USB dokovací LCD monitor

  Jednoduchosť s dokovacím displejom pre prenosné počítače

  Tento inovačný dokovací displej pre prenosné počítače umožňuje jednoduchú replikáciu portov. Rozšírte svoj pracovný priestor, pripojte svoje periférne zariadenia a získajte prístup na internet. To všetko pomocou jediného kábla USB pripojeného k prenosnému počítaču. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

USB dokovací LCD monitor

S Line, 22 (pozorovateľných 21, 5"/54, 6 cm), Full HD (1920 x 1080) 221S6QUMB/00 Nájsť podobné výrobky

Jednoduchosť s dokovacím displejom pre prenosné počítače

rozšírte obrazovku pomocou jediného kábla

 • Jediný kábel USB pripojí prenosný počítač k displeju

  Jediný kábel USB pripojí prenosný počítač k displeju

  Tento inovačný veľký displej Philips umožňuje jednoduchú replikáciu portov pre akýkoľvek prenosný počítač. Je obzvlášť vhodný pre najnovšie ultra-tenké notebooky s obmedzeným počtom konektorov, pretože obsahuje zabudovaný rozbočovač USB, konektor Ethernet a stereofónne reproduktory, vďaka čomu môžete prenášať video, zvuk a pripájať sa na internet alebo do siete intranet pomocou jediného kábla USB. Pomocou tohto špičkového pripojenia USB typu Plug and Play môžete rozšíriť svoju pracovnú plochu pomocou zabudovaných technológií vášho prenosného počítača a displeja Philips a nemusíte sa trápiť s ťažkopádnymi nastaveniami rozlíšenia ani spleťou káblov.

 • Prístup ku všetkým periférnym zariadeniam, klávesnici a myši cez rozbočovač

  Prístup ku všetkým periférnym zariadeniam, klávesnici a myši cez rozbočovač

  Teraz môžete pripojiť voliteľnú plnohodnotnú klávesnicu a myš k rozbočovaču USB na tomto špičkovom displeji Philips a zvýšiť tak svoju produktivitu. Stačí pripojiť váš prenosný počítač k displeju pomocou jedného kábla USB a môžete hneď začať používať pripojené periférne zariadenia, ako napríklad externý pevný disk, kameru či jednotku USB, ako aj prehrávanie videa v rozlíšení Full HD, prehrávanie zvuku alebo internetové funkcie. Ak vám to vyhovuje, môžete naďalej používať aj klávesnicu a dotykový ovládač na vašom prenosnom počítači.

 • Displej s technológiou AH-IPS vytvára žiarivý obraz so živými farbami

  Displej s technológiou AH-IPS vytvára žiarivý obraz so živými farbami

  Tento najnovší displej Philips používa špičkové panely AH-IPS. Výsledkom je lepšia reprodukcia farieb, rýchlejší čas odozvy a nižšia spotreba energie. Na rozdiel od štandardných panelov TN dokážu panely AH-IPS poskytnúť konzistentné podanie farieb aj pri širokom pozorovacom uhle 178 stupňov a v režime otočenia. Vďaka tomuto výnimočnému výkonu je technológia AH-IPS najvhodnejšia na použitie, pri ktorom je dôležitá vysoká presnosť farieb a konštantný jas – napríklad na úpravu fotografií, používanie grafických aplikácií a prehliadanie webu.

 • Technológia Bez kmitania znižuje únavu očí

  Technológia Bez kmitania znižuje únavu očí

  Kvôli spôsobu ovládania jasu na obrazovkách s podsvietením LED si niektorí používatelia všimnú, že obrazovka bliká, čo spôsobuje únavu očí. Technológia Bez kmitania spoločnosti Philips prináša nové riešenie na reguláciu jasu a zníženie blikania na pohodlnejšie sledovanie.

 • Podstavec SmartErgoBase umožňuje ergonomické nastavenie pre každého

  Podstavec SmartErgoBase umožňuje ergonomické nastavenie pre každého

  SmartErgoBase je podstavec monitora, ktorý poskytuje pohodlie ergonomického displeja aj praktické usporiadanie káblov. Vďaka možnosti nastavenia výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia základne je tento monitor používateľsky prívetivý, umožňuje maximálne pohodlie pri sledovaní a dokáže zmierniť fyzickú námahu pri celodennej práci. Obsahuje systém na usporiadanie káblov, ktorý obmedzí neporiadok a udržiava pracovné miesto úhľadné a profesionálne.

 • Nízka výška rámu monitora od stola pre najpohodlnejšie čítanie

  Nízka výška rámu monitora od stola pre najpohodlnejšie čítanie

  Monitor Philips možno vďaka dômyselnému podstavcu SmartErgoBase znížiť takmer až na úroveň pracovného stola a dosiahnuť tak pohodlný uhol obrazovky na čítanie. Nízka výška okrajového rámu monitora od stola je dokonalé riešenie, ak pri práci na počítači používate okuliare s bifokálnymi, trifokálnymi alebo progresívnymi sklami. Tiež umožňuje používať monitor osobám rôznej výšky, ktoré si môžu nastaviť uhol a výšku presne podľa svojich potrieb. Výsledkom je menšia únava a námaha svalov.

 • Ekologické materiály spĺňajúce medzinárodné normy

  „Spoločnosť Philips sa zaväzuje používať v celom sortimente svojich monitorov ekologické materiály prispievajúce k trvalo udržateľnému rozvoju. Všetky plastové diely tela, kovové časti skrinky a baliaci materiál využívajú 100 % recyklovateľný materiál. U niektorých vybratých modelov sme použili až 65 % použitých recyklovaných plastov. Prísne dodržiavanie noriem RoHS zaisťuje výrazné zníženie alebo eliminovanie použitia toxických látok ako napríklad olovo. Obsah ortuti v monitoroch s podsvietením CCFL bolo výrazne znížené, pričom v monitoroch s podsvieteným LED bolo úplne eliminované. Ďalšie informácie nájdete na stránke Philips na adrese http://www.asimpleswitch.com/global/.

 • Telo bez použitia PVC-BFR

  Telo tohto monitora Philips neobsahuje žiadne brómované samozhasínacie prísady ani polyvinylchlorid (PVC-BFR)

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Niektoré činnosti, napríklad zdieľanie obrazovky, prúdový prenos videa online alebo prehrávanie zvuku cez internet, môžu mať vplyv na výkon vašej siete. Celková kvalita zvuku a videa závisí od vášho hardvéru, rýchlosti sieťového pripojenia a jeho výkonu.
 • Prenosný počítač, klávesnica a myš sú znázornené len na ilustráciu a nie sú súčasťou produktu.
 • Značka/obchodná známka „IPS“ a príslušné patenty týkajúce sa technológií patria ich príslušným vlastníkom.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať