TV

  Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

  Tento širokouhlý Philips Cineos TV dosahuje novú úroveň kvality obrazu pomocou Pixel Plus a poskytuje ostrosť vysokého rozlíšenia, zvýšený zážitok z hĺbky, skutočne prirodzené detaily, brilantné a výrazné farby zakaždým a z každého zdroja s vysokým rozlíšením. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos TV

29", real flat, 100 Hz Digital Scan 29PT9521/12 Nájsť podobné výrobky

Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

s podporou Pixel Plus a prispôsobením na HD

 • Technológia Real Flat vám prináša realistický obraz

  Plochá obrazovka poskytuje širší uhol zobrazenia a minimalizuje odrazy, aby sa dosiahol ten najlepší obraz.

 • TV s vysokým rozlíšením pripravený na formát 480p,576p,720p,1080i

  TV pripravený na HD vám ponúka detailnejší a ostrejší obraz ako súčasné TV prijímače. Obraz sa zobrazuje tak realisticky a živo, že sa vám zdá, že je živý. Tento TV je vybavený tak, aby mohol prijímať TV signál s vysokým rozlíšením a je plne pripravený pre HD zdroje, ako napríklad HDTV vysielanie. K tomuto prijímaču môžete tiež pripojiť všetky HD pripojovacie prvky, ako napríklad HDMI (HDCP), YPbPr a DVI audio.

 • Pixel Plus pre lepšie detaily, hĺbku a čistotu

  Pixel Plus je funkcia digitálneho spracovania obrazu, ktorá zvyšuje počet riadkov a počet pixelov. Výsledkom je obraz ostrý ako britva s neuveriteľnými detailmi a hĺbkou, vždy a z každého zdroja.

 • 100 Hz Digital Scan vytvára stabilný, uvoľňujúci obraz

  Konvenčné televízie zobrazujú obraz 50-krát za sekundu (50 hertzov). Túto frekvenciu môže zachytiť voľné oko ako kmitanie obrazu. 100 Hz TV zobrazujú obraz 100-krát za sekundu a tým sa kmitanie obrazu odstráni. Philips Digital Scan zdvojnásobuje frekvenciu blikania riadku, čím ho robí neviditeľným. Výsledkom je stabilnejší obraz, ktorý pôsobí na vaše oči uvoľňujúco.

 • Active Control so svetelným senz. optimalizuje kvalitu obrazu

  Active Control je jedinečný spôsob optimalizácie kvality obrazu prostredníctvom merania a analýzy prichádzajúceho signálu za účelom automatického nastavenia kvality obrazu. Active Control so svetelným senzorom používa senzor na nastavenie jasu obrazu podľa úrovne okolitého svetla v miestnosti.

 • Virtual Dolby Surround pre zvukový zážitok ako v kine

  Virtual Dolby Surround je technológia spracovania na zdokonalenie priestorových zvukových efektov, ktorá vytvára dojem efektu Dolby Pro Logic bez potreby ďalších zadných reproduktorov. Vďaka tomu sa úplne vnoríte do televízneho zážitku.

 • Dvojitá obrazovka text/obraz pre súčasné pozeranie teletextu a TV.

  Duálne zobrazenie videa a teletextu vám poskytuje schopnosť zobraziť video a stránky teletextu rovnakého kanálu vedľa seba na obrazovke.

 • 1 200-stránkový Smart Text

  Teletext je všeobecný systém vysielaný väčšinou vysielateľov. 1200-stránkový rýchly text poskytuje pri zmene stránok rýchly prístup k informáciám.

 • HDMI pre plne digitálne pripojenie s vysokým rozlíšením

  HDMI vytvára nekomprimované digitálne prepojenie RGB od zdroja signálu na obrazovku. Bezchybný obraz dosahuje vďaka eliminácii akejkoľvek konverzie do analógového signálu. Vďaka neredukovanému signálu sa získava znížené blikanie a čistejší obraz. HDMI inteligentne komunikuje so zdrojovým zariadením v najvyššom výstupnom rozlíšení. HDMI vstup je spätne plne kompatibilný s DVI zdrojmi vrátane digitálneho zvuku. HDMI používa HDCP ochranu kopírovania.

 • Komponentný video vstup pre najvyššiu kvalitu prehrávania

  Komponentné prepojenie poskytuje najvyššiu kvalitu prenosu analógového video signálu. Obraz je ostrejší ako pri S-video a kompozitnom signále.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať