Profesionálny LCD televízor

  Profesionálny LCD televízor

  Väčší komfort hostí

  Tento moderný hotelový televízor prináša do izieb viac pohodlia a hosťom umožňuje pripojiť si vlastné zariadenia. Zároveň vám umožňuje ponúknuť vašim hosťom HD kanály DVB-T. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LCD televízor

47" (119 cm) Pro+, displej LCD, DVB-T/C MPEG4* 47HFL4381D/10 Nájsť podobné výrobky

Väčší komfort hostí

Digitálny hotelový LCD televízor Philips

 • Kompatibilné s prijímačom digitálnej TV

  Tento hotelový televízor možno pripojiť k prijímaču digitálnej TV, ktorý dokáže aktivovať iné zariadenie cez rozhranie scart alebo protokol Serial Express Lite.

 • USB klonovanie všetkých nastavení pre rýchlu inštaláciu

  Umožňuje jednoducho kopírovať všetky naprogramované nastavenia a nastavenia programovania kanálov z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • Uvítacia správa na obrazovke

  Uvítací pozdrav sa zobrazí vždy po zapnutí televízora.

 • Obmedzenie hlasitosti

  Táto funkcia preddefinuje rozsah hlasitosti, v ktorom sa dá TV prijímač ovládať, čím sa zabráni nadmernému nastaveniu hlasitosti a predíde rušeniu hostí vo vedľajšej miestnosti.

 • Jeden kombinovaný zoznam pre analógové a digitálne kanály

  Jeden cielený zoznam kanálov pre digitálne a analógové kanály. Toto umožňuje hosťom bezproblémové prepínanie medzi analógovými a digitálnymi kanálmi.

 • LCD displej s Full HD 1 920 x 1 080p

  Táto obrazovka má rozlíšenie, ktoré sa označuje ako Full HD. Vďaka najmodernejšej technológii LCD obrazoviek má plné širokouhlé vysoké rozlíšenie 1 920 x 1 080p. Toto je najvyššie rozlíšenie, ktoré dokáže vysielanie vo vysokom rozlíšení prenášať. Umožňuje najlepšiu možnú kvalitu obrazu z akéhokoľvek formátu vstupného signálu vo vysokom rozlíšení. Vytvára žiarivý obraz bez blikania s progresívnym riadkovaním, optimálnym jasom a úžasnými farbami. Tento sýty a ostrý obraz poskytne hosťom dokonalý divácky zážitok.

 • Jednoducho použiteľné hotelové diaľkové ovládanie

  Tento televízor sa dodáva so štýlovým diaľkovým ovládaním, ktoré je navrhnuté špeciálne pre použitie v ubytovacích službách. Pre jednoduché ovládanie ponúka hosťom len tie najdôležitejšie tlačidlá a funkcie. Okrem toho poskytuje kontrolu úrovne nabitia batérií a ochranu proti krádeži batérií, ktoré môžu zvýšiť efektívnosť prevádzky hotela.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

 • Programovanie kanálov pri zapnutí

  Dokonalé pre reklamné účely v krytých priestoroch alebo informačné kanály, pretože umožňuje pri zapnutí TV zobrazovať preddefinovaný kanál.

 • Atraktívny zoznam kanálov na jednoduchú navigáciu

  Atraktívny zoznam kanálov obsahuje čisté a intuitívne tlačidlá s prehľadnou sprievodnou grafikou na zjednodušenie vyhľadania vašich obľúbených kanálov.

 • Príjem MPEG4 HDTV cez tuner DVB-T a DVB-C s CI+*

  HDTV vám umožňuje sledovať TV s najlepšou možnou kvalitou obrazu a zvuku, a to bez dodatočného koncového prijímača. Vďaka vstavanému tuneru, ktorý podporuje signály DVB-Terrestrial a DVB-Cable pre formáty MPEG-2 a MPEG-4 budete prijímať TV programy s vysokým rozlíšením vo vynikajúcej kvalite. Navyše s rozhraním Common Interface Plus (CI+) si vychutnáte prémiový obsah s vysokým rozlíšením priamo na vašom TV.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Informácie o dostupnosti vysielania DVB-T v jednotlivých krajinách získate od svojho zástupcu spoločnosti Philips.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať