Aurea

  Profesionálny LCD televízor

  Zvádzanie svetlom

  Ponúknite svojim hosťom jedinečný zážitok prostredníctvom hotelového televízora Philips Aurea. Tento interaktívny televízor presvecuje svoje okolie akoby jemnou aureolou, ladiacou s farbami obrazovky, čím v hotelovej izbe navodzuje úplne novú atmosféru. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Aurea Profesionálny LCD televízor

42" (107 cm), displej LCD, DVB-T 42HFL9320A/10 Nájsť podobné výrobky

Zvádzanie svetlom

 • 100 Hz Clear LCD pre dokonalú ostrosť zobrazenia pohybu (3 ms)

  100 Hz Clear LCD pre dokonalú ostrosť zobrazenia pohybu (3 ms)

  100 Hz Clear LCD dosahuje extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke. Technológia Double Frame Rate Insertion (Dvojnásobné snímkovanie) funguje s obnovovacou frekvenciu 100 Hz. Zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na viac ako dvojnásobok oproti konvenčným LCD, čím sa dosahuje čas odozvy 3 milisekundy (merané v tzv. Perceived Blur-Edge-Width; BEW). Táto jedinečná technológia spoločnosti Philips posúva ostrosť zobrazenia pohybu na LCD displejoch na úplne novú úroveň.

 • HD Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s plným HD

  HD Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s plným HD

  Spoločnosť Philips vynašla technológiu HD Natural Motion, aby zabránila efektu trhania, ktorý je vidieť pri pohyblivých scénach. HD Natural Motion vyhodnocuje pohyb v obraze a opravuje efekty trhania vo vysielaných a nahraných filmových materiáloch (napríklad na DVD a Blu-ray diskoch). Výsledná hladká reprodukcia obrazu a vynikajúca ostrosť posúva zážitok zo sledovania na vyššiu úroveň. HD Natural Motion odstraňuje chvenie z SD a HD obrazov, vrátane 1080p, a dosahuje pohybový výkon, ktorý prekoná aj kino!

 • Výkonný zvuk z jedinečných neviditeľných reproduktorov

  Výkonný zvuk z jedinečných neviditeľných reproduktorov

  Neviditeľný zvukový systém, ktorý sa vynikajúco spája s dizajnom Aurea. Aj napriek tomu, že je zvonku neviditeľný a vo vnútri extrémne kompaktný, je nekompromisný v oblasti zvukového výkonu. Nové revolučné rozhranie mikroreproduktorov používa 12 reproduktorov na každej strane, aby vyžarovali zvuk cez neviditeľný tenký priečinok na prednej strane TV. Dodávajú jasný a priestorový zvuk, ktorý dopĺňa bohatý zážitok z pozerania. Basové frekvencie vytvárajú 2 výkonné subwoofery, integrované v zadnej strane TV.

 • Ambilight Spectra s Active Frame a senzorická žiara

  Ambilight Spectra s Active Frame a senzorická žiara

  Senzorická žiara funkcie Ambilight Spectra pridáva magický rozmer k zážitku zo sledovania. Active Frame rozširuje svetlo a atmosféru obrazu ďaleko za obrazovku v jemnom kaleidoskope farieb. Pocítite, že sa plne ponoríte do obrazu a pozeranie sa stane intenzívnejším zážitkom, než by ste si mohli predstaviť. Kompaktná technológia LED umožňuje umiestniť okolo obrazovky až 126 výkonných LED diód. Týmto sa vytvorí množstvo segmentov, ktoré sa zlievajú do jemného priestorového svetla v Active Frame obklopujúceho obrazovku a plynule prechádzajúceho do jemného žiarenia na stene.

 • Ovládacie rozhranie Serial Xpress pre interaktívne systémy

  TV môže byť cez ovládacie rozhranie Serial Xpress (protokol UART) pripojený k externým dekodérom a prijímačom všetkých popredných poskytovateľov interaktívnych služieb.

 • Uzamknutie inštalačného menu

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k inštalačným a konfiguračným nastaveniam, aby hosťom zabezpečil maximálne pohodlie a eliminoval zbytočné náklady na preprogramovanie.

 • Full HD (1920 x 1080p) s integrovaným tunerom DVB-T

  Vďaka najmodernejšej technológii LCD tento televízor disponuje širokouhlým a úplným vysokým rozlíšením (Full HD) 1 920 x 1 080p. Prináša najvyššiu možnú kvalitu obrazu z akéhokoľvek formátu vstupného signálu vo vysokom rozlíšení. Vytvára úžasne stabilný, živý a ostrý obraz, ktorý hosťom poskytne prehĺbený divácky zážitok. Televízor s integrovaným tunerom DVB-T môže okrem existujúcich analógových televíznych kanálov ponúknuť aj kanály z digitálneho terestriálneho vysielania. Tiež umožňuje hosťom počúvať digitálne rozhlasové stanice.

 • USB konektor pre ľahké, nepretržité multimediálne hranie

  K tomuto Philips TV môžete pripojiť USB kľúč a umožní tak jednoduché a okamžité prehrávanie multimediálneho obsahu. Podporované formáty prehrávania sú MP3, súbory prezentácie (.alb) a fotografie JPEG.

 • Kompatibilné s panelom pripojenia Philips pre používanie zariadení hostí

  Tento televízor pracuje bez problémov s panelmi pripojenia Philips. Hosť sa môže jednoducho pripojiť a vychutnať si médiá z PC, MP3 prehrávača, DVD prehrávača, kamkordéra a rôznych iných zariadení. Vďaka automatickému rozoznávaniu sa panel pripojení a televízor automaticky prepnú, aby zobrazili obsah pripojeného zariadenia hosťa.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

 • Programovanie kanálov pri zapnutí

  Dokonalé pre reklamné účely v krytých priestoroch alebo informačné kanály, pretože umožňuje pri zapnutí TV zobrazovať preddefinovaný kanál.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Informácie o dostupnosti vysielania DVB-T v jednotlivých krajinách získate od svojho zástupcu spoločnosti Philips.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať