3D LCD monitor, podsvietenie LED

  Hrajte hry v 3D na veľkej obrazovke

  Užite si zábavu pri hrách v 3D na LED monitore Philips 236G. Vďaka veľkej obrazovke, 3D okuliarom s technológiou odstránenia blikania a viacerým vstupom HDMI bude mať hranie hier skutočne šťavu! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

3D LCD monitor, podsvietenie LED

G Line, 23" (58, 4 cm), 3D, okuliare FPR 236G3DHSB/00 Nájsť podobné výrobky

Hrajte hry v 3D na veľkej obrazovke

 • SmartImage: optimalizovaný a ľahko dostupný divácky zážitok

  SmartImage: optimalizovaný a ľahko dostupný divácky zážitok

  SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazovaný na vašej obrazovke a prináša optimalizovaný obrazový výkon. Toto ľahko použiteľné rozhranie umožňuje výber z viacerých režimov, ako napr. Kancelária, Obraz, Zábava, Úsporný režim atď., ktorý sa presne hodí pre daný typ použitia. Na základe vášho výberu SmartImage dynamicky prispôsobí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon. Úsporný režim poskytuje výraznú úsporu v oblasti energie. A to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla!

 • SmartContrast 20000000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  SmartContrast 20000000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  Vždy ste túžili po LCD displeji s tým najvyšším kontrastom a najostrejším obrazom. Pokročilá technológia spracovania obrazu od spoločnosti Philips v spojení s jedinečnou technológiou extrémneho stlmenia a zvýšenia podsvietenia vám poskytnú dokonale ostrý obraz. Funkcia SmartContrast zvýši kontrast a dosiahne tak vynikajúcu úroveň čiernej farby a presné vykreslenie tmavých odtieňov a farieb. Vytvorí jasný a verný obraz s vysokým kontrastom a živými farbami.

 • SmartResponse s odozvou 2 ms na rýchle hranie v 2D

  SmartResponse s odozvou 2 ms na rýchle hranie v 2D

  SmartResponse je exkluzívna budiaca technológia Philips, ktorá pri zapnutí automaticky upraví časy odozvy podľa požiadaviek konkrétnej aplikácie, napríklad hier alebo filmov, ktoré vyžadujú rýchlejšie časy odozvy na dosiahnutie obrazu bez chvenia, časového oneskorenia a duchov.

 • Technológia Easy 3D pre zážitok z hrania bez blikania

  Easy 3D vám vďaka stabilnému výkonu bez blikania s minimálnym zdvojením obrazu umožní dlho a pohodlne sledovať obsah v 3D. Kompatibilné 3D okuliare sú ľahké a nevyžadujú batérie. Vychutnajte si už dnes obsah 3D v pohodlí svojej domácnosti!

 • 3D okuliare s technológiou odstránenia blikania pre pohodlné sledovanie

  Užite si kopec zábavy s týmito ľahkými polarizovanými 3D okuliarmi, ktoré sa jednoducho používajú. Tieto 3D okuliare s technológiou odstránenia blikania možno jednoducho nahradiť a opraviť a vďaka ich nízkej cene si konečne môže každý člen rodiny kúpiť svoje vlastné okuliare. Keďže tieto okuliare nepoužívajú žiadne batérie ani káble, môžete si zábavu užiť úplne neobmedzene.

 • Premeňte 2D na 3D stlačením špeciálneho tlačidla

  Premeňte svoju zbierku z 2D na 3D stlačením jediného tlačidla! Táto funkcia je jednoducho prístupná pomocou rýchleho tlačidla na ráme, takže si celú svoju zbierku hier, filmov a videí v 2D môžete vychutnať tak, ako ju ešte nepoznáte – v zobrazení 3D.

 • Automatické 3D s najnovšími Blu-ray a hernými konzolami s HDMI

  3D displej Philips v spojení s hernými zariadeniami a prehrávačmi videa z diskov Blu-ray s pripojením podporujúcim HDMI 1.4a sa dokáže automaticky prepnúť do režimu 3D a okamžite vytvoriť úžasný obraz. Už žiadne babranie sa s nastaveniami!

 • SmartControl: na jednoduché vyladenie displeja

  Počítačový softvér na jemné doladenie a nastavenie výkonu obrazu. Spoločnosť Philips ponúka používateľom dve možnosti nastavenia obrazovky. Buď navigáciou cez ponuku tlačidiel zobrazených na obrazovke, alebo prostredníctvom softvéru Philips SmartControl na jednoduché nastavenie rôznych volieb obrazovky prirodzeným spôsobom

 • Ekologický displej bez obsahu ortuti

  Monitory Philips s podsvietením diódami LED neobsahujú ortuť – jednu z najtoxickejších prírodných látok s neblahým vplyvom na ľudí i zvieratá. Tým dokážeme zaručiť ekologické zobrazovanie počas celej doby životnosti – od výroby až po likvidáciu.

 • Program Energy Star pre energetickú účinnosť a nízku spotrebu energie

  Energy Star je program na podporu úspory energie sponzorovaný agentúrou US EPA, ktorý aplikovali aj mnohé iné krajiny. Certifikácia programu Energy Star zaručuje, že kupujete výrobok spĺňajúci najnovšie štandardy v oblasti efektívneho využívania energie a ktorý funguje s maximálnou úspornosťou na všetkých úrovniach jeho prevádzky. Nové monitory značky Philips disponujú certifikátom Energy Star 5.0 a spĺňajú alebo dokonca prekračujú technické požiadavky tohto štandardu. Napríklad v režime spánku vyžaduje program Energy Star 5.0 spotrebu menej ako 1 watt, pričom monitory Philips spotrebúvajú menej ako 0,5 wattu. Ďalšie podrobnosti získate na lokalite www.energystar.gov

 • Technológia Full HD LED pre nádherný obraz v 2D

  Biele diódy LED sú zariadenia bez pohyblivých častí, ktoré sa rýchlejšie rozsvecujú do plného konzistentného jasu, a tým prinášajú kratšiu dobu spúšťania. Diódy LED neobsahujú ortuťové prvky, čo umožňuje realizáciu ekologickej recyklácie a likvidácie. Diódy LED umožňujú lepšie ovládanie stlmenia intenzity LCD podsvietenia, čím sa dosahuje výnimočne vysoký kontrastný pomer. Taktiež poskytujú výnimočnú reprodukciu farieb vďaka konzistentnému jasu po celej ploche obrazovky.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Ak sa počas sledovania objavia ťažkosti, napr. závraty, bolesti hlavy alebo dezorientácia, neodporúčame sledovať obraz v 3D príliš dlho.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom vo veku do 6 rokov.
 • Pozorne si prečítajte návod na použitie, kde sa dozviete viac o režime 3D a zdraví
 • Ďalšie podrobné informácie o karte VGA a iných požiadavkách na sledovanie obsahu v 3D nájdete na adrese www.philips.com/support.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať