Širokouhlý LCD monitor

  Profesionálne navrhnutý pre profesionálnych používateľov

  Veľký širokouhlý monitor 200WP7, ktorý bol navrhnutý, aby profesionáli dosiahli väčšiu produktivitu, obsahuje vynikajúci panel, najširšie uhly pohľadu a rýchly čas odozvy pre vynikajúci výkon obrazovky, vrátane funkcie SmartManage pre správu aktív na základe prepojenia LAN. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance Širokouhlý LCD monitor

20" (51 cm), WSXGA 200WP7ES/00 Nájsť podobné výrobky

Profesionálne navrhnutý pre profesionálnych používateľov

 • Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup pomocou konektorov pre vstup analógového VGA signálu a digitálneho DVI signálu.

 • Plne vybavené pre systém Windows Vista

  Monitory Philips pripravené pre systém Windows Vista sú plne vybavené pre ostré a úžasné zobrazovanie v tomto novom, vizuálne prepracovanom a náročnom operačnom systéme Windows. Sú navrhnuté tak, aby zvýšili vašu produktivitu a pomohli vám zvládnuť prácu s počítačom doma aj v kancelárii, pričom zrýchlia, zefektívnia a uľahčia prezeranie, vyhľadávanie a organizáciu informácií používaných pri práci alebo zábave.

 • WSXGA+, rozlíšenie širokého formátu 1 680 x 1 050 pre ostrejší obraz

  Široký formát SUXGA (Super Ultra Extended Graphics Array) je špecifikácia zobrazovania, ktorá je schopná zobraziť rozlíšenie 1 680 x 1 050 alebo približne 1,7 milióna pixelov.

 • Najširší uhol pohľadu až 178 stupňov

  Najširší uhol pohľadu až 178 stupňov poskytuje najčistejší obraz z akéhokoľvek uhla.

 • Kompatibilita so SmartManage umožňuje výhodný manažment založený na sieti LAN

  SmartManage je systém na monitorovanie, správu a kontrolu stavu zobrazovacích zariadení a poskytovanie vzdialenej podpory užívateľom v obtiažnej situácii - to všetko cez sieť LAN.

 • Zobrazenie väčšieho množstva obrázkov a obsahu bez posúvania

  Oblasť zobrazenia je viditeľná časť obrazovky monitora dostupná pre zobrazenie dát.

 • Otáčanie obrazovky o 90 stupňov a inteligentná organizácia káblov

  Super Ergo je podstavec monitora, ktorý poskytuje pohodlie ergonomického displeja a zaručuje inteligentné usporiadanie káblov. Vďaka možnosti nastavenia výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia základne je tento monitor užívateľsky prívetivý a umožňuje maximálne pohodlie pri sledovaní a uvoľňuje fyzické napätie pri celodennej práci. Obsahuje systém na inteligentné usporiadanie káblov, ktoré redukuje neporiadok a udržiava pracovné miesto čisté a profesionálne.

 • Nakláňaním a otáčaním obr. nastavíte ideálny uhol zobrazenia

  Funkcia sklonu a otáčania obrazovky je mechanizmus zabudovaný do podstavca, ktorý umožňuje nakláňať monitor dopredu alebo dozadu.

 • Jednoduchá úprava nastavení displeja s funkciou Philips SmartControl

  Počítačový softvér pre jemné vyladenie a nastavenie výkonu obrazu. Spoločnosť Philips ponúka užívateľom dve možnosti nastavenia obrazovky. Buď navigáciou cez ponuku tlačidiel zobrazených na obrazovke alebo prostredníctvom softvéru Philips SmartControl pre jednoduché nastavenie rôznych volieb obrazovky prirodzenou cestou.

 • Vysokorýchlostný rozbočovač USB 2.0 pre jednoduché pripojenia

  Univerzálna sériová zbernica alebo USB je štandardný protokol na prepájanie počítačov a periférnych zariadení. Keďže USB zabezpečuje vysokú rýchlosť pri nízkych nákladoch, stala sa najpopulárnejšou metódou na pripájanie periférnych zariadení k počítaču. Umiestnením rozbočovača USB 2.0 na monitor sa zabezpečí vhodne umiestnené vysokorýchlostné pripojenie na čítanie, zapisovanie, zavádzanie a prenos programov, údajov, digitálneho médií alebo hudobných súborov do počítača, z počítača alebo medzi počítačmi a jedným alebo viacerými zariadeniami USB.

 • Plug-and-play DVI pre skutočný digitálny zážitok

  DVI kábel je pribalený k produktu, aby vám poskytol digitálny obraz vysokej kvality.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať