Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/231c5tjkfu_00/231c5tjkfu_00_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  LCD monitor s technológiou SmoothTouch

  Nádherný interaktívny displej

  Nechajte sa očariť displejom Philips SmoothTouch. Oživte svoje aplikácie skvelými dotykovými gestami, ako je ťuknutie, potiahnutie, stiahnutie dvoch prstov, otočenie, priblíženie alebo rýchle potiahnutie! Teraz môžete na spoznávanie sveta používať všetkých 10 prstov! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s technológiou SmoothTouch

23" (58, 4 cm) 231C5TJKFU/00 Nájsť podobné výrobky

Nádherný interaktívny displej

s technológiou SmoothTouch

 • Displej SmoothTouch pre prirodzené a plynulé reakcie na dotyk

  Displej SmoothTouch pre prirodzené a plynulé reakcie na dotyk

  Tento displej Philips s celopreskleným povrchom využíva na zabezpečenie plynulej odozvy najnovšiu premietanú kapacitnú 10-bodovú dotykovú technológiu. Vďaka použitiu operačného systému založeného na dotykoch, ako je Windows 8, poskytuje skvelé dotykové gestá, ako napr. ťuknutie, potiahnutie, stiahnutie dvoch prstov, otočenie, priblíženie, rýchle potiahnutie a pod. Odteraz môžete naplno využiť nové funkcie dotykových aplikácií a oživiť vaše staršie aplikácie. Píšte dotykovo všetkými desiatimi prstami alebo hrajte vzrušujúce interaktívne hry so svojimi priateľmi. Spolupracujte s kolegami v práci alebo škole interaktívne a zvýšte svoju produktivitu a efektívnosť.

 • Dizajn SmartStand s maximálnym zaklonením pre pohodlné používanie

  Dizajn SmartStand s maximálnym zaklonením pre pohodlné používanie

  Tento displej Philips používa držiak SmartStand s maximálnym zaklonením, ktorý ho umožňuje použiť v rôznych ergonomických polohách ako nikdy predtým. V záklone o necelých 60 stupňov môžete odteraz ovládať displej a písať dotykom úplne prirodzene. Prípadne ho môžete použiť na prácu vo vzpriamenej polohe. So zabudovaným mechanizmom automatického vrátenia poskytuje držiak SmartStand vysokú mieru flexibility.

 • Širokouhlá technológia IPS LED prináša presnosť obrazu a farieb

  Širokouhlá technológia IPS LED prináša presnosť obrazu a farieb

  Displeje IPS využívajú pokročilú technológiu, ktorá poskytuje výnimočne široké pozorovacie uhly 178/178 stupňov, takže displej je možné sledovať z prakticky ľubovoľného uhla. Na rozdiel od štandardných panelov TN prinášajú displeje IPS mimoriadne svieži obraz so živými farbami, takže sú ideálne nielen na fotografie, filmy a prehľadávanie webu, ale aj na profesionálne aplikácie, ktoré po celú dobu vyžadujú presnosť farieb a konzistentný jas.

 • Pripojenie SmartConnect s konektormi DisplayPort, HDMI a VGA

  Tieto monitory Philips podporujú široké možnosti pripojenia, napríklad VGA, Display Port alebo univerzálny konektor HDMI, vďaka čomu si môžete vychutnať zvuk a video vo vysokom rozlíšení a bez kompresie. Možnosť pripojenia USB zabezpečí mimoriadne rýchly prenos údajov a univerzálnu konektivitu. Bez ohľadu na zdroj, ktorý použijete, si môžete byť istí, že tento displej Philips je výhodnou investíciou, ktorú tak skoro ničím nenahradíte!

 • Vďaka webovej kamere a mikrofónu nebudú vaša rodina ani priatelia nikdy ďaleko

  Zabudovaná webová kamera s kvalitným, jasným a ostrým obrazom vám umožní zostať v kontakte s vašou rodinou aj priateľmi. Citlivý mikrofón zabezpečí zreteľný prenos vášho hlasu. Jasný zvuk môžete počúvať buď pomocou zabudovaných stereofónnych reproduktorov, alebo pomocou slúchadiel, ktoré vám umožnia vychutnať si rozhovory v súkromí. Toto jednoduché zabudované riešenie zaručí, že sa už viac nebudete musieť trápiť s inštaláciou kamery ani mikrofónu.

 • USB 3.0 umožňuje rýchly prenos údajov a nabíjanie smartfónov

  Technológia Super Speed USB 3.0 používa rýchlosť prenosu 5,0 gbit/s, čo je približne 10-krát rýchlejšie ako pri štandarde USB 2.0. Vďaka tomu výrazne znížite trvanie prenosu údajov, čo vám ušetrí čas aj peniaze. Vďaka vyššej kapacite, mimoriadne vysokej rýchlosti prenosu, lepšej správe napájania a špičkovému výkonu predstavuje USB 3.0 najnovší globálny štandard, ktorý vám umožní používať veľkokapacitné úložné zariadenia. Technológia Sync-N-Go sa postará o to, aby ste už viac nemuseli čakať na uvoľnenie kapacity prenosu. Vaša investícia do zariadení so štandardom USB 2.0 je tiež v bezpečí vďaka spätnej kompatibilite.

 • Výkonný zvuk vďaka 2 reproduktorom s výkonom 2 W RMS

  Teraz si môžete vychutnať všetky svoje multimediálne a sociálne aplikácie v stereo zvuku. Tieto zabudované reproduktory majú nielen skvelý zvuk, ale zároveň vám pomôžu vyhnúť sa neporiadku zo spleti káblov a ušetriť drahocenné miesto na stole.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Dotykové funkcie vyžadujú pripojenie k počítaču pomocou kábla USB. Funguje len s operačným systémom a aplikáciami podporujúcimi dotyky, ako Windows 8 alebo 7.
 • Tento displej Philips má certifikáciu MHL. Ak sa však vaše zariadenie nepripojí alebo nefunguje správne, pozrite si najčastejšie otázky o vašom zariadení alebo požiadajte o pomoc priamo jeho výrobcu. Kvôli pravidlám výrobcu vášho zariadenia môže byť potrebné zakúpiť si konkrétny kábel alebo adaptér MHL od tohto výrobcu, aby zariadenie fungovalo
 • Vyžaduje voliteľné mobilné zariadenie s certifikáciou MHL a kábel MHL (nie sú súčasťou balenia). Informácie o kompatibilite vám poskytne predajca vášho zariadenia MHL.
 • Značka/obchodná známka „IPS“ a príslušné patenty týkajúce sa technológií patria ich príslušným vlastníkom.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať