LCD monitor s funkciou SmartImage

  Štýlový vysokovýkonný displej

  Tento 3D displej Philips Gioco vám prinesie intenzívnejší herný zážitok. Vďaka kultovému dizajnu, mimoriadne úzkemu rámu, živým farbám a skvelému 3D obrazu bez blikania vám Philips Gioco otvorí bránu do podmanivého sveta hier! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s funkciou SmartImage

Gioco, 23"/58, 4 cm, 3D, okuliare FPR 238G4DHSD/00 Nájsť podobné výrobky

Štýlový vysokovýkonný displej

pre podmanivé hranie hier v 3D

 • Technológia AH-IPS LED vytvára žiarivý obraz so živými farbami

  Technológia AH-IPS LED vytvára žiarivý obraz so živými farbami

  Tento najnovší displej Philips používa špičkové panely AH-IPS, ktoré využívajú zdokonalenú štruktúru. Výsledkom je lepšia reprodukcia farieb, rýchlejší čas odozvy a nižšia spotreba energie v porovnaní s inými panelmi so širokými pozorovacími uhlami. Na rozdiel od štandardných panelov TN dochádza pri paneloch AH-IPS k nižšej miere kolísania gammy, vďaka čomu dokážu poskytnúť konzistentné podanie farieb aj pri uhle 178/178 stupňov a v režime otočenia. Vďaka tomuto výnimočnému výkonu sú najvhodnejšie na použitie, pri ktorom je dôležitá vysoká presnosť farieb a konštantný jas – napríklad na úpravu fotografií, používanie grafických aplikácií a prehliadanie webu.

 • Herný režim SmartImage optimalizovaný špeciálne pre herných nadšencov

  Herný režim SmartImage optimalizovaný špeciálne pre herných nadšencov

  Nový herný displej Philips ponúka rýchlo prístupné nastavenia optimalizované špeciálne pre hráčov, ktoré ponúkajú viacero možností. Režim „FPS“ (strieľačky z vlastného pohľadu) zdokonaľujú tmavé prostredia v hre, vďaka čomu lepšie spozorujete skryté objekty. Režim „Preteky“ nastaví displej na najrýchlejší čas odozvy, vyššiu farebnosť a aktivuje ďalšie špeciálne úpravy obrazu. Režim „RTS“ (stratégie v reálnom čase) obsahuje špeciálny režim SmartFrame, ktorý umožňuje zvýraznenie konkrétnej oblasti a úpravu veľkosti a obrazu. Predvoľby Hráč 1 a Hráč 2 umožňujú uložiť osobne prispôsobené nastavenia podľa konkrétnych hier, vďaka čomu dosiahnete skutočne najlepší výkon.

 • S podporou HDMI pre zábavu vo vysokom rozlíšení Full HD

  S podporou HDMI pre zábavu vo vysokom rozlíšení Full HD

  Zariadenie pripravené na HDMI obsahuje všetok požadovaný hardvér, aby prijímalo vstup multimediálneho rozhrania s vysokým rozlíšením (HDMI) a vysokokvalitné signály digitálneho videa a zvuku, ktoré sa spolu vysielajú cez jeden kábel z PC alebo akéhokoľvek počtu AV zdrojov, a to vrátane koncových prijímačov, DVD prehrávačov, prijímačov A/V a videokamier.

 • Minimalistický dizajn s výnimočne úzkym rámom

  Vďaka panelom, ktoré využívajú najnovšie technológie, sú nové displeje Philips navrhnuté naozaj minimalisticky – vonkajší okraj má hrúbku len približne 2,5 mm. Keď sa k tomu pridá 9 mm pás Black Matrix zabudovaný do panela, celkové rozmery rámu sa výrazne zmenšia, čo zabezpečí minimálne vizuálne rušenie a maximálnu pozorovaciu plochu. Tento dizajn je mimoriadne vhodný na používanie viacerých displejov alebo spojených displejov pri hraní, grafickom dizajne a profesionálnych aplikáciách. S výnimočne úzkym rámom budete mať pocit, že používate jeden veľký displej.

 • Zobrazenie v 3D bez blikania

  Zobrazenie 3D obrazu bez blikania zaručí dlhé hodiny pohodlnej zábavy vďaka dostupným a ľahkým okuliarom bez blikania, ktoré nevyžadujú žiadne batérie ani pripájanie káblov. Konečne sa môžete oslobodiť od všetkých problémov a vychutnať si zábavu v 3D s celou rodinou!

 • Automatické 3D s najnovšími Blu-ray a hernými konzolami s HDMI

  3D displej Philips v spojení s hernými zariadeniami a prehrávačmi videa z diskov Blu-ray s pripojením podporujúcim HDMI 1.4a sa dokáže automaticky prepnúť do režimu 3D a okamžite vytvoriť úžasný obraz. Už žiadne babranie sa s nastaveniami!

 • Premeňte 2D na 3D stlačením špeciálneho tlačidla

  Premeňte svoju zbierku z 2D na 3D stlačením jediného tlačidla! Táto funkcia je jednoducho prístupná pomocou rýchleho tlačidla na ráme, takže si celú svoju zbierku hier, filmov a videí v 2D môžete vychutnať tak, ako ju ešte nepoznáte – v zobrazení 3D.

 • SmartControl: na jednoduché vyladenie displeja

  Počítačový softvér na jemné doladenie a nastavenie výkonu obrazu. Spoločnosť Philips ponúka používateľom dve možnosti nastavenia obrazovky. Buď navigáciou cez ponuku tlačidiel zobrazených na obrazovke, alebo prostredníctvom softvéru Philips SmartControl na jednoduché nastavenie rôznych volieb obrazovky prirodzeným spôsobom

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Ak sa počas sledovania objavia ťažkosti, napr. závraty, bolesti hlavy alebo dezorientácia, neodporúčame sledovať obraz v 3D príliš dlho.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom vo veku do 6 rokov.
 • Pozorne si prečítajte návod na použitie, kde sa dozviete viac o režime 3D a zdraví
 • Ďalšie podrobné informácie o karte VGA a iných požiadavkách na sledovanie obsahu v 3D nájdete na adrese www.philips.com/support.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať