LED TV

  Zdokonalený dizajn, rýdzi výkon

  Nechajte sa uniesť skutočne komplexným výkonom. Bezrámový dizajn a funkcia Ambilight pred vami vytvoria scénu, ktorá je stelesnením dokonalosti technológie LED. Vychutnajte si túto šou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LED TV

94 cm (37”), Full HD 1080p, digitálny televízor 37PFL8605H/12 Nájsť podobné výrobky

Zdokonalený dizajn, rýdzi výkon

s funkciou Ambilight a špičkovými zobrazovacími technológiami

 • Ambilight Spectra 2 rozširuje divácky zážitok

  Ambilight Spectra 2 rozširuje divácky zážitok

  Vďaka Ambilight Spectra 2 získa sledovanie televízie úplne nový rozmer. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips rozširuje obraz projekciou svetelnej žiary po 2 stranách zo zadnej časti obrazovky na stenu v okolí televízora. Ambilight automaticky prispôsobí farbu a jas svetla obrazu, čím vytvára pohlcujúci divácky zážitok. Funkcia prispôsobujúca sa farbe steny zabezpečí, že farba svetla sa vždy bude zhodovať s obrazom, bez ohľadu na farbu Vašej steny. S funkciou Ambilight Spectra 2 filmy naozaj ožívajú!

 • Žiarivý LED obraz s nízkou spotrebou energie

  Žiarivý LED obraz s nízkou spotrebou energie

  Tento televízor s najmodernejšou technológiou podsvietenia diódami LED v sebe spája pútavý minimalistický dizajn s ohromujúcou kvalitou obrazu a k tomu všetkému aj najnižšou spotrebou energie vo svojej kategórii. Navyše technológia podsvietenia LED neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Vďaka podsvieteniu LED si môžete vychutnávať nízku spotrebu energie, vysoký jas, neuveriteľný kontrast a ostrosť, ako aj živé farby.

 • Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Vychutnajte si akčné scény bez trhania obrazu. Technológia Perfect Natural Motion vypočítava pohyb objektov na obrazovke a koriguje trhané prechody, ako vo vysielaní, tak aj v nahrávkach (vrátane filmov v rozlíšení 1080p alebo v rozlíšení 24p True Cinema pri diskoch Blu-Ray a DVD). Výsledkom je plynulejší a diskrétnejší obraz so špičkovou ostrosťou. Vychutnajte si pohyb, ktorý prekonáva filmovú kvalitu kina!

 • Pripojenie DLNA do siete PC na prehliadanie obsahu PC a domácej siete

  Pripojenie DLNA do siete PC na prehliadanie obsahu PC a domácej siete

  Pripojenie DLNA do počítačovej siete umožňuje jednoduchý prístup k videám, fotografiám a hudobnému obsahu vo vašom počítači alebo v domácej sieti pomocou diaľkového ovládania televízora. Po pripojení vášho televízora k domácej sieti budete mať bezproblémový prístup k informáciám zo všetkých zariadení s certifikátom DLNA. Prehľadávajte svoju multimediálnu kolekciu v PC priamo z televízora stlačením jedného tlačidla.

 • Philips Net TV pre populárne služby online vo vašom TV

  Philips Net TV pre populárne služby online vo vašom TV

  Zažite bohatý výber služieb online prostredníctvom Philips Net TV. Vychutnajte si filmy, obrázky, zábavu s využitím informačných technológií a iný internetový obsah priamo v TV, a to všade, kde budete chcieť. Jednoducho pripojte vašu domácu sieť prostredníctvom ethernetového pripojenia a pomocou diaľkového ovládania získate priamy prístup k želanému obsahu na sledovanie. Ponuka Philips vám poskytuje prístup k populárnym službám Net TV, ktoré sú prispôsobené obrazovke vášho TV. Okrem toho môžete prostredníctvom počítačovej siete s certifikáciou DLNA a pomocou diaľkového ovládania sledovať videá alebo prezerať obrázky uložené v počítači.

 • Full HD s Perfect Pixel HD Engine pre bezkonkurenčný jas obrazu

  Zažite bezkonkurenčnú ostrosť a jas s Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom, vďaka čomu získate prirodzenejší obraz. Výsledkom je jedinečné spojenie ostrosti, prirodzených detailov, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu, a to bez ohľadu na to, čo práve sledujete. Technológia rozpoznania a potlačenie rušenia a chýb obrazu prináša čistý obraz ostrý ako britva zo všetkých zdrojov – od multimédií až po bežnú televíziu. Obrazovka Full HD s 1920 x 1080p pixelmi a progresívnym riadkovaním vytvára žiarivý a svetelne stály obraz s dokonalým jasom.

 • 200 Hz Clear LCD TV s dobou odozvy 1 ms: fantastická ostrosť pohybu

  Vychutnajte si užasnú ostrosť pohybu bez nedokonalostí obrazu. Technológia Philips 200 Hz Clear LCD znižuje dobu odozvy LCD televízora na neuveriteľnú 1 ms, takže aj pri tej najrýchlejšej akčnej scéne sa ponoríte do deja a nebude vás rušiť rozmazaný obraz na obrazovke. Takže do toho, vychutnajte si akciu!

 • Precíťte výkon 20 W RMS a zvuk Incredible Surround

  Pocíťte silu hudobného rytmu a ponorte sa do atmosféry filmov. Výkonné zosilňovače 20 W RMS (2 x 10 W RMS) vytvárajú realistickú zvukovú scénu. Funkcia Incredible Surround vám umožní vychutnávať si úplný priestorový zvuk s väčšou hĺbkou a šírkou zvuku, ktorý vynikajúco dopĺňa intenzívny divácky zážitok.

 • LED televízory sú až o 40 % energeticky úspornejšie ako bežné LCD televízory

  Vďaka najnovšej technológii podsvietenia pomocou diód LED je televízor s LED podsvietením správnou voľbu pre udržateľný rozvoj kvôli svojej dlhšej životnosti a oveľa nižšej spotrebe energie, ako majú plazmové a štandardné televízory LCD. Na rozdiel od podsvietení CCFL sa pri výrobe diód LED nepoužíva ortuť. Navyše sa dizajn televízorov značky Philips neustále zlepšuje, čo prináša vyššiu efektivitu pri využívaní materiálov a nižšiu spotrebu energie bez kompromisov v oblasti bezpečnosti a kvality života.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách
 • Net TV: Navštívte www.philips.com/smarttv a zistite ponuku služieb vo vašej krajine.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať