Aurea

Televízor s plochou obrazovkou

  Aurea

  Televízor s plochou obrazovkou

  Zvádzanie svetlom

  Nechajte krásu svetla, aby zmenila váš zážitok zo sledovania pomocou plochého TV Aurea. Funkcia Ambilight Spectra s aktívnym rámom sa spája s úžasným dizajnom. Vďaka Perfect Pixel HD Engine a Full HD 1080p LCD je obraz neuveriteľne realistický. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Aurea Televízor s plochou obrazovkou

107 cm (42”), displej LCD, DVB-T 42PFL9900D/10 Nájsť podobné výrobky

Zvádzanie svetlom

 • LCD displej s Full HD a rozlíšením 1 920 x 1 080p

  LCD displej s Full HD a rozlíšením 1 920 x 1 080p

  Obrazovka Full HD má širokouhlé rozlíšenie 1920 x 1080p. Toto je najvyššie rozlíšenie HD zdrojov pre tú najdokonalejšiu kvalitu obrazu. Je plne nadčasová, keďže podporuje signály 1080p zo všetkých zdrojov, vrátane tých najnovších ako disky Blu-ray a moderných herných konzol HD. Spracovanie signálu je na tej najvyššej úrovni, aby podporovalo túto oveľa vyššiu kvalitu a rozlíšenie obrazu. Vytvára žiarivý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, s úžasným jasom a farbami.

 • Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Zažite bezkonkurenčnú ostrosť a jas s Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom, čo má za následok prirodzenejší obraz. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzeného detailu, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu, a to bez ohľadu na to, čo pozeráte. Čistý obraz, ktorý je ostrý ako britva, zaisťuje zaznamenanie rušenia a hluku a zníženie vo všetkých zdrojoch obsahu - od multimédií po bežnú TV.

 • 100 Hz Clear LCD pre dokonalú ostrosť zobrazenia pohybu (3 ms)

  100 Hz Clear LCD pre dokonalú ostrosť zobrazenia pohybu (3 ms)

  100 Hz Clear LCD dosahuje extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke. Technológia Double Frame Rate Insertion (Dvojnásobné snímkovanie) funguje s obnovovacou frekvenciu 100 Hz. Zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na viac ako dvojnásobok oproti konvenčným LCD, čím sa dosahuje čas odozvy 3 milisekundy (merané v tzv. Perceived Blur-Edge-Width; BEW). Táto jedinečná technológia spoločnosti Philips posúva ostrosť zobrazenia pohybu na LCD displejoch na úplne novú úroveň.

 • Ambilight Spectra s Active Frame a senzorická žiara

  Ambilight Spectra s Active Frame a senzorická žiara

  Senzorická žiara funkcie Ambilight Spectra pridáva magický rozmer k zážitku zo sledovania. Active Frame rozširuje svetlo a atmosféru obrazu ďaleko za obrazovku v jemnom kaleidoskope farieb. Pocítite, že sa plne ponoríte do obrazu a pozeranie sa stane intenzívnejším zážitkom, než by ste si mohli predstaviť. Kompaktná technológia LED umožňuje umiestniť okolo obrazovky až 126 výkonných LED diód. Týmto sa vytvorí množstvo segmentov, ktoré sa zlievajú do jemného priestorového svetla v Active Frame obklopujúceho obrazovku a plynule prechádzajúceho do jemného žiarenia na stene.

 • HD Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s plným HD

  HD Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s plným HD

  Spoločnosť Philips vynašla technológiu HD Natural Motion, aby minimalizovala efekt trhaných pohybov, ktorý je vidieť pri pohyblivých scénach. Mnohokrát ocenený algoritmus vypočítava pohyb objektov na obrazovke a koriguje trhavé prechody, ako vo vysielaní, tak aj vo filmových nahrávkach (ako sú disky DVD a Blu-Ray). Výsledkom je plynulá reprodukcia obrazu a vynikajúca ostrosť, ktoré zaručujú vyššiu úroveň diváckeho zážitku.

 • Výkonný zvuk z jedinečných neviditeľných reproduktorov

  Výkonný zvuk z jedinečných neviditeľných reproduktorov

  Neviditeľný zvukový systém, ktorý sa vynikajúco spája s dizajnom Aurea. Aj napriek tomu, že je zvonku neviditeľný a vo vnútri extrémne kompaktný, je nekompromisný v oblasti zvukového výkonu. Nové revolučné rozhranie mikroreproduktorov používa 12 reproduktorov na každej strane, aby vyžarovali zvuk cez neviditeľný tenký priečinok na prednej strane TV. Dodávajú jasný a priestorový zvuk, ktorý dopĺňa bohatý zážitok z pozerania. Basové frekvencie vytvárajú 2 výkonné subwoofery, integrované v zadnej strane TV.

 • Spracovanie 4 trilióny farieb pre jasný a brilantný obraz

  Živý a prirodzený obraz z najpokrokovejšieho spracovania farieb. 3 farebné kanály (RGB) sú optimalizované pomocou 14-bitového rozlíšenia dosahujúceho celkovo 4 trilióny farieb. Vytvára živé farby, zatiaľ čo si uchováva vynikajúcu ostrosť. Zdokonalené algoritmy rozpoznávajú nepatrné farebné tiene a odtiene pokožky a ich úpravou dodávajú obrazu tie najprirodzenejšie farby.

 • Riaďte svoj zážitok pomocou diaľkového ovládania Aurea Navigator

  Hladké a luxusné diaľkové ovládanie ponúka 3 priradené tlačidlá funkcii Ambilight pre ovládanie bez námahy a prispôsobenie vašich nastavení. Stredová časť predstavuje prvok zvýraznený dômyselným materiálom a dizajnom a dotykovo ovládaným podsvietením. Toto Aurea tlačidlo ovláda rozsah ponorenia sa do sveta Aurea. Tlačidlo „MODE“ prepína dynamiku v 3 úrovniach od relaxačnej až po dynamickú. Tlačidlo „Ambilight“ sa používa na „zapnutie“ alebo „vypnutie“ funkcie Ambilight, čo je tak jednoduché, ako zapnutie svetla v miestnosti. Ponuka TV umožňuje prístup k dodatočným nastaveniam.

 • Asistent nastavení pre osobné prispôsobenie TV bez námahy

  Asistent nastavení pre prispôsobenie nastavení TV bez námahy. Nový asistenčný sprievodca prispôsobením vás sprevádza pri prispôsobení nastavení s bezkonkurenčnou jednoduchosťou. Obsahuje nie len obraz, ale aj kompletný zážitok zo sledovania, a to vrátane nastavení zvuku a funkcie Ambilight. Sprievodca zobrazuje niekoľko obrazoviek s voliteľnými možnosťami, aby ste ľahko vybrali základné nastavenia. Výkon TV sa nastaví tak, aby vyhovoval vášmu osobnému vkusu bez náročných pojmov alebo nastavení, a je veľmi rýchly.

 • 3 HDMI vstupy pre plné digitálne pripojenie s vysok. rozl. v 1 kábli

  HDMI poskytuje nekomprimované digitálne RGB pripojenie zo zdroja na obrazovku. Odstránením prevodu na analógový signál zaisťuje dokonalý obraz. Signál bez zníženia kvality redukuje blikanie a vytvára čistejší obraz. HDMI inteligentne spája najvyššie výstupné rozlíšenie so zdrojovým zariadením. HDMI vstup je plne spätne kompatibilný s DVI zdrojmi, ale obsahuje aj digitálny zvuk. HDMI používa ochranu proti kopírovaniu HDCP. S 3 HDMI vstupmi môžete pripojiť viacero zdrojov vo vysokom rozlíšení, napr. koncový prijímač s vysokým rozlíšením a prehrávač Blu-ray. Váš TV je plne pripravený na budúcnosť vo vysokom rozlíšení.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DVB-T, podporované iba vo vybraných krajinách

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať