou technológiou extrémneho stlmenia a zvýšenia podsvietenia vám poskytnú dokonale ostrý obraz. Funkcia SmartContrast zvýši kontrast a dosiahne tak vynikajúcu úroveň čiernej farby a presné vykreslenie tmavých odtieňov a farieb. Vytvorí jasný a verný obraz s vysokým kontrastom a živými farbami.

 • Jednoduché ovládanie formátu obrazu prepína do širokouhlého formátu a 4:3

  Jednoduché ovládanie formátu obrazu prepína do širokouhlého formátu a 4:3

  Kontrola automatického formátu obrazu Philips v OSD je určená na prepnutie z pomeru strán 4:3 na režim širokouhlej obrazovky a naspäť, aby sa prispôsobil pomer strán displeja vášmu obsahu, aby ste mohli pracovať so širokouhlými dokumentmi bez rolovania alebo zobraziť širokouhlé médiá v režime širokouhlej obrazovky a základný režim zobrazenia obsahu s pomerom strán 4:3 bez rušenia.

 • Program Energy Star pre energetickú účinnosť a nízku spotrebu energie

  Program Energy Star pre energetickú účinnosť a nízku spotrebu energie

  Domáce elektrické spotrebiče označené logom Energy Star sú navrhnuté tak, aby spotrebúvali menej energie, čím šetria peniaze a pritom znižujú znečistenie životného prostredia. Výrobky vyhovujúce norme Energy Star v skutočnosti spotrebúvajú v pohotovostnom režime menej ako 1 watt elektrickej energie. Spoločnosť Philips ako partner programu Energy Star vyvíja produkty, ktoré vyhovujú normám Energy Star pre energetickú účinnosť. Dosahuje sa to nízkou spotrebou energie v pohotovostnom režime prostredníctvom inovatívne navrhnutej sústavy obvodov pre pohotovostný režim a prísnym výberom komponentov vyrobených z vysokoúčinných materiálov.

 • Schopný zobrazovať signály so štandardným aj vysokým rozlíšením

  Monitor s vysokým rozlíšením (HD) je obrazovka/displej navrhnutý za účelom zobrazovania výnimočnej kvality obrazu s HD; ide o zariadenie plne pripravené na zdroje HD, ako napríklad prijímače digitálnej HDTV. Monitory s označením HD ponúkajú dokonalejšiu kvalitu obrazu ako technológia progresívneho riadkovania a spĺňajú prísne normy stanovené pre HD obrazovky. Slúžia na vizualizáciu špičkového obrazového signálu s HD, ktorý sa prenáša cez univerzálne pripojenie, a to s podporou ako analógového VGA, tak i nekomprimovaného digitálneho DVI. Ich súčasťou je tiež ochrana širokopásmového digitálneho obsahu - HDCP. Zobrazujú signály formátov 720p (t.j. 1280 x 720p pri frekvencii 50 a 60 Hz s progr. riadk.) a 1080i (t.j. 1920 x 1080i pri frekvencii 50 a 60 Hz s prekl. riadk.).

 • Formát 16:9 na najlepší širokouhlý zážitok z hrania a videa

  Pomer strán je vyjadrením výšky obrazu v porovnaní s jeho šírkou. Širokouhlý pomer strán formátu 16:9 predstavuje štandard pre univerzálne televízne vysielanie, televízne vysielanie s vysokým rozlíšením (HD), ako aj európske digitálne televízne vysielanie. Prirodzený pomer strán 16:9 znamená výnimočný displej pre hry a video bez pásov na vrchnej a spodnej časti obrazovky i bez straty kvality, ktorá vyplýva z úpravy alebo zmeny obrazu na monitore inej veľkosti.

 • 5 ms rýchly čas odozvy

  Čas odozvy zapnutia - vypnutia je čas potrebný pre bunku tekutého kryštálu, aby prešla z aktívneho (čierneho) do neaktívneho (bieleho) stavu a späť do aktívneho (čierneho) stavu. Meria sa v milisekundách. Rýchlejší je lepší: nižší čas odozvy znamená rýchlejšie prechody, vďaka čomu sa vytvára menej viditeľných rušení obrazu na displeji pri prechode textu a grafiky. Čas odozvy zapnutia - vypnutia je dôležité kritérium najmä pri zobrazovaní obchodného obsahu, ako napríklad dokumentov, grafov a fotografií.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

 • Lesklá povrchová úprava na zdokonalenie vašej dekorácie

  Atraktívna a elegantne upravená lesklá povrchová úprava, ktorá sa hodí k vašej dekorácii a doplní ju.

 • Plne vybavené pre systém Windows Vista

  Monitory Philips pripravené pre systém Windows Vista sú plne vybavené pre ostré a úžasné zobrazovanie v tomto novom, vizuálne prepracovanom a náročnom operačnom systéme Windows. Sú navrhnuté tak, aby zvýšili vašu produktivitu a pomohli vám zvládnuť prácu s počítačom doma aj v kancelárii, pričom zrýchlia, zefektívnia a uľahčia prezeranie, vyhľadávanie a organizáciu informácií používaných pri práci alebo zábave.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať