LCD monitor

  Ľahká cesta k zvýšeniu produktivity

  Produktivita sa vypláca! Profesionáli vyhľadávajú model 200P7 s veľkou obrazovkou a technológiou SmartImage kvôli vynikajúcemu výkonu, flexibilite vstupov, ergonomike a bezolovnatému dizajnu zatiaľ, čo diaľková správa aktív dodáva najlepšie celkové náklady na vlastníctvo. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor

20" (51 cm), UXGA 200P7ES/00 Nájsť podobné výrobky

Ľahká cesta k zvýšeniu produktivity

 • SmartImage pre najlepší zážitok z pozerania na LCD

  SmartImage pre najlepší zážitok z pozerania na LCD

  SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah, ktorý sa zobrazuje na vašej obrazovke. Na základe vami vybraného scenára technológia SmartImage dynamicky zdokonalí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon – a to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla.

 • UXGA, 1600 x 1200 rozlíšenie pre ostrý obraz

  V prípade grafických monitorov znamená rozlíšenie obrazovky počet bodov (pixelov) na celej obrazovke. Napríklad, obrazovka s 1600 x 1200 pixelmi je schopná zobraziť 1600 rozdielnych bodov v každom z 1200 riadkov, teda približne 2 milióny pixelov. To poskytuje lepší zobrazovací výkon a presné zobrazenie farieb.

 • Najširší uhol pohľadu až 178 stupňov

  Najširší uhol pohľadu až 178 stupňov poskytuje najčistejší obraz z akéhokoľvek uhla.

 • Tri možnosti pre vstup signálu pre maximálnu flexibilitu zobrazovania

  Tri možnosti vstupu predstavujú prostriedok pre zobrazovanie digitálnych a analógových signálov. Monitor s tromi možnosťami vstupu obsahuje jeden konektor rozhrania D-Sub (VGA) a jeden konektor rozhrania DVI-I. Konektor rozhrania DVI-I prijíma digitálny alebo analógový signálový výstup cez voliteľný adaptér, čím dosahuje maximálnu flexibilitu zobrazovania a „poistenie“ pred zastaraním vášho monitora.

 • Čas odozvy zap.-vyp. 16 ms: lepší textový a grafický displej

  Čas odozvy zapnutia - vypnutia je čas potrebný pre bunku tekutého kryštálu, aby prešla z aktívneho (čierneho) do neaktívneho (bieleho) stavu a späť do aktívneho (čierneho) stavu. Meria sa v milisekundách. Rýchlejší je lepší: nižší čas odozvy znamená rýchlejšie prechody, vďaka čomu sa vytvára menej viditeľných rušení obrazu na displeji pri prechode textu a grafiky. Čas odozvy zapnutia - vypnutia je dôležité kritérium najmä pri zobrazovaní obchodného obsahu, ako napríklad dokumentov, grafov a fotografií.

 • Otáčanie obrazovky o 90 stupňov a inteligentná organizácia káblov

  Super Ergo je podstavec monitora, ktorý poskytuje pohodlie ergonomického displeja a zaručuje inteligentné usporiadanie káblov. Vďaka možnosti nastavenia výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia základne je tento monitor užívateľsky prívetivý a umožňuje maximálne pohodlie pri sledovaní a uvoľňuje fyzické napätie pri celodennej práci. Obsahuje systém na inteligentné usporiadanie káblov, ktoré redukuje neporiadok a udržiava pracovné miesto čisté a profesionálne.

 • Plne vybavené pre systém Windows Vista

  Monitory Philips pripravené pre systém Windows Vista sú plne vybavené pre ostré a úžasné zobrazovanie v tomto novom, vizuálne prepracovanom a náročnom operačnom systéme Windows. Sú navrhnuté tak, aby zvýšili vašu produktivitu a pomohli vám zvládnuť prácu s počítačom doma aj v kancelárii, pričom zrýchlia, zefektívnia a uľahčia prezeranie, vyhľadávanie a organizáciu informácií používaných pri práci alebo zábave.

 • Kompatibilita so SmartManage umožňuje výhodný manažment založený na sieti LAN

  SmartManage je systém na monitorovanie, správu a kontrolu stavu zobrazovacích zariadení a poskytovanie vzdialenej podpory užívateľom v obtiažnej situácii - to všetko cez sieť LAN.

 • Jednoduchá úprava nastavení displeja s funkciou Philips SmartControl

  Počítačový softvér pre jemné vyladenie a nastavenie výkonu obrazu. Spoločnosť Philips ponúka užívateľom dve možnosti nastavenia obrazovky. Buď navigáciou cez ponuku tlačidiel zobrazených na obrazovke alebo prostredníctvom softvéru Philips SmartControl pre jednoduché nastavenie rôznych volieb obrazovky prirodzenou cestou.

 • Zabudované vysokorýchlostné USB 2.0 pre jednoduché pripojenia

  Univerzálna sériová zbernica alebo USB je štandardný protokol pre prepájanie počítačov a periférnych zariadení. Keďže USB zabezpečuje vysokú rýchlosť pri nízkych nákladoch, stal sa najpopulárnejšou metódou na pripájanie periférnych zariadení k počítaču. Umiestnením riešenia USB 2.0 na monitor poskytuje spoločnosť Philips pohodlne umiestnené vysokorýchlostné pripojenie USB s jednoduchým ovládaním na čítanie, zapisovanie, zavádzanie a prenos programov, údajov, digitálneho videa alebo hudobných súborov do, z alebo medzi počítačmi a jedným alebo viacerými zariadeniami USB.

 • Plug-and-play DVI pre skutočný digitálny zážitok

  DVI kábel je pribalený k produktu, aby vám poskytol digitálny obraz vysokej kvality.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať