3D LCD monitor, podsvietenie LED

  3D LCD monitor, podsvietenie LED

  Hrajte hry v 3D na veľkej obrazovke

  Užite si zábavu pri hrách v 3D na LED monitore Philips 273G. Vďaka veľkej obrazovke, aktívnym spínacím 3D okuliarom a viacerým vstupom HDMI bude mať hranie hier skutočne šťavu! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

3D LCD monitor, podsvietenie LED

G-line, 27"/68, 6 cm, 3D, spínacie okuliare 273G3DHSW/00 Nájsť podobné výrobky

Hrajte hry v 3D na veľkej obrazovke

 • 3D Max 120 Hz

  3D Max 120 Hz

  Nechajte sa očariť hrami, filmami a fotografiami v 3D na displeji Philips 3D Max 120 Hz. Osloboďte sa pomocou bezdrôtových aktívnych spínacích okuliarov, ktoré vám prinesú vernú hĺbku obrazu v rozlíšení Full HD. Pribalený softvér vám nielen umožní hrať hry v 3D, ale tiež premení 2D obsah na 3D. Vďaka najnovšej technológii rýchleho prepínania pre vernú hĺbku zobrazenia s rozlíšením 1920 x 1080 budú najnovšie 3D hry v počítači alebo na diskoch Blu-Ray vyzerať neuveriteľne jemne a ostro. Video a filmy v 3D vás svojou vernou hĺbkou obrazu úplne vtiahnu do deja.

 • SmartContrast 20000000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  SmartContrast 20000000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  Vždy ste túžili po LCD displeji s tým najvyšším kontrastom a najostrejším obrazom. Pokročilá technológia spracovania obrazu od spoločnosti Philips v spojení s jedinečnou technológiou extrémneho stlmenia a zvýšenia podsvietenia vám poskytnú dokonale ostrý obraz. Funkcia SmartContrast zvýši kontrast a dosiahne tak vynikajúcu úroveň čiernej farby a presné vykreslenie tmavých odtieňov a farieb. Vytvorí jasný a verný obraz s vysokým kontrastom a živými farbami.

 • SmartImage: Optimalizovaný a používateľsky prívetivý zážitok zo zobrazenia

  SmartImage: Optimalizovaný a používateľsky prívetivý zážitok zo zobrazenia

  SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazovaný na vašej obrazovke a prináša optimalizovaný obrazový výkon. Toto ľahko použiteľné rozhranie umožňuje výber z viacerých režimov, ako napr. Kancelária, Obraz, Zábava, Úsporný režim atď., ktorý sa presne hodí pre daný typ použitia. Na základe vášho výberu SmartImage dynamicky prispôsobí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon. Úsporný režim poskytuje výraznú úsporu v oblasti energie. A to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla!

 • SmartResponse s frekvenciou obnovy 2 ms pre hry v 2D

  SmartResponse s frekvenciou obnovy 2 ms pre hry v 2D

  SmartResponse je exkluzívna budiaca technológia Philips, ktorá pri zapnutí automaticky upraví časy odozvy podľa požiadaviek konkrétnej aplikácie, napríklad hier alebo filmov, ktoré vyžadujú rýchlejšie časy odozvy na dosiahnutie obrazu bez chvenia, časového oneskorenia a duchov.

 • Automatické 3D s najnovšími Blu-ray a hernými konzolami s HDMI

  3D displej Philips v spojení s hernými zariadeniami a prehrávačmi videa z diskov Blu-ray s pripojením podporujúcim HDMI 1.4a sa dokáže automaticky prepnúť do režimu 3D a okamžite vytvoriť úžasný obraz. Už žiadne babranie sa s nastaveniami!

 • Technológia diód LED prináša brilantný obraz

  Biele diódy LED sú zariadenia bez pohyblivých častí, ktoré sa rýchlejšie rozsvecujú do plného konzistentného jasu, a tým prinášajú kratšiu dobu spúšťania. Diódy LED neobsahujú ortuťové prvky, čo umožňuje realizáciu ekologickej recyklácie a likvidácie. Diódy LED umožňujú lepšie ovládanie stlmenia intenzity LCD podsvietenia, čím sa dosahuje výnimočne vysoký kontrastný pomer. Taktiež poskytujú výnimočnú reprodukciu farieb vďaka konzistentnému jasu po celej ploche obrazovky.

 • Jednoduchá úprava nastavení displeja s funkciou Philips SmartControl

  Počítačový softvér pre jemné vyladenie a nastavenie výkonu obrazu. Spoločnosť Philips ponúka užívateľom dve možnosti nastavenia obrazovky. Buď navigáciou cez ponuku tlačidiel zobrazených na obrazovke alebo prostredníctvom softvéru Philips SmartControl pre jednoduché nastavenie rôznych volieb obrazovky prirodzenou cestou.

 • Ekologický displej bez obsahu ortuti

  Monitory Philips s podsvietením diódami LED neobsahujú ortuť – jednu z najtoxickejších prírodných látok s neblahým vplyvom na ľudí i zvieratá. Tým dokážeme zaručiť ekologické zobrazovanie počas celej doby životnosti – od výroby až po likvidáciu.

 • Premeňte obsah 2D na 3D hĺbku pomocou počítačového softvéru

  Znovuobjavte svoju obľúbenú zbierku hier, filmov a videí v 2D pomocou pribaleného počítačového softvéru. Stačí kliknúť myšou a môžete sledovať ich premenu do úžasnej 3D hĺbky.

 • Aktívne bezdrôtové 3D spínacie okuliare umožňujú jednoduché sledovanie

  Osloboďte sa pomocou nabíjateľných aktívnych spínacích okuliarov s bezdrôtovým pripojením. Už žiadne obavy z obmedzujúceho a obmedzeného pozorovacieho uhla pri hraní obľúbených hier a sledovaní filmov.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Ak sa počas sledovania objavia ťažkosti, napr. závraty, bolesti hlavy alebo dezorientácia, neodporúčame sledovať obraz v 3D príliš dlho.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom vo veku do 6 rokov.
 • Pozorne si prečítajte návod na použitie, kde sa dozviete viac o režime 3D a zdraví
 • Pozor, PC softvér (TriDef 3D) pre hry v 3D vyžaduje grafickú kartu AMD/ATI.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať