Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

  Tento televízor spája obrazovku Real Flat so100 Hz technológiou spracovania obrazu, čo zaručuje, že filmy a športové programy sú ako skutočné a ich sledovanie nezaťažuje oči. Funkcia Virtual Dolby Surround Sound pridáva zážitku zo sledovania ďalší rozmer. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

 • Technológia Real Flat vám prináša realistický obraz

  Plochá obrazovka poskytuje širší uhol zobrazenia a minimalizuje odrazy, aby sa dosiahol ten najlepší obraz.

 • 100 Hz Digital Scan vytvára stabilný, uvoľňujúci obraz

  Konvenčné televízie zobrazujú obraz 50-krát za sekundu (50 hertzov). Túto frekvenciu môže zachytiť voľné oko ako kmitanie obrazu. 100 Hz TV zobrazujú obraz 100-krát za sekundu a tým sa kmitanie obrazu odstráni. Philips Digital Scan zdvojnásobuje frekvenciu blikania riadku, čím ho robí neviditeľným. Výsledkom je stabilnejší obraz, ktorý pôsobí na vaše oči uvoľňujúco.

 • Modulácia rýchlosti snímania zlepšuje ostrosť a kontrast

  Skenovanie rýchlosti modulácie mení rýchlosť elektrónového lúča a dosahuje kvalitnejší obraz s vylepšenou ostrosťou a kontrastom.

 • Virtual Dolby Surround pre zvukový zážitok ako v kine

  Virtual Dolby Surround je technológia spracovania na zdokonalenie priestorových zvukových efektov, ktorá vytvára dojem efektu Dolby Pro Logic bez potreby ďalších zadných reproduktorov. Vďaka tomu sa úplne vnoríte do televízneho zážitku.

 • Inteligentný obraz a int. zvuk na prispôsobenie vášho pozerania

  Predvolené režimy spoločnosti Philips pre inteligentný obraz a inteligentný zvuk vám poskytujú priamy prístup jedným tlačidlom na diaľkovom ovládaní. Môžete si vybrať prispôsobené nastavenia obrazu a zvuku pre rôzne režimy obrazu a zvuku.

 • 100-stránkový teletext umožňuje rýchly prístup k informáciám

  Teletext je všeobecný systém vysielaný väčšinou vysielateľov. 100-stránkový rýchly text poskytuje pri zmene stránok rýchly prístup k informáciám.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať