Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/340471116/340471116_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
    Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

    Nástenné svietidlo

    Osviežte sa nádherným prirodzeným svetlom

    Vďaka nástennému svietidlu myBathroom Silk značky Philips bude vaša pleť vyzerať hladšie ako kedykoľvek predtým. Svietidlo zaručuje presné tóny pleti a kvalitné diódy LED jasne žiaria cez sklenený difuzér. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myBathroom Nástenné svietidlo

Hodváb, chrómová, LED 340471116 Nájsť podobné výrobky

Osviežte sa nádherným prirodzeným svetlom

  • Verná farba pokožky vďaka veľmi kvalitnému svetlu

    Verná farba pokožky vďaka veľmi kvalitnému svetlu

    Pri tomto svietidle do kúpeľne značky Philips budú farby vyzerať prirodzene a presne. Presne tak, ako keby na ne svietilo slnko.

  • Vysoko kvalitné osvetlenie LED

    Vysoko kvalitné osvetlenie LED

    Technológia LED integrovaná v tomto svietidle Philips je jedinečne vyvinutým riešením spoločnosti Philips. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálny svetelný výkon a zvýraznenie živých farieb vášho domova.

  • Spoločnosť Philips ponúka záruku 5 rokov na modul LED a ovládač

    Spoločnosť Philips ponúka záruku 5 rokov na modul LED a ovládač

    K štandardnej 2-ročnej záruke na toto svietidlo ponúka spoločnosť Philips 5-ročnú záruku na systém LED, teda na modul LED a ovládač tejto lampy.

  • Teplé biele svetlo

    Teplé biele svetlo

    Farba svetla môže mať rôznu teplotu, ktorá sa určuje v Kelvinoch (K). Svietidlá s nízkou hodnotou Kelvinov produkujú teplé, príjemné svetlo, tie s vysokou hodnotou produkujú chladné, energickejšie svetlo. Toto svietidlo Philips prináša teplé biele svetlo na vytvorenie útulnej atmosféry.

  • Úspora energie

    Úspora energie

    Táto energeticky úsporná žiarivka Philips v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

  • IP44, dokonale vhodné pre kúpeľňu

    IP44, dokonale vhodné pre kúpeľňu

    Toto svietidlo do kúpeľne značky Philips je špeciálne navrhnuté pre vlhké prostredie. Jeho odolnosť voči vode bola prísne testovaná. Úroveň IP je určená dvoma číslami: prvé hovorí o úrovni ochrany pred prachom, druhé pred vodou. Toto svietidlo do kúpeľne je navrhnuté na úrovni IP44: je chránené pred špliechajúcou vodu, tento produkt je najčastejšie používaný v kúpeľní, pre ktorú je ako stvorené.

  • Dlhá prevádzková doba až 15 rokov

    Dlhá prevádzková doba až 15 rokov

    Svetelný zdroj, ktorému môžete dôverovať. Integrované diódy LED použité v tomto svietidle LED značky Philips vydržia svietiť až 15 000 hodín (čo je pri priemernom využití 3 hodiny/deň až 15 rokov pri min. 13 000 cykloch zapnutia/vypnutia). Je naozaj skvelé vedieť, že sa o údržbu a výmenu žiarovky nemusíte starať a môžete si vychutnávať dokonalú atmosféru domova.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať