Nástenné svietidlo

  Vychutnajte si každý okamih plný radosti

  Dovoľte, aby vynikla krása svetla a dodala vašej domácnosti čaro. Toto štíhle sklené nástenné svietidlo s nádhernými dekoratívnymi vzormi vyžaruje dôvernú a upokojujúcu atmosféru. Stlmením svetla poľahky vytvoríte útulné prostredie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myLiving Nástenné svietidlo

Riber, sivá 455888716 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si každý okamih plný radosti

Moderné osvetlenie pre dnešný život

 • Rozptýlené teplé biele svetlo

  Rozptýlené teplé biele svetlo

  Toto svietidlo využíva najnovšiu technológiu energeticky úsporných žiariviek značky Philips a vytvára záplavu teplého, bieleho prirodzeného svetla. Jeho rozptýlená žiara zaplaví vašu izbu teplým bielym svetlom a umožní spojiť prvky funkčnosti s ohľadom na životné prostredie. Rozptýlené svetlo je ideálne na celkové osvetlenie.

 • Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

  Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

  Nastavujte intenzitu svetla tohto svietidla Philips pomocou vypínača so stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Vďaka nemu je toto svietidlo ideálne na zvýraznenie prvku alebo vytváranie atmosféry pre každú príležitosť, či už útulného posedenia pri jedle vo dvojici, alebo odpočinku s rodinou a priateľmi v obývačke.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Toto svietidlo Philips v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

 • Nadčasové materiály

  Použitie kovu a skla dodá vašej domácnosti neutrálny a elegantný vzhľad. Solídne, nekomplikované materiály splnia predstavy moderného vkusu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať