širokouhlý digitálny plochý TV

  širokouhlý digitálny plochý TV

  Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

  Vychutnajte si jedinečný zážitok zo sledovania s týmto plochým Philips Cineos TV s Pixel Plus 3 HD, Ambilight 2 a najnovšou technológiou LCD. Čítačka digitálnych médií vám zabezpečí úplný prístup k multimediálnemu obsahu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos širokouhlý digitálny plochý TV

32" (82 cm), displej LCD, integrované digitálne pripojenie 32PF9731D/10 Nájsť podobné výrobky

Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

s technológiou Pixel Plus 3 HD a funkciou Ambilight

 • HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HDTV signálov

  HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HDTV signálov

  Vychutnajte si výnimočnú kvalitu verného obrazu signálu High Definition TV a buďte kompletne pripravení na HD zdroje, napríklad vysielanie HDTV, Blue-ray DVD alebo HDVD. HD Ready je ochranná známka, ktorá ponúka kvalitný obraz prostredníctvom progresívneho riadkovania. Je v súlade s prísnymi štandardmi vydanými organizáciou EICTA, ktoré prinášajú HD obrazovku s vyšším rozlíšením a kvalitou obrazu TV signálu High Definition. Je vybavený univerzálnym pripojením k zariadeniam s analógovým YPbPr a nekomprimovaným digitálnym pripojením DVI alebo HDMI, s podporou HDCP. Dokáže zobraziť signály 720p a 1080i pri frekvencii 50 a 60 Hz.

 • 2-kanálové aktívne svetlo Ambilight zdokonaľuje zážitok z pozerania

  2-kanálové aktívne svetlo Ambilight zdokonaľuje zážitok z pozerania

  Funkcia Ambilight dodáva silný dojem k celkovému zážitku zo sledovania - vytvára tlmené svetlo, ktoré dopĺňa farby a intenzity svetla obrazu na obrazovke. Pridáva k zážitku zo sledovania nový rozmer. Úplne vás ponorí do deja, ktorý sledujete. Vytvára tlmené prostredie, simuluje uvoľnenejšie sledovania a zlepšuje detail, kontrast a farbu vnímaného obrazu. Funkcia Ambilight automaticky a nezávisle prispôsobuje svoje farby meniacemu sa obsahu na obrazovke.

 • USB konektor pre ľahké, nepretržité multimediálne hranie

  USB konektor pre ľahké, nepretržité multimediálne hranie

  USB konektor vám umožní získať prístup k multimédiám jpg, mp3 a alb súborom väčšiny USB kľúčov a väčšiny digitálnych fotoaparátov (zariadenia pamäťovej triedy USB 1.1). Zapojte USB do zásuvky na strane TV a získajte prístup k vašim fotografiám alebo hudobným súborom. Toto vám umožní ľahko zobrazovať a zdieľať vaše fotografie a hudbu.

 • HD LCD WXGA displej s rozlíšením 1366 x 768p

  WXGA displej plazmovej obrazovky s technológiou state-of-the-art vám poskytne vylepšené širokouhlé HD rozlíšenie 1366 x 768 pixelov. Vytvára žiarivé, svetelne ustálené progresívne riadkované obrazy s optimálnym jasom a nádhernými farbami. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne vylepšený zážitok z pozerania.

 • Integrovaný digitálny tuner pre príjem DVB-T

  Integrovaný DVB-T tuner vám umožňuje prijímať, sledovať a nahrávať digitálne terestriálne vysielanie. To znamená, že nepotrebujete ďalšie koncové zariadenie ani ďalšie káble.

 • Pixel Plus 3 HD pre najostrejší a najjasnejší HDTV obraz

  Pixel Plus 3 HD ponúka jedinečnú kombináciu špičkovej ostrosti, prirodzeného detailu, živých farieb a jemného prirodzeného pohybu na všetkých druhoch HD rozlíšenia, bežných TV signáloch a multimediálnom obsahu pre displeje s vysokým rozlíšením. Každý pixel prichádzajúceho obrazu je zdokonalený, aby lepšie zapadol medzi okolité pixely, čo má za následok prirodzenejší obraz. Rušenia a šum sa vo všetkých zdrojoch od multimédií až po bežné TV a to aj v HD s vysokou komprimáciou nájdu a zredukujú, čím zaistia, že obraz je čistý a ostrý ako britva.

 • Clear LCD s časom odozvy 3ms pre extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu

  Clear LCD vďaka vysokej ostrosti zobrazenia pohybu vytvára jasný a živý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke. Vysoká frekvencia presviecovania funkcie Scanning backlight zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na efektívny čas odozvy 3 milisekundy (merané v tzv. Perceived Blurr-Edge-Width; BEW). Okrem toho vytvára vyšší dynamický kontrast a zväčšený uhol zobrazenia. Jedinečná technológia Philips posúva ostrosť zobrazenia pohybu na LCD displejoch do úplne inej úrovne, lepšej ako akákoľvek iná technológia plochých displejov.

 • Pribalený otočný stojan s vhodným dizajnom

  Tento vysokokvalitný stojan bol špeciálne navrhnutý, aby ste mohli váš TV umiestniť kdekoľvek. Umožňuje ľahké umiestnenie TV s plochou obrazovkou, pričom nemusíte do steny vŕtať diery. Vychutnajte si pozeranie z najlepšieho uhla s funkciou otáčania o 40 stupňov (20 stupňov na každú stranu). Správa káblov v zadnej časti je neviditeľná. Tento stojan sa jednoliato hodí k stojanu na príslušenstvo.

 • 2 HDMI vstupy pre plné digitálne pripojenie s vysok. rozl. v 1 kábli

  HDMI zaisťuje nekomprimované digitálne RGB pripojenie zo zdroja k obrazovke. Odstránením prevodu na analógový signál zaisťuje dokonalý obraz. Signál bez zníženia kvality znižuje blikanie a zaisťuje jasnejší obraz. HDMI inteligentne spája najvyššie výstupné rozlíšenie so zdrojovým zariadením. HDMI vstup je plne spätne kompatibilný s DVI zdrojmi, ale obsahuje digitálny zvuk. HDMI používa ochranu proti kopírovaniu HDCP. S 2 HDMI vstupmi môžete pripojiť viacero zdrojov vo vysokom rozlíšení, napr. koncový prijímač s vysokým rozlíšením a prehrávač Blu-ray. Váš TV je plne pripravený pre budúcnosť s vysokým rozlíšením.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DVB-T, podporované iba vo vybraných krajinách

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať