LED TV s aplikáciou YouTube

  LED TV s aplikáciou YouTube

  Ideálny do každej miestnosti

  Full HD LED televízor Philips 22PFL3557 s funkciou Smart TV a malou obrazovkou predstavuje ten najjednoduchší spôsob, ako sledovať disky DVD. Vďaka svojmu integrovanému prehrávaču DVD a kvalite obrazu a zvuku od spoločnosti Philips si môžete vychutnať filmy pomocou jedného diaľkového ovládania bez ďalších zariadení či káblov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

3500 series LED TV s aplikáciou YouTube

56 cm (22”), Full HD 1080p, DVB-T/C 22PFL3557H/12 Nájsť podobné výrobky

Ideálny do každej miestnosti

s integrovaným prehrávačom DVD

 • Jednoduché bezdrôtové pripojenie s voliteľným bezdrôtovým adaptérom USB

  Jednoduché bezdrôtové pripojenie s voliteľným bezdrôtovým adaptérom USB

  Vychutnajte si funkciu Smart TV bezdrôtovo s adaptérom Philips Wi-Fi USB (PTA01) pre službu Smart TV. Stačí zapojiť adaptér do konektora USB na boku televízora a potom pripojiť televízor priamo k vašej domácej sieti. Pomocou diaľkového ovládania televízora môžete prechádzať cez požadovaný obsah online.

 • Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy vo vašom televízore vďaka funkcii SimplyShare

  Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy vo vašom televízore vďaka funkcii SimplyShare

  Zdieľajte fotografie, hudbu a filmy prostredníctvom funkcie SimplyShare z vášho smartfónu, tabletu alebo počítača a vychutnajte si ich na veľkej obrazovke.

 • Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Tento Full HD LED televízor s najmodernejšou technológiou podsvietenia diódami LED v sebe spája pútavý minimalistický dizajn s ohromujúcou kvalitou obrazu a k tomu všetkému aj najnižšou spotrebou energie vo svojej kategórii. Navyše technológia podsvietenia LED neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Vďaka podsvieteniu LED si môžete vychutnávať nízku spotrebu energie, vysoký jas, neuveriteľný kontrast a ostrosť, ako aj živé farby.

 • 100 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  100 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  Perfect Motion Rate (PMR) v sebe spája obnovovaciu frekvenciu panela s jedinečným spracovaním obrazu na vytvorenie výnimočnej ostrosti zobrazenia pohybu a čistého a živého obrazu aj pri rýchlom pohybe na obrazovke.

 • 2 konektory USB pre fantastický zážitok z prehrávania médií

  2 konektory USB pre fantastický zážitok z prehrávania médií

  Vďaka dvom konektorom USB máte prístup k fotografiám vo formáte jpeg, hudbe vo formáte mp3 a súborom videí uloženým na väčšine kľúčov USB (pamäťových zariadení USB). Pripojte zariadenie USB do jedného z konektorov na televízore a otvorte mediálny obsah pomocou jednoduchého prehľadávača obsahu priamo na obrazovke. Teraz môžete zobraziť svoje videá, fotografie a prehrávať hudbu a podeliť sa o ne s najbližšími.

 • Hladké pripojenie s 3 vstupmi HDMI a Easylink

  Hladké pripojenie s 3 vstupmi HDMI a Easylink

  HDMI je jediný kábel, ktorý prenáša obrazové aj zvukové signály zo zariadení do televízora, čím zabraňuje vzniku neporiadku v kábloch. Prenáša nekomprimované signály, čím zaručí najvyššiu kvalitu prenosu zo zdroja na obrazovku. Spolu s funkciou Philips Easylink vám postačí len jedno diaľkové ovládanie a môžete vykonávať väčšinu operácií vo svojom televízore, prehrávači diskov DVD, diskov BluRay, koncovom prijímači káblovej televízie alebo systéme domáceho kina.

 • Nekonečný archív online videí na lokalite YouTube

  Vychutnajte si rozsiahlu galériu online videí z lokality YouTube vo svojom televízore.

 • Televízor Full HD s funkciou Digital Crystal Clear pre hĺbku a čistotu

  Digital Crystal Clear je balík inovácií obrazu, ktorý digitálne prispôsobuje a optimalizuje kvalitu obrazu na ideálnu úroveň kontrastu, farby a ostrosti. Výsledkom je mimoriadne čistý obraz z akéhokoľvek zdroja.

 • Integrovaný prehrávač DVD na sledovanie diskov DVD bez akýchkoľvek zariadení navyše

  Úžasný a inovatívny televízor Philips s integrovaným prehrávačom DVD zaistí prehrávanie mnohých formátov. Filmových nadšencov a milovníkov hudby poteší široký výber bežných formátov diskov DVD a CD a podpora populárneho formátu digitálnej hudby MP3 bez potreby zakúpenia ďalšieho prehrávača alebo prepájania zariadení. Televízory Philips s prehrávačom DVD prehrávajú disky DVD+RW, DVD+R, DVD-RW, DVD-R, DVD-Video, S-VCD, VCD, Picture CD, JPEG, MP3-DVD, MP3-CD, CD-R, CD-RW a WMA-CD.

 • Vstup pre počítač umožňuje používať váš televízor ako počítačový monitor

  Vďaka vstupu pre počítač môžete svoj televízor používať aj ako počítačový monitor – buď pomocou kábla HDMI-DVI (pre digitálne signály), alebo kábla VGA (pre analógové signály).

 • Certifikované pre DivX na štandardné prehrávanie videa DivX na diskoch DVD

  S podporou formátu DivX® si môžete vychutnať videá vo formáte DivX v pohodlí vašej obývačky. Formát DivX je založený na technológii kompresie videa MPEG4, ktorá umožňuje ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, ukážky a hudobné videoklipy na médiá ako disky CD-R/RW a nahrávateľné disky DVD.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Certifikácia DivX Certified® na prehrávanie videa DivX®, vrátane prémiového obsahu.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2.
 • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať