Širokouhlý LCD monitor

  Širokouhlý LCD monitor

  Väčšia a širšia obrazovka: lepšia obchodná produktivita

  Vďaka komfortu, ktorý prináša veľká širokouhlá obrazovka, zdokonalený výkon, praktické funkcie a vynikajúci pomer cena/výkon, je model 220BW8 inteligentným výberom pre zvýšenie obchodnej produktivity. A je pripravený na okamžitú alebo budúcu inováciu na operačný systém Windows Vista. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Širokouhlý LCD monitor

22" (55, 9 cm) širokouhlý, WSXGA 220BW8ES/00 Nájsť podobné výrobky

Väčšia a širšia obrazovka: lepšia obchodná produktivita

 • Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup akceptujúci analógový VGA a digitálny DVI signál

  Duálny vstup pomocou konektorov pre vstup analógového VGA signálu a digitálneho DVI signálu.

 • Nastavenie naklonenia, natočenia a výšky pre ideálnu polohu pozerania

  Kompaktná ergonomická základňa, ktorá sa môže nakloniť, otočiť a výškovo nastaviť, takže každý používateľ môže monitor umiestniť pre maximálny komfort z pozerania a jeho efektívnosť.

 • Veľká, širokouhlá obrazovka ideálna pre zobrazenie dvoch stránok A4 vedľa seba

  Veľký širokouhlý displej zvyšuje produktivitu zobrazením dvoch stránok A4 vedľa seba.

 • Plne vybavené pre systém Windows Vista

  Monitory Philips pripravené pre systém Windows Vista sú plne vybavené pre ostré a úžasné zobrazovanie v tomto novom, vizuálne prepracovanom a náročnom operačnom systéme Windows. Sú navrhnuté tak, aby zvýšili vašu produktivitu a pomohli vám zvládnuť prácu s počítačom doma aj v kancelárii, pričom zrýchlia, zefektívnia a uľahčia prezeranie, vyhľadávanie a organizáciu informácií používaných pri práci alebo zábave.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

 • Spotreba energie nižšia než je priemer

  Na prevádzku zariadenia stačí menej elektrickej energie.

 • WSXGA+, rozlíšenie širokého formátu 1 680 x 1 050 pre ostrejší obraz

  Široký formát SUXGA (Super Ultra Extended Graphics Array) je špecifikácia zobrazovania, ktorá je schopná zobraziť rozlíšenie 1 680 x 1 050 alebo približne 1,7 milióna pixelov.

 • 5 ms rýchly čas odozvy

  Čas odozvy zapnutia - vypnutia je čas potrebný pre bunku tekutého kryštálu, aby prešla z aktívneho (čierneho) do neaktívneho (bieleho) stavu a späť do aktívneho (čierneho) stavu. Meria sa v milisekundách. Rýchlejší je lepší: nižší čas odozvy znamená rýchlejšie prechody, vďaka čomu sa vytvára menej viditeľných rušení obrazu na displeji pri prechode textu a grafiky. Čas odozvy zapnutia - vypnutia je dôležité kritérium najmä pri zobrazovaní obchodného obsahu, ako napríklad dokumentov, grafov a fotografií.

 • Vstup DVI-D a podpora HDCP

  Systém High-Bandwidth Digital Content Protection (HDCP) je systém na ochranu autorských práv zabudovaný do konektora DVI. Zabraňuje nepovolenému kopírovaniu obsahu chráneného autorskými právami. HDCP vám umožní prehrávať médiá s chráneným obsahom ako sú filmy a koncerty. Monitoruje signál a umožňuje zobrazenie len legálnych kópii obsahu, čím zabraňuje pirátstvu.

 • Zabudované reproduktory pre zvuk bez neporiadku na stole

  Reproduktory zabudované do zobrazovacieho zariadenia.

 • Upravte nastavenia displeja kláv. skratkou alebo ovlád. prvkami na obrazovke.

  Ľahko prístupná klávesová skratka a ovládacie prvky na obrazovke displeja sú duálne systémy pre pohodlné ladenie nastavení displeja, ktoré splnia viaceré potreby. Stlačte klávesovú skratku na ráme vášho monitora pre automatické nastavenie obrazu alebo pre rýchle ovládanie kontrastu a jasu, alebo na jemné vyladenie nastavení displeja použite funkciu zobrazenia na obrazovke.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať