Phoenix

  • KA
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/3115431ph/3115431ph_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Phoenix

  Svetlo, ktoré zodpovedá danému okamihu

  Stolová lampa Philips Hue Phoenix poskytuje svetlo, ktoré je možné stlmiť z teplej bielej na chladnú, aby zodpovedalo vašim každodenným náladám. Pripojením k domácej WiFi sieti cez most Hue (nie je súčasťou balenia) ho môžete jednoducho ovládať pomocou vášho inteligentného zariadenia. Zobraziť všetky výhody

 • Svetlo, ktoré zodpovedá danému okamihu

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Svetlo, ktoré zodpovedá danému okamihu

Spojené s vami

 • 4 svetelné recepty pre vaše denné aktivity

  4 svetelné recepty pre vaše denné aktivity

  Získajte to najlepšie svetlo pre všetky vaše aktivity. Svietidlo Philips hue obsahuje 4 svetelné recepty, pomocou ktorých si dokážete správne posvietiť na všetky vaše denné aktivity. „Energický“ recept vás ponorí do chladného a podmanivého svetla, ktoré vám dodá potrebnú energiu. Recept „Koncentrácia“ pomocou precízne nastaveného ostrého bieleho svetla zvýši vašu schopnosť koncentrácie, aby ste zvládli všetky svoje denné aktivity. Recept „Čítanie“ generuje optimálne teplé biele svetlo, ktoré nenamáha vaše oči – ideálna voľba na čítanie dobrej knihy. Recept „Relaxácia“ vám pomôže oddýchnuť si s jemnej žiariacim bielym teplým svetlom.

 • Pokročilé vytváranie atmosféry s teplým až studeným bielym svetlom

  Pokročilé vytváranie atmosféry s teplým až studeným bielym svetlom

  Nastavte tú pravú atmosféru so širokou škálou krásnych prirodzených bielych svetiel LED. Pomocou aplikácie vo vašom inteligentnom zariadení nastavte akýkoľvek odtieň bieleho svetla od chladného povzbudzujúceho denného svetla (6 700K) až po upokojujúce teplé biele svetlo (2 200K).

 • Beznámahové a jemné stlmenie bez znovu pripájania vášho domu

  Beznámahové a jemné stlmenie bez znovu pripájania vášho domu

  Nastavte jas svietidiel Philips Hue ľahko a bez námahy pomocou inteligentného zariadenia. Bez potreby znovu pripájania alebo inštalácie nástenného stmievača.

 • 3D textúra pre trblietavý svetelný efekt

  3D textúra pre trblietavý svetelný efekt

  Hue Phoenix obsahuje 3D textúru, ktorá vylepšuje vzhľad a poskytuje príjemné rozptýlenie svetla. Povrch lampy je pokrytý hexagonálnym vzorom, ktorý zachytáva a odráža svetlo, ktoré vytvára trblietavý efekt. Efekt sa mení v závislosti od uhla pohľadu, čo z Hue Phoenix robí vo vašom domove dynamický a neprehliadnuteľný dekoratívny kúsok, aj keď sú svetlá vypnuté.

 • Kompletná možnosť kontroly z inteligentného zariadenia s rozšírenými funkciami

  Kompletná možnosť kontroly z inteligentného zariadenia s rozšírenými funkciami

  Keď svietidlo Philips hue prepojíte s mostom aplikácie hue, získate prístup ku kompletnej ponuke možností osvetlenia. Svietidlo hue je možné ovládať bezdrôtovo z ľubovoľného zariadenia so systémom iOS alebo Android prostredníctvom aplikácie Philips hue alebo ľubovoľnej externej aplikácie vyvinutej pre systém hue. Nastavujte časovače, notifikácie, alarmy, geografické hranice na účely softvérového zabezpečenia a synchronizujete ho so systémom domácej zábavy, aby ste dokázali kompletne využiť možnosti ponúkané systémom hue.

 • Získajte svetelné upozornenia a zostaňte pripojení

  Získajte svetelné upozornenia a zostaňte pripojení

  Nastavte svietidlá Philips Hue tak, aby vás upozorňovali na prichádzajúce hovory, správy, aktualizácie v rámci sociálnych médií, stretnutia, počasie a ďalšie príslušné prenosy údajov získavané prostredníctvom vášho inteligetného zariadenia. Prostredníctvom platformy IFTTT môžete nastaviť rôzne reakcie vašich svietidiel. Okolité svetelné upozornenia funkcie Hue predstavujú príjemný spôsob, vďaka ktorému budete informovaní a pripojení.

 • Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova

  Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova

  Vytvorte dojem, že ste doma, aj keď ste preč. Nastavte plánované alarmy alebo použite časovače na zapnutie a vypnutie svetiel v pevnom alebo náhodnom čase. Vďaka online prístupu môžete ovládať domáce osvetlenie priamo pomocou aplikácie vo vašom inteligentnom zariadení. Aktivujte v aplikácii zónové monitorovanie (geofencing) a vaše svetlá sa automaticky zapnú a vypnú, keď vstúpite do domu alebo keď ho opúšťate. Pohodlné a bezstarostné – kdekoľvek ste.

 • Vždy aktuálny

  Vždy aktuálny

  Systém Philips hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú stále nové a nové funkcie. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vášho výrobku hue.

 • Pripojte až 50 žiaroviek a svietidiel hue

  Pripojte až 50 žiaroviek a svietidiel hue

  K mostu Philips hue môžete pripojiť až 50 žiaroviek alebo svietidiel. Jednoducho začnite s ľubovoľnou so štartovacích súprav a postupne pridávajte ďalšie výrobky Philips hue. Svoje svietidlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips hue určenej pre inteligentné zariadenia so systémom iOS a Android.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať