Širokouhlý LCD monitor

  Podporí vašu profesionálnu produktivitu

  Profesionálny LCD displej navrhnutý pre podnikanie: veľký širokouhlý model Philips 230WP7 urobí úlohu lepšie pomocou troch možností vstupu a veľmi širokého uhlu pohľadu zatiaľ, čo ergonomická základňa a USB riešenie pridajú komfort a pohodlie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance Širokouhlý LCD monitor

23" (58 cm), WUXGA 230WP7NS/00 Nájsť podobné výrobky

Podporí vašu profesionálnu produktivitu

 • Veľká, širokouhlá obrazovka ideálna pre zobrazenie dvoch stránok A4 vedľa seba

  Veľký širokouhlý displej zvyšuje produktivitu zobrazením dvoch stránok A4 vedľa seba.

 • Otáčanie obrazovky o 90 stupňov a inteligentná organizácia káblov

  Super Ergo je podstavec monitora, ktorý poskytuje pohodlie ergonomického displeja a zaručuje inteligentné usporiadanie káblov. Vďaka možnosti nastavenia výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia základne je tento monitor užívateľsky prívetivý a umožňuje maximálne pohodlie pri sledovaní a uvoľňuje fyzické napätie pri celodennej práci. Obsahuje systém na inteligentné usporiadanie káblov, ktoré redukuje neporiadok a udržiava pracovné miesto čisté a profesionálne.

 • Navrhnutý na nastavenie presne tej správnej výšky a uhla

  Ergonomický dizajn robí z monitorov Philips priateľské monitory s možnosťou nastavenia sklonu, natočenia a výšky, takže každý užívateľ si môže dať monitor do polohy umožňujúcej maximálne pohodlie a efektivitu zobrazovania.

 • Plne vybavené pre systém Windows Vista

  Monitory Philips pripravené pre systém Windows Vista sú plne vybavené pre ostré a úžasné zobrazovanie v tomto novom, vizuálne prepracovanom a náročnom operačnom systéme Windows. Sú navrhnuté tak, aby zvýšili vašu produktivitu a pomohli vám zvládnuť prácu s počítačom doma aj v kancelárii, pričom zrýchlia, zefektívnia a uľahčia prezeranie, vyhľadávanie a organizáciu informácií používaných pri práci alebo zábave.

 • Kompatibilita so SmartManage umožňuje výhodný manažment založený na sieti LAN

  SmartManage je systém na monitorovanie, správu a kontrolu stavu zobrazovacích zariadení a poskytovanie vzdialenej podpory užívateľom v obtiažnej situácii - to všetko cez sieť LAN.

 • Spotreba energie nižšia než je priemer

  Na prevádzku zariadenia stačí menej elektrickej energie.

 • WUXGA, širokouhlé rozlíšenie formátu 1920 x 1200 pre ostrejší obraz

  Široký formát Ultra Extended Graphics Array, displej je schopný zobraziť rozlíšenie 1920 x 1200 alebo približne 2,3 milióna pixelov.

 • Najširší uhol pohľadu až 178 stupňov

  Najširší uhol pohľadu až 178 stupňov poskytuje najčistejší obraz z akéhokoľvek uhla.

 • Tri možnosti pre vstup signálu pre maximálnu flexibilitu zobrazovania

  Tri možnosti vstupu predstavujú prostriedok pre zobrazovanie digitálnych a analógových signálov. Monitor s tromi možnosťami vstupu obsahuje jeden konektor rozhrania D-Sub (VGA) a jeden konektor rozhrania DVI-I. Konektor rozhrania DVI-I prijíma digitálny alebo analógový signálový výstup cez voliteľný adaptér, čím dosahuje maximálnu flexibilitu zobrazovania a „poistenie“ pred zastaraním vášho monitora.

 • Zabudované vysokorýchlostné USB 2.0 pre jednoduché pripojenia

  Univerzálna sériová zbernica alebo USB je štandardný protokol na prepájanie počítačov a periférnych zariadení. Keďže rozhranie USB poskytuje vysokú rýchlosť pri nízkych nákladoch, stalo sa najpopulárnejšou metódou na pripájanie periférnych zariadení k počítaču. Umiestnením rozhrania USB 2.0 na monitor poskytuje spoločnosť Philips pohodlné vysokorýchlostné pripojenie USB s jednoduchým ovládaním na čítanie, zapisovanie a prenos programov, údajov, digitálnych médií alebo hudobných súborov do počítača, z počítača alebo medzi počítačmi a jedným alebo viacerými zariadeniami USB.

 • Jednoduchá úprava nastavení displeja s funkciou Philips SmartControl

  Počítačový softvér pre jemné vyladenie a nastavenie výkonu obrazu. Spoločnosť Philips ponúka užívateľom dve možnosti nastavenia obrazovky. Buď navigáciou cez ponuku tlačidiel zobrazených na obrazovke alebo prostredníctvom softvéru Philips SmartControl pre jednoduché nastavenie rôznych volieb obrazovky prirodzenou cestou.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať