Navrhnuté s ohľadom na budúce generácie

  Navrhnuté s ohľadom na budúce generácie

  Nechajte sa uniesť skutočne komplexným výkonom. Extrémne tenký dizajn s vysokokvalitným hliníkom vytvára javisko, ktoré vám umožní vychutnávať si výnimočnosť technológie LED. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Navrhnuté s ohľadom na budúce generácie

107 cm (42”), Full HD 1080p, digitálny televízor 42PFL6805H/12 Nájsť podobné výrobky

Navrhnuté s ohľadom na budúce generácie

s diaľkovým ovládaním napájaným solárnou energiou

 • Žiarivý LED obraz s nízkou spotrebou energie

  Žiarivý LED obraz s nízkou spotrebou energie

  Tento televízor s najmodernejšou technológiou podsvietenia diódami LED v sebe spája pútavý minimalistický dizajn s ohromujúcou kvalitou obrazu a k tomu všetkému aj najnižšou spotrebou energie vo svojej kategórii. Navyše technológia podsvietenia LED neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Vďaka podsvieteniu LED si môžete vychutnávať nízku spotrebu energie, vysoký jas, neuveriteľný kontrast a ostrosť, ako aj živé farby.

 • Držiak na stenu a stojan na televízor 2 v 1 eliminuje potrebu zbytočného príslušenstva

  Držiak na stenu a stojan na televízor 2 v 1 eliminuje potrebu zbytočného príslušenstva

  Tento revolučný podstavec na stôl 2 v 1 môžete použiť aj na jednoduché upevnenie televízora na stenu. Vďaka patentovanému dizajnu môžete využiť až 4 rôzne polohy upevnenia: otočný podstavec na stôl, otočný nástenný držiak, ultra tenký nástenný držiak a nástenný držiak kompatibilný so štandardom Vesa. Vďaka jednoduchému upevneniu a inteligentnému systému vyrovnania bude váš televízor v dokonale vodorovnej polohe.

 • Nabíjateľné solárne diaľkové ovládanie znamená, že nikdy nemusíte vymieňať batérie

  Nabíjateľné solárne diaľkové ovládanie znamená, že nikdy nemusíte vymieňať batérie

  S týmto nabíjateľným solárnym diaľkovým ovládaním už nikdy nemusíte vymieňať ani vyhadzovať batérie. Solárne články, navrhnuté pre maximálnu mieru udržateľného rozvoja, nabijú diaľkové ovládanie pomocou denného svetla. A ani v časoch tmavej zimy nemusíte mať žiadne obavy. Zabudovaný akumulátor má dostatočnú rezervu energie, takže diaľkové ovládanie bude stále fungovať a umožní vám plnú kontrolu!

 • 100% recyklovateľné balenie s minimálnym dopadom na životné prostredie

  Aby sme čo najviac zmiernili vplyv našich výrobkov na životné prostredie, používame 100 % recyklovateľné obalové materiály. Vytvorenie tohto balenia vyžadovalo množstvo detailov a prelomových inovácií. Eliminovaním polystyrénových výplní a plastových vreciek sa tento televízor stáva ďalším príspevkom k myšlienke udržateľného životného prostredia. Pri vysokoinovačnom vývoji balenia televízora tejto veľkosti sa využíva len papier a kartón, takže celé balenie sa dá jednoduchšie recyklovať.

 • Štíhly, tenký a vysoko kvalitný, vyrobený z recyklovaného hliníka

  Tento televízor má jeden z najtenších profilov na trhu. Vďaka najmodernejšiemu ultratenkému displeju LED s okrajovým podsvietením a pevnému hliníkovému plášťu je skutočným symbolom kvality. Vďaka použitiu recyklovaného hliníka vysokej kvality je čistý vzhľad hliníkovej konštrukcie živým dôkazom, že udržateľný rozvoj môže ísť ruka v ruke so špičkovým moderným produktom. Hliník použitý pri výrobe má percento recyklácie viac ako 60 %, čo je oveľa vyššia hodnota ako štandardný hliník.

 • Vypínač Zero Watt

  Spotreba 0 wattov jedným stlačením vypínača Zero Watt

 • Prirodzený obraz a zvuk pre filmový zážitok u vás doma.

  Technológia Pixel Precise HD je založená na mnohokrát ocenenej technológii Pixel Plus. Posúva kvalitu obrazu na vyššiu úroveň so 4 triliónmi farieb s HD Natural Motion, vďaka čomu budú vaše filmy plynulé s obrazom ostrým ako britva. S rozlíšením Super Resolution teraz prináša technológia Pixel Precise HD tú najlepšiu kvalitu obrazu, či už sledujete video z Internetu, alebo filmy z diskov Blu-ray vo vysokej kvalite. 20 W systém reproduktorov s funkciou „Clear sound“ skvele dopĺňa filmový zážitok s atmosférou kina.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať