LCD monitor

  Skvelá zábava v rozlíšení Full HD

  Vychutnajte si skvelý výkon displeja Philips s rozlíšením Full HD a televíznym tunerom. Vďaka konektoru HDMI, prehrávaniu zvuku aj videa cez konektor USB a výkonným zvukom predstavuje výbornú voľbu pre každého. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

23, 6"/60 cm, Displej s rozlíšením Full HD 241TE5LB/00 Nájsť podobné výrobky

Skvelá zábava v rozlíšení Full HD

s tunerom DTV

 • LCD displej s Full HD a rozlíšením 1 920 x 1 080p

  LCD displej s Full HD a rozlíšením 1 920 x 1 080p

  Obrazovka Full HD má širokouhlé rozlíšenie 1920 x 1080p. Toto je najvyššie rozlíšenie HD zdrojov pre tú najdokonalejšiu kvalitu obrazu. Je plne nadčasová, keďže podporuje signály 1080p zo všetkých zdrojov, vrátane tých najnovších ako disky Blu-ray a moderných herných konzol HD. Spracovanie signálu je na tej najvyššej úrovni, aby podporovalo túto oveľa vyššiu kvalitu a rozlíšenie obrazu. Vytvára žiarivý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, s úžasným jasom a farbami.

 • SmartContrast 20000000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  SmartContrast 20000000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  Vždy ste túžili po LCD displeji s tým najvyšším kontrastom a najostrejším obrazom. Pokročilá technológia spracovania obrazu od spoločnosti Philips v spojení s jedinečnou technológiou extrémneho stlmenia a zvýšenia podsvietenia vám poskytnú dokonale ostrý obraz. Funkcia SmartContrast zvýši kontrast a dosiahne tak vynikajúcu úroveň čiernej farby a presné vykreslenie tmavých odtieňov a farieb. Vytvorí jasný a verný obraz s vysokým kontrastom a živými farbami.

 • Technológia SmartPicture pre optimalizovaný divácky zážitok

  Technológia SmartPicture pre optimalizovaný divácky zážitok

  SmartPicture je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazovaný na vašej obrazovke a prináša optimalizovaný obrazový výkon. Toto ľahko použiteľné rozhranie umožňuje výber z viacerých režimov, ako napr. Kancelária, Obraz, Zábava, Úsporný režim atď., ktorý sa presne hodí pre daný typ použitia. Na základe vášho výberu technológia SmartPicture dynamicky prispôsobí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon. Úsporný režim poskytuje výraznú úsporu v oblasti energie. A to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla!

 • S podporou HDMI pre zábavu vo vysokom rozlíšení Full HD

  S podporou HDMI pre zábavu vo vysokom rozlíšení Full HD

  Zariadenie pripravené na HDMI obsahuje všetok požadovaný hardvér, aby prijímalo vstup multimediálneho rozhrania s vysokým rozlíšením (HDMI) a vysokokvalitné signály digitálneho videa a zvuku, ktoré sa spolu vysielajú cez jeden kábel z PC alebo akéhokoľvek počtu AV zdrojov, a to vrátane koncových prijímačov, DVD prehrávačov, prijímačov A/V a videokamier.

 • Technológia LED pre prirodzene živé farby

  Biele diódy LED sú zariadenia bez pohyblivých častí, ktoré sa rýchlejšie rozsvecujú do plného konzistentného jasu, a tým prinášajú kratšiu dobu spúšťania. Diódy LED neobsahujú ortuťové prvky, čo umožňuje realizáciu ekologickej recyklácie a likvidácie. Diódy LED umožňujú lepšie ovládanie stlmenia intenzity LCD podsvietenia, čím sa dosahuje výnimočne vysoký kontrastný pomer. Taktiež poskytujú výnimočnú reprodukciu farieb vďaka konzistentnému jasu po celej ploche obrazovky.

 • Vstavaný digitálny TV tuner na sledovanie televízie na monitore počítača

  Digitálny televízny tuner vstavaný v monitore na príjem a zobrazenie vysokokvalitných televíznych signálov z rôznych zdrojov.

 • Priame prehrávanie videí, fotografií a hudby vo formáte MP3 cez konektor USB

  Konektor USB umožňuje prístup k fotografiám vo formáte jpeg, hudbe vo formáte MP3 a video súborom uloženým na väčšine pamäťových kľúčov USB (pamäťových zariadení triedy USB). Pripojte zariadenie USB do konektora na bočnej strane MTV a získate prístup k multimediálnemu obsahu pomocou jednoduchého prehliadača obsahu na obrazovke. Teraz môžete zobraziť svoje videá, fotografie aj prehrávať hudbu.

 • Funkcia SmartSound vyberie dokonalý režim pre zvukový výkon

  Funkcia SmartSound umožňuje vyberať rôzne režimy ako Film, Hry, Hudba a pod. a tak automaticky aktivovať preddefinované frekvencie na zlepšenie zvukovej funkcie

 • HDMI s funkciou EasyLink

  Rozhranie HDMI využíva jeden kábel, ktorý prenáša obrazové aj zvukové signály zo zariadení do MTV, a zabráni tak neporiadku v kábloch. Prenáša nekomprimované signály, čím zaisťuje najvyššiu kvalitu od zdroja až na obrazovku. Spolu s funkciou Philips Easylink vám postačí len jedno diaľkové ovládanie a môžete vykonávať väčšinu operácií na svojom MTV. Vychutnajte si obraz a zvuk vysokej kvality bez neporiadku a spleti káblov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať