Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

  Tento 21" (53 cm) TV prichádza s plochou obrazovkou Real Flat, ktorá poskytuje vysoký kontrast a neskreslený živý obraz so stereo zvukom s dobrým rozptylom prostredníctvom dvoch zabudovaných reproduktorov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

s Crystal Clear

 • Technológia Real Flat vám prináša realistický obraz

  Plochá obrazovka poskytuje širší uhol zobrazenia a minimalizuje odrazy, aby sa dosiahol ten najlepší obraz.

 • Crystal Clear zlepšuje hĺbku obrazu

  Kombinácia vylepšení obrazu ako je funkcia Contrast plus a vylepšenie farby. Crystal Clear lepšie využíva hĺbku obrazu.

 • NICAM Digitálne Stereo - zreteľný a čistý zvuk

  V niektorých krajinách sa TV programy vysielajú s digitálnym stereofónnym zvukom NICAM. Ponúka kvalitu zvuku ako CD s vysokou odolnosťou voči šumu. Dá sa použiť pri monofónnych, stereofónnych a Dolby ProLogic vysielaniach. Integrovaný tuner pre TV, VCR, TV-video kombináciu alebo DVD rekordér je plne vybavený na dekódovanie NICAM signálu.

 • Plug & Play umožňuje jednoduchšiu inštaláciu

  Plug & Play vám poskytuje možnosť pracovať bez vykonávania zložitých inštalačných procedúr alebo technických analýz pri pridávaní nového komponentu.

 • Inteligentný obraz a int. zvuk na prispôsobenie vášho pozerania

  Predvolené režimy spoločnosti Philips pre inteligentný obraz a inteligentný zvuk vám poskytujú priamy prístup jedným tlačidlom na diaľkovom ovládaní. Môžete si vybrať prispôsobené nastavenia obrazu a zvuku pre rôzne režimy obrazu a zvuku.

 • Teletext poskytuje bohaté zdroje informácií

  Teletext je komunikačný systém vysielaný väčšinou európskych vysielateľov, obsahuje množstvo informácií. Tieto informácie je možné prezerať len na súpravách vybavených teletextovým dekodérom.

 • Bočné konektory stereo AV a slúchadlové konektory

  Bočný stereo AV a slúchadlový vstup poskytuje možnosť ľahkého pripojenia externých zariadení, napríklad zvukových súprav, hier a videokamier. Je jednoduchou cestou k potešeniu z dodatočného zvukového dojmu a uchvacujúceho zážitku z hry.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať