Diaľkové ovládanie

  Diaľkové ovládanie

  Špeciálne diaľkové ovládanie pre oblasť hotelierstva

  Naše systémové diaľkové ovládanie je plne kompatibilné s dizajnom televízorov 08-09 pre oblasť hotelierstva. Toto diaľkové ovládanie vďaka štýlovému dizajnu, detekcii vybitých batérií a zabezpečeniu pred krádežou podporí efektívnu pracovnú činnosť vášho hotelového personálu.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Špeciálne diaľkové ovládanie pre oblasť hotelierstva

So špeciálnymi hotelovými funkciami

 • Výkonný zvuk z jedinečných neviditeľných reproduktorov

  Výkonný zvuk z jedinečných neviditeľných reproduktorov

  Neviditeľný zvukový systém, ktorý sa vynikajúco spája s dizajnom Aurea. Aj napriek tomu, že je zvonku neviditeľný a vo vnútri extrémne kompaktný, je nekompromisný v oblasti zvukového výkonu. Nové revolučné rozhranie mikroreproduktorov používa 12 reproduktorov na každej strane, aby vyžarovali zvuk cez neviditeľný tenký priečinok na prednej strane TV. Dodávajú jasný a priestorový zvuk, ktorý dopĺňa bohatý zážitok z pozerania. Basové frekvencie vytvárajú 2 výkonné subwoofery, integrované v zadnej strane TV.

 • Zabezpečenie proti krádeži batérií pomocou zámku

  Batérie možno uzamknúť skrutkou, aby ich hostia nemohli vybrať.

 • Digitálne funkcie

  Vo všeobecnosti prevláda trend, ktorého znakom je prechod k väčšiemu počtu digitálnych systémov pre TV, a z tohto dôvodu má naše diaľkové ovládanie tlačidlá pre digitálnu TV.

 • Jednoduché čistenie

  Funkčný štýlový dizajn namiesto vysokého lesku, vďaka čomu na produkte nebudú viditeľné odtlačky prstov.

 • Rozpoznanie slabej batérie

  Keď je batéria takmer vybitá, na obrazovke sa zobrazí správa. Batériu môže včas vymeniť personál hotela a vaši hostia sa nebudú na nič sťažovať.

 • Moderný dizajn

  Štýlový dizajn, ktorý dokonale ladí s našimi hotelovými TV Philips 2008-2009.

 • Jednoducho použiteľné hotelové diaľkové ovládanie

  Tento televízor sa dodáva so štýlovým diaľkovým ovládaním, ktoré je navrhnuté špeciálne pre použitie v ubytovacích službách. Pre jednoduché ovládanie ponúka hosťom len tie najdôležitejšie tlačidlá a funkcie. Okrem toho poskytuje kontrolu úrovne nabitia batérií a ochranu proti krádeži batérií, ktoré môžu zvýšiť efektívnosť prevádzky hotela.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať