Stolová lampa

  Vytvorte správny štýl osvetlenia

  Vychutnajte si ikonický dizajn s lampou v štýle vintage, ktorá dokonale doplní váš osobný štýl. Stolová lampa Philips InStyle má klasický, 50-ročný dizajn od spoločnosti Philips doplnený o technológiu LED. Hodí sa tak do moderných, ako aj retro interiérov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

InStyle Stolová lampa

BEAUVAIS, zelená, LED 4328417P0 Nájsť podobné výrobky

Vytvorte správny štýl osvetlenia

Dotvorte atmosféru v štýle vintage

 • Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Technológia LED integrovaná v tomto svietidle Philips je jedinečne vyvinutým riešením spoločnosti Philips. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálny svetelný výkon a zvýraznenie živých farieb vášho domova.

 • Spoločnosť Philips ponúka záruku 5 rokov na modul LED a ovládač

  Spoločnosť Philips ponúka záruku 5 rokov na modul LED a ovládač

  K štandardnej 2-ročnej záruke na toto svietidlo ponúka spoločnosť Philips 5-ročnú záruku na systém LED, teda na modul LED a ovládač tejto lampy.

 • Teplé biele svetlo

  Teplé biele svetlo

  Farba svetla môže mať rôznu teplotu, ktorá sa určuje v Kelvinoch (K). Svietidlá s nízkou hodnotou Kelvinov produkujú teplé, príjemné svetlo, tie s vysokou hodnotou produkujú chladné, energickejšie svetlo. Toto svietidlo Philips prináša teplé biele svetlo na vytvorenie útulnej atmosféry.

 • Regulátor intenzity osvetlenia na výrobku

  Regulátor intenzity osvetlenia na výrobku

  Súčasťou lampy je regulátor intenzity osvetlenia, vďaka ktorému môžete jednoducho nastaviť svetlo podľa svojich predstáv.

 • Dokonalé na oddych aj spoločenský život

  Obývacia izba je srdcom každej domácnosti – miestom na stretnutie rodiny, oddych aj privítanie hostí. Osvetlenie obývacej izby a spálne musí byť flexibilné a ľahko nastaviteľné, aby sa dalo prispôsobiť rôznemu využitiu počas dňa. Vhodne rozmiestnite rôzne svetelné zdroje, hrajte sa s vrstvením svetla a vytvorte tak dojem priestrannosti, vďaka čomu sa celá miestnosť presvetlí a ešte viac zútulní.

 • Vytvorte si štýlovú a osobitú atmosféru

  Toto svietidlo sa vyznačuje nádherným novým vzhľadom s nadčasovým dizajnom. V jeho kultovom tvare sa skvele snúbi minulosť so súčasnosťou. Výborne sa hodí do moderných aj retro interiérov, takže dáva možnosť skombinovať klasické a moderné prvky a vytvoriť domov, ktorý nielenže vyzerá dobre, ale v ktorom sa zároveň dobre cítite.

 • Vysokokvalitné materiály

  Toto svietidlo je zhotovené z vysokokvalitných materiálov s vynikajúcou povrchovou úpravou. Tie sú zárukou pevného a trvácneho produktu, ktorý bude vašu domácnosť skrášľovať počas mnohých rokov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať