Širokouhlý LCD monitor

  Elegantný výkon so širokouhlou obrazovkou

  Pomocou modelu 200CW8 značky Philips, ktorý má väčšiu obrazovku s vysokým rozlíšením, rýchly čas odozvy, možnosti dvojitého vstupu a vynikajúci komfort pri pozeraní, si vychutnajte všetku vašu obľúbenú zábavu na jednom displeji so širokouhlou obrazovkou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokouhlý LCD monitor

20, 1" široké, WSXGA+ 200CW8FB/00 Nájsť podobné výrobky

Elegantný výkon so širokouhlou obrazovkou

 • SmartImage: Optimalizovaný a používateľsky prívetivý zážitok zo zobrazenia

  SmartImage: Optimalizovaný a používateľsky prívetivý zážitok zo zobrazenia

  SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah, ktorý sa zobrazuje na vašej obrazovke. Na základe vami vybraného scenára technológia SmartImage dynamicky zdokonalí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon – a to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla.

 • SmartContrast: pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  SmartContrast: pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  SmartContrast je technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky upravuje farby a ovláda intenzitu podsvietenia, aby tak dynamicky zdokonalila kontrast pre digitálny obraz a vytvorila optimálny kontrast pre ešte viac zábavy pri pozeraní videa alebo hraní hier, pri ktorých sa zobrazujú tmavé farebné odtiene; keď zvolíte Ekonomický režim, kontrast sa upraví a podsvietenie jemne doladí, aby sa dosiahlo optimálne zobrazovanie bežných kancelárskych aplikácií a nižšia spotreba energie.

 • Optimalizujte čas odozvy pre rôzne potreby zobrazenia

  Optimalizujte čas odozvy pre rôzne potreby zobrazenia

  SmartResponse je exkluzívna technológia spoločnosti Philips, ktorá prispôsobuje čas odozvy potrebám aplikácie, čím poskytuje kratší čas odozvy pri hraní hier a pozeraní videa alebo sýtejšie farby pri prezeraní fotiek a statických obrázkov.

 • Inteligentné príslušenstvo na prispôsobenie a organizovanie pracovného priestoru

  Inteligentné príslušenstvo na prispôsobenie a organizovanie pracovného priestoru

  Inteligentné príslušenstvo SmartAccessory predstavuje inovatívne a priateľské riešenie pre jednoduché a flexibilné pripájanie periférnych zariadení, ako napríklad webovej kamery alebo písacích potrieb, na rám monitora, aby bol váš priestor úhľadný a zorganizovaný. Je vybavený multifunkčnými úchytkami s univerzálnym rozhraním, ktoré sa pripájajú k rámu monitora a pohybujú sa nahor a nadol alebo doľava a doprava, aby pojali celú radu pribalených alebo voliteľných držiakov pre statické malé periférne zariadenia, ako napríklad webové kamery, na pohodlné umiestnenie práce alebo osobných predmetov vo vašom zornom poli a na dosah rúk.

 • Port USB pre pohodlné pripájanie periférnych zariadení

  Port USB pre pohodlné pripájanie periférnych zariadení

  Port USB umožňuje používateľom pohodlné pripájanie multimediálnych zariadení typu plug and play, napríklad pamäťových zariadení USB, fotoaparátu, prenosného pevného disku, webovej kamery, zariadenia PDA, tlačiarne a mnohých iných zariadení s podporou pripojenia USB. Prakticky umiestnený port USB 2.0 na monitore umožňuje prenos signálov rozhrania USB 2.0 do počítača. Upozorňujeme, že mnohé zariadenia, napríklad fotoaparáty alebo pevné disky, vyžadujú nezávislé napájanie, pretože ich požiadavky na napájanie sú vyššie, než môže zabezpečiť port USB na monitore.

 • Veľká širok. obrazovka: IM, píšte maily a pozerajte videá na jednej obrazovke

  Širokouhlá obrazovka má väčší pomer strán na zobrazovanie väčšieho množstva zábavy alebo informácií. Viac sa zabavíte a vykonáte viacero úloh.

 • Vstup DVI-D a podpora HDCP

  Systém High-Bandwidth Digital Content Protection (HDCP) je systém na ochranu autorských práv zabudovaný do konektora DVI. Zabraňuje nepovolenému kopírovaniu obsahu chráneného autorskými právami. HDCP vám umožní prehrávať médiá s chráneným obsahom ako sú filmy a koncerty. Monitoruje signál a umožňuje zobrazenie len legálnych kópii obsahu, čím zabraňuje pirátstvu.

 • PerfecTune vám zaručí maximálnu kvalitu displeja LCD

  PerfectTune je testovacia a algoritmická značková technológia spoločnosti Philips, špičková v tomto odvetví, slúžiaca na úpravu a jemné doladenie monitorov. Rozsiahly proces zaisťujúci maximálny zobrazovací výkon v súlade so štandardom, ktorý je štyrikrát prísnejší ako požiadavky systému Vista spoločnosti Microsoft, platí pre každý jeden monitor, ktorý opustí výrobnú halu - nielen pre niekoľko skúšobných vzoriek. Len spoločnosť Philips vynakladá také veľké úsilie, aby zabezpečila túto náročnú úroveň farebnej presnosti a kvality displeja na každom novom monitore.

 • Plne vybavené pre systém Windows Vista

  Monitory Philips pripravené pre systém Windows Vista sú plne vybavené pre ostré a úžasné zobrazovanie v tomto novom, vizuálne prepracovanom a náročnom operačnom systéme Windows. Sú navrhnuté tak, aby zvýšili vašu produktivitu a pomohli vám zvládnuť prácu s počítačom doma aj v kancelárii, pričom zrýchlia, zefektívnia a uľahčia prezeranie, vyhľadávanie a organizáciu informácií používaných pri práci alebo zábave.

 • Bezproblémové ladenie zobrazovacieho výkonu s funkciou SmartControl II

  SmartControl II je softvér pre monitory s obrazovkovým grafickým rozhraním s jednoduchou obsluhou, ktoré vás prevedie nastaveniami jemného doladenia rozlíšenia, kalibrácie farieb a inými nastaveniami vrátane jasu, kontrastu, taktu a fázy, polohy, RGB, bieleho bodu a - na modeloch so zabudovanými reproduktormi - nastavením hlasitosti.

 • Pre vašu bezpečnosť: kombinovaný letecký obal zabraňujúci horeniu

  Zmes PC/ABS plastu je najlepší a najodolnejší obalový materiál brániaci horeniu používaný v leteckom a automobilovom priemysle, ako aj v detektoroch požiaru. Spĺňa tie najprísnejšie protipožiarne normy.

 • Súlad s TCO'06 pre lepší zážitok z multimédií

  Monitory spĺňajúce normu TCO'06 vyhovujú ergonomickým, environmentálnym a zdravotným normám pre multimediálne displeje vytvorenú organizáciou TCO - Švédska konfederácia odborných pracovníkov. Norma TCO'06, ktorá je v súčasnosti najprísnejšia, sa vzťahuje na požiadavky pre vizuálnu ergonómiu pri multimediálnych displejoch, a to vrátane zdravotných hľadísk ako aj iných funkcií, ktorými sa vyznačujú displeje dobrej kvality. Technické údaje displeja spĺňajúceho normu TCO'06 musia dosahovať alebo prekračovať štandardy normy TCO'06 pre vizuálnu ergonómiu, emisie a úsporu energie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať