Nástenné svietidlo

    Nástenné svietidlo

    Vyzdobte svoj domov svetlom

    Táto produktová trieda s plisovanými tienidlami v béžovej farbe sa vyznačuje robustnými kovovými rámami v bronzovom prevedení. Ich vzhľad je príjemný a elegantný, pretože v sebe spájajú moderný dizajn s tradičnými prvkami. Podlahové a nástenné svietidlá obsahujú aj otočné upevnenie.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vyzdobte svoj domov svetlom

  • Široké možnosti využitia a rôzne povrchové úpravy podľa vašej chuti

    Široké možnosti využitia a rôzne povrchové úpravy podľa vašej chuti

    Ak je dizajn vašou vášňou a vo svojej domácnosti radi experimentujete s najnovšími štýlmi a trendmi, rad produktov Philips inStyle je tu práve pre vás. Ide o sortiment dekoratívnych visiacich, nástenných, stropných, podlahových a stolových svietidiel vyrobených z kvalitných materiálov v rôznych farbách.

  • Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

    Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

    Nastavujte intenzitu svetla tohto svietidla Philips pomocou vypínača so stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Vďaka nemu je toto svietidlo ideálne na zvýraznenie prvku alebo vytváranie atmosféry pre každú príležitosť, či už útulného posedenia pri jedle vo dvojici, alebo odpočinku s rodinou a priateľmi v obývačke.

  • Úspora energie

    Úspora energie

    Toto svietidlo Philips v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

  • Vypínač na výrobku

    Vypínač na výrobku

    Svetlo môžete jednoducho zapínať a vypínať pomocou nenápadne integrovaného vypínača na výrobku.

  • Expresívne a elegantné tvary a špičkové materiály

    Svietidlá Philips InStyle sú navrhnuté v dokonalom súlade so všetkými najlepšími trendmi v oblasti dekorácie interiérov a ponúkajú viacero štýlov, ktoré sa dokonale hodia do každej domácnosti. Vďaka širokým možnostiam využitia a veľkému množstvu povrchových úprav sa dobre kombinujú s ďalšími súčasťami interiéru, ako sú závesy, nábytok, farba stien alebo interiérové doplnky, čím umožnia vkusne doplniť vzhľad domova podľa vašej chuti. Dokonalý zmysel pre detail a dizajn vám umožní vyjadriť svoj osobný štýl a vytvoriť dekoráciu interiéru presne podľa svojich predstáv. Výsledkom bude útulná atmosféra a prostredie, v ktorom sa budete vy, vaša rodina aj priatelia cítiť príjemne.

  • Dokonale jasné svetlo

    Táto úsporná žiarivka Philips vytvára dokonale jasné svetlo na zvýraznenie prvkov alebo vytvorenie príjemnej atmosféry v miestnosti a súčasne prináša úsporu energie v porovnaní so štandardnými halogénovými žiarivkami.

  • Žiarovky Philips sú súčasťou balenia

    Toto svietidlo sa dodáva aj so žiarovkami Philips, ktoré vytvoria najkvalitnejšie svetlo a svetelný efekt pre vaše svietidlo.

  • Výnimočne dlhá životnosť žiarovky

    Pribalená žiarovka Philips s výnimočne dlhou životnosťou, až 2000 hodín.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať