Závesné svietidlo

  Vyzdobte svoj domov svetlom

  Toto nádherné závesné svietidlo Philips InStyle kombinuje farbu champagne s chrómovými prvkami. Vyžaruje eleganciu, teplo a energeticky úsporné svetlo. Môžete nastaviť jeho výšku a vytvoriť tak útulnú atmosféru.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vyzdobte svoj domov svetlom

 • Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

  Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

  Nastavujte intenzitu svetla tohto svietidla Philips pomocou vypínača so stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Vďaka nemu je toto svietidlo ideálne na zvýraznenie prvku alebo vytváranie atmosféry pre každú príležitosť, či už útulného posedenia pri jedle vo dvojici, alebo odpočinku s rodinou a priateľmi v obývačke.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Toto svietidlo Philips v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

 • Dokonale jasné svetlo

  Táto úsporná žiarivka Philips vytvára dokonale jasné svetlo na zvýraznenie prvkov alebo vytvorenie príjemnej atmosféry v miestnosti a súčasne prináša úsporu energie v porovnaní so štandardnými halogénovými žiarivkami.

 • Ľahko nastaviteľná výška závesného svietidla

  Výšku toho závesného svietidla značky Philips môžete kedykoľvek nastaviť zdvihnutím alebo spustením tyče v strede káblov.

 • Žiarovky Philips sú súčasťou balenia

  Toto svietidlo sa dodáva aj so žiarovkami Philips, ktoré vytvoria najkvalitnejšie svetlo a svetelný efekt pre vaše svietidlo.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať