Aurea

LCD TV

  Wi-Fi

  Aurea

  LCD TV

  Ponorte sa do jedinečného zážitku

  Premeňte svoj zážitok zo sledovania pomocou technológie Aurea. S jedinečnou funkciou Ambilight s aktívnym rámom a fascinujúcou kvalitou obrazu a zvuku sa môžete úplne ponoriť do najoriginálnejšieho zážitku zo sledovania. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Aurea LCD TV

102 cm (40”), Full HD 1080p, digitálny televízor 40PFL9904H/12 Nájsť podobné výrobky

Ponorte sa do jedinečného zážitku

 • Ambilight s aktívnym rámom pre ohromujúci divácky zážitok

  Ambilight s aktívnym rámom pre ohromujúci divácky zážitok

  Ponorte sa do jedinečného zážitku s funkciou Ambilight s aktívnym rámom! Táto patentovaná technológia spoločnosti Philips pomocou viac ako 250 diód LED vytvára okolo obrazovky viacfarebný rám svetla, ktorý presahuje až na stenu. Funkcia Ambilight automaticky nastavuje farbu a jas svetla okolo TV podľa obrazu, takže vytvára pohlcujúci divácky zážitok. Vychutnajte si magický dotyk funkcie Ambilight s aktívnym rámom.

 • Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Zažite bezkonkurenčnú ostrosť a jas s Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom, čo má za následok prirodzenejší obraz. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzeného detailu, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu, a to bez ohľadu na to, čo pozeráte. Čistý obraz, ktorý je ostrý ako britva, zaisťuje zaznamenanie rušenia a hluku a zníženie vo všetkých zdrojoch obsahu - od multimédií po bežnú TV.

 • Philips Net TV cez sieť Wi-Fi pre služby online priamo v TV

  Philips Net TV cez sieť Wi-Fi pre služby online priamo v TV

  Zažite bohatý výber online služieb so službou Net TV. Vychutnajte si filmy, obrázky, zábavu s využitím informačných technológií a iný online obsah priamo na TV, a to všade, kde budete chcieť. Jednoducho pripojte domáce kino priamo k domácej sieti prostredníctvom ethernetového pripojenia a pomocou diaľkového ovládača televízora získate priamy prístup k želanému obsahu na sledovanie. Ponuka Philips Vám poskytuje prístup k populárnym službám Net TV, ktoré sú prispôsobené obrazovke Vášho TV. Okrem toho môžete prostredníctvom počítačovej siete s certifikáciou DLNA a pomocou diaľkového ovládania sledovať videá alebo prezerať obrázky uložené v počítači.

 • Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Vychutnajte si akčné scény bez trhania obrazu. Technológia Perfect Natural Motion vypočítava pohyb objektov na obrazovke a koriguje trhané prechody, ako vo vysielaní, tak aj v nahrávkach (vrátane filmov v rozlíšení 1080p alebo v rozlíšení 24p True Cinema pri diskoch Blu-Ray a DVD). Výsledkom je plynulejší a diskrétnejší obraz so špičkovou ostrosťou. Vychutnajte si pohyb, ktorý prekonáva filmovú kvalitu kina!

 • 100Hz Clear LCD s výkonom 2 ms pre úžasnú ostrosť pohybu

  100Hz Clear LCD s výkonom 2 ms pre úžasnú ostrosť pohybu

  100 Hz Clear LCD vytvára extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu. Technológia Double Frame Rate Insertion zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na viac ako dvojnásobok oproti konvenčným LCD panelom, čím sa dosahuje výkon s časom odozvy 2 milisekundy. Teraz si môžete vychutnávať čistý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke.

 • TV s Full HD, s rozlíšením 1920 x 1080p

  Obrazovka Full HD má širokouhlé rozlíšenie 1920 x 1080p. Toto je najvyššie rozlíšenie HD zdrojov pre tú najdokonalejšiu kvalitu obrazu. Je plne nadčasová, keďže podporuje signály 1080p zo všetkých zdrojov, vrátane tých najnovších ako disky Blu-ray a moderných herných konzol HD. Spracovanie signálu je na tej najvyššej úrovni, aby podporovalo túto oveľa vyššiu kvalitu a rozlíšenie obrazu. Vytvára žiarivý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, s úžasným jasom a farbami.

 • LED TV pre brilantný obraz s nízkou spotrebou energie

  Žiadne kompromisy! Fantastická kvalita obrazu. Fantastický dizajn. Nízka spotreba energie. S týmto LED TV získate to najlepšie z oboch svetov – brilantný obraz s vysokým jasom, neuveriteľným kontrastom a ostrosťou, ako aj živými farbami – to všetko zabalené do tenkého a štíhleho dizajnu. A navyše si tento nádherný obraz môžete vychutnať spolu so 40 % úsporou energie v porovnaní s bežným LCD TV s rovnakou veľkosťou obrazovky. Zažite dych vyrážajúci obraz v najmodernejšom dizajne.

 • 2 x 15 W RMS s technológiou BBE pre živý a čistý zvuk

  Zvuk s vysokým rozlíšením BBE je kľúčová technológia vylepšenia zvuku (v licencii BBE Sound), ktorá vám umožní vychutnať si skutočne prirodzenú hudbu a hovorené slovo zrozumiteľne a s bohatými a zreteľnými vokálmi.

 • Vychutnajte si bohatý výber webových videí z lokality YouTube a iných

  Služba Net TV vám prináša bohatý výber videí z lokality YouTube a iných webových stránok. Formát obrazu je prispôsobený na mieru rozmerom vašej obrazovky, vďaka čomu sa môžete pohodlne usadiť a vychutnať si online videá v optimálnej kvalite.

 • Celosklenené vyhotovenie prednej časti, ktoré skrášli váš interiér

  Moderná technológia zabalená do fantastického dizajnu! Pokročilá technológia LED umožnila spoločnosti Philips vyrobiť model Aurea ešte tenší a kompaktnejší ako kedykoľvek predtým. Úžasný biely Ambilight s aktívnym rámom a celosklenený panel pokrývajúci obrazovku vyzerá dokonale, či už je zapnutý, alebo vypnutý. Diaľkové ovládanie s ikonami a posuvným ovládačom je kompaktné a na vašom stolíku bude vyzerať ako perla. Aurea, dokonalý doplnok vášho interiéru.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DVB-T MPEG4 len pre: Francúzsko, Spanielsko, Dánsko, Nórsko, Fínsko, Švédsko. DVB-C MPEG4 len pre zvolených poskytovateľov: Dánsko, Nórsko, Fínsko, Švédsko. Najaktuálnejšie informácie sú dostupné na štítku s typom TV prijímača alebo na stránke www.philips.com/support pod číslom konkrétneho typu.
 • Net TV – Ponuka služieb závisí od krajiny a podlieha podmienkam používania.
 • Je potrebný voliteľný modul Philips DVB-S (č. dielu PFS0001, dostupný len v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku)

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať