Štíhly LED televízor

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/24phh5219_88/24phh5219_88_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Štíhly LED televízor

  Štíhly LED televízor

  LED televízor Philips série 5210 v bielej farbe, ktorý je kompaktný ako tablet, má naklonený hliníkový obrazový stojan, vďaka ktorému je jeho používanie úžasné a dômyselné a radi si ho budete brať so sebou z miestnosti do miestnosti. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

5000 series Štíhly LED televízor

61 cm (24”), LED TV, DVB-T/C 24PHH5219/88 Nájsť podobné výrobky

Štíhly LED televízor

S technológiou Digital Crystal Clear

 • Štíhly tvar dokonale zapadne do vášho interiéru

  Štíhly tvar dokonale zapadne do vášho interiéru

  Televízor Philips so štíhlym profilom vynikne vďaka svojim elegantným sofistikovaným rozmerom. Prečo by predsa televízor nemohol byť rovnako krásny ako funkčný?

 • Televízor s technológiou LED pre obraz s neuveriteľným kontrastom

  Televízor s technológiou LED pre obraz s neuveriteľným kontrastom

  Vďaka podsvieteniu LED sa môžete tešiť z nízkej spotreby a nádherných línií, ako aj vysokého jasu, úžasného kontrastu a živých farieb obrazu.

 • 100 Hz PMR pre plynulý pohyb obrazu

  100 Hz PMR pre plynulý pohyb obrazu

  Nič neprekoná adrenalín, ktorý prinášajú hry, rýchle tempo športových prenosov alebo akčných filmov. Práve preto je tento televízor Philips vybavený technológiou 100 Hz Perfect Motion Rate, s ktorou si môžete vychutnať dokonale plynulý obraz. A ak vám od vzrušenia poskočí srdce, obraz skákať určite nebude.

 • Jeden vstup HDMI a funkcia Easylink pre integrované pripojenie

  Jeden vstup HDMI a funkcia Easylink pre integrované pripojenie

  Vyhnite sa spleti káblov a využite na prenos obrazu aj zvuku do svojho televízora jeden kábel. Technológia HDMI prenáša signál bez kompresie, výsledkom čoho je najvyššia kvalita prenášaná zo zdroja priamo na obrazovku. V spojení s funkciou Philips Easylink vám postačí len jedno diaľkové ovládanie, pomocou ktorého môžete vykonávať väčšinu operácií vo svojom televízore, prehrávači diskov DVD, diskov BluRay, koncovom prijímači káblovej televízie alebo systéme domáceho kina.

 • USB na prehrávanie multimédií

  USB na prehrávanie multimédií

  Pripojte kľúč USB, digitálny fotoaparát, prehrávač mp3 alebo iné multimediálne zariadenie k portu USB na televízore a prehrávajte fotografie, videá a hudbu pomocou jednoduchého prehľadávača obsahu priamo na obrazovke.

 • Elegantná biela farba dodá každej miestnosti moderný vzhľad

  Vieme, že od svojho televízora s malou obrazovkou chcete skvelý vzhľad aj rovnako dobrý výkon. Preto náš tím dizajnérov skombinoval elegantný rám v sofistikovanej bielej farbe s kovovým obložením a vytvoril svieži, moderný dizajn, ktorý rozžiari každý miestnosť.

 • Hliníkový stojan s vyklápaním dodá vášmu televízoru štýl a flexibilitu

  Jednou z výhod malého televízora je jeho flexibilita. Prečo by však mala funkčnosť uberať zo štýlového vzhľadu? Tento štýlový stojan je navrhnutý tak, aby ste televízor mohli po jeho vyklopení postaviť na stôl alebo po sklopení zavesiť na stenu.

 • Digital Crystal Clear: presnosť, o ktorú sa budete chcieť podeliť

  Prirodzený obraz z každého zdroja vďaka technológii Digital Crystal Clear od spoločnosti Philips. Či už si chcete pozrieť obľúbenú telenovelu, správy, alebo sa s priateľmi podeliť o video – môžete si vychutnávať obraz s optimálnym kontrastom, farbou a ostrosťou.

 • PC vstup umožňuje použiť váš televízor ako PC monitor

  Používajte televízor ako monitor. Stačí ho pripojiť pomocou kábla VGA a je to!

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Vyžaduje sa aktualizácia softvéru pre funkcie Pause TV a Nahrávanie na USB. Viac informácií o aktualizácii softvéru nájdete na stránke www.philips.com/TV a kliknite na podporu.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať