Profesionálny širokouhlý TV

  Profesionálny širokouhlý TV

  Širokouhlý TV so systémom Real Flat

  Rad System SmartCard poskytuje hosťom efektívne ovládanie a dokonalé pohodlie. Integrovaný rozširujúci slot umožňuje rozšíriteľnosť pre interaktívne systémy. Je pripravený na budúcnosť a digitálne aplikácie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny širokouhlý TV

28" (71 cm) 28HW6505/01Z Nájsť podobné výrobky

Širokouhlý TV so systémom Real Flat

pre domáce interaktívne aplikácie

 • Rozširujúci slot pre SmartCard 3v3

  Umožňuje inštaláciu dekodérov alebo ovládačov od výrobcov pôvodných zariadení (OEM) alebo tretích strán do televízora pre integráciu vlastných komponentov. Odstraňuje potrebu externých dekodérov, ovládačov alebo dátových terminálov. Integruje systém pre aplikácie s lepším ovládaním. Umožňuje rozšíriteľnosť pre budúce aktualizácie. Pripravené na digitálne aplikácie.

 • Konektor Smartplug RJ12

  Konektor Smartplug RJ12 umožňuje pripojenie dekodérov a ovládačov typu OEM alebo tretích strán k televízoru.

 • Obmedzenie hlasitosti

  Táto funkcia preddefinuje rozsah hlasitosti, v ktorom sa dá TV prijímač ovládať, čím sa zabráni nadmernému nastaveniu hlasitosti a predíde rušeniu hostí vo vedľajšej miestnosti.

 • Vstavaný displej s hodinami s budíkom a pripomienkovačom

  Vstavaný displej s hodinami, ktorý zároveň slúži ako budík, eliminuje potrebu investícií do dodatočných hodín s káblami a zapájaním. Automatická synchronizácia času cez teletext a uchovanie nastavení budíka v prípade krátkodobých výpadkov napájania ešte viac zvýšia pohodlie vašich hostí

 • Ovládač Wireless SmartLoader pre rýchle klonovanie

  Zabezpečuje možnosť jednoducho a bezšnúrovo kopírovať všetky nastavenia programovania z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • Konektor pre externý reproduktor

  Konektor zosilneného zvuku pre ľahkú inštaláciu externých reproduktorov (ako napríklad pre kúpelne), ktorý odstraňuje potrebu investovať do externého vybavenia

 • Uvítacia správa na obrazovke

  Uvítací pozdrav sa zobrazí vždy po zapnutí televízora.

 • Uzamknutie predných ovládacích prvkov

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k funkciám televízora

 • Programovanie kanálov pri zapnutí

  Dokonalé pre reklamné účely v krytých priestoroch alebo informačné kanály, pretože umožňuje pri zapnutí TV zobrazovať preddefinovaný kanál.

 • Prístup do bezpečnostnej ponuky

  Poskytuje podmienený prístup k inštalačným a konfiguračným nastaveniam prostredníctvom špeciálneho kódu alebo hlavného diaľkového ovládača

 • ESP™ (Energy Savings Programmability)

  Funkciu možno vybrať v ponuke s nastaveniami. Televízor môže byť po stanovenom čase automaticky vypnutý, čím sa šetrí energia a zvyšuje sa jeho životnosť. Voliteľný rozsah je od 0 do 99 hodín.

 • Príjem teletextu vo viacerých jazykoch

  Používateľom umožňuje vybrať si svoj preferovaný jazyk podporovaný znakmi teletextu

 • Modulácia rýchlosti snímania zlepšuje ostrosť a kontrast

  Skenovanie rýchlosti modulácie mení rýchlosť elektrónového lúča a dosahuje kvalitnejší obraz s vylepšenou ostrosťou a kontrastom.

 • 2D hrebeňový filter zaostrí obraz pre jemný detail

  2D hrebeňový filter oddeľuje vo videosignále informácie o chrominancii (farbách) od luminancie (jasu) a umožňuje nezávislé spracovanie na vylepšenie rozlíšenia obrazu a minimalizovanie skreslenia.

 • NICAM Digitálne Stereo - zreteľný a čistý zvuk

  V niektorých krajinách sa TV programy vysielajú s digitálnym stereofónnym zvukom NICAM. Ponúka kvalitu zvuku ako CD s vysokou odolnosťou voči šumu. Dá sa použiť pri monofónnych, stereofónnych a Dolby ProLogic vysielaniach. Integrovaný tuner pre TV, VCR, TV-video kombináciu alebo DVD rekordér je plne vybavený na dekódovanie NICAM signálu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať