Smart LED TV

  Smart LED TV

  Prvý Smart TV s kinoformátovými rozmermi na svete

  Nechajte sa očariť dokonalým obrazom filmov z diskov Blu-ray alebo HDTV na tomto úžasnom ultraširokouhlom 127 cm (50") televízore. LED televízor Philips Cinema 21:9 série Gold vám prináša nefalšovaný filmový zážitok ako v kine, ktorý dokonale zodpovedá originálnemu filmovému formátu 21:9. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cinema 21:9 Gold Series Smart LED TV

127 cm (50”), Ultra širokouhlá obrazovka, Easy 3D 50PFL7956H/12 Nájsť podobné výrobky

Prvý Smart TV s kinoformátovými rozmermi na svete

s funkciami Ambilight a Multiview

 • Surfujte po internete a zároveň sledujte TV vďaka funkcii Multi-view

  Surfujte po internete a zároveň sledujte TV vďaka funkcii Multi-view

  Ultra širokouhlá obrazovka modelu Cinema 21:9 je ideálna na pohodlné využívanie sveta pripojení. Pomocou funkcie Multi-view môžete pri sledovaní futbalu na ľavej strane obrazovky súčasne prehľadávať internet na jej pravej strane alebo diskutovať na sieti Twitter. Vďaka službe Philips Net TV získate stlačením jedného tlačidla ten najlepší obsah a služby online: video na požiadanie, sledovanie zmeškaných TV programov, Twitter a mnoho ďalších! Okno služby Net TV možno otvoriť vedľa televízie alebo televíziu skombinovať s iným videozariadením. Malú obrazovku možno jednoducho vymeniť za hlavnú aktivitu, takže máte vždy všetko pod kontrolou.

 • Sledujte ľubovoľný obsah tak, ako ste zvyknutí, alebo si ho prispôsobte na obrazovku 21:9

  Sledujte ľubovoľný obsah tak, ako ste zvyknutí, alebo si ho prispôsobte na obrazovku 21:9

  Na modeli Cinema 21:9 môžete sledovať ľubovoľný typ obsahu takým spôsobom, aký máte radi. Pri sledovaní obľúbeného TV programu dokáže jedinečná inteligentná technológia prispôsobenia formátu automaticky upraviť akýkoľvek obsah na obrazovku 21:9 alebo ho môžete sledovať v jeho pôvodnom formáte. Výber je len na Vás, stačí stlačiť jediné tlačidlo!

 • 2-stranný Ambilight Spectra umocňuje divácky zážitok

  2-stranný Ambilight Spectra umocňuje divácky zážitok

  Rozšírte svoj divácky zážitok o nový rozmer pomocou technológie Ambilight Spectra 2. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips zväčšuje obraz projekciou svetelnej žiary z 2 strán zadnej časti obrazovky na stenu v okolí televízora. Funkcia Ambilight automaticky prispôsobuje farbu a jas svetla podľa obrazu na televíznej obrazovke. Vďaka funkcii prispôsobenia stene je farba svetla vždy dokonalá, bez ohľadu na farbu steny.

 • Easy 3D pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Easy 3D pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Easy 3D Vám umožní dlho a pohodlne sledovať obsah v 3D vďaka stabilnému výkonu bez blikania s minimálnym zdvojením obrazu. Kompatibilné 3D okuliare sú ľahké a nevyžadujú batérie. Vychutnajte si už dnes obsah 3D v pohodlí Vašej domácnosti.

 • Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Požičajte si filmy priamo vo svojom televízore z online video obchodov, sledujte zmeškané TV programy obľúbených kanálov a využívajte bohatý výber online aplikácií so službou Net TV. Môžete tiež prehľadávať dostupný internetový obsah.

 • Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Tento Full HD LED televízor s najmodernejšou technológiou podsvietenia diódami LED v sebe spája pútavý minimalistický dizajn s ohromujúcou kvalitou obrazu a k tomu všetkému aj najnižšou spotrebou energie vo svojej kategórii. Navyše technológia podsvietenia LED neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Vďaka podsvieteniu LED si môžete vychutnávať nízku spotrebu energie, vysoký jas, neuveriteľný kontrast a ostrosť, ako aj živé farby.

 • Jednoduché bezdrôtové pripojenie s voliteľným bezdrôtovým adaptérom USB

  Jednoduché bezdrôtové pripojenie s voliteľným bezdrôtovým adaptérom USB

  Vychutnajte si funkciu Smart TV bezdrôtovo s adaptérom Philips Wi-Fi USB (PTA01) pre službu Smart TV. Stačí zapojiť adaptér do konektora USB na boku televízora a potom pripojiť televízor priamo k vašej domácej sieti. Pomocou diaľkového ovládania televízora môžete prechádzať cez požadovaný obsah online.

 • Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor tým najľahším a najpohodlnejším spôsobom. Jednoducho pripojte bezdrôtovú klávesnicu alebo ovládajte svoj inteligentný televízor pomocou inteligentného telefónu či tabletu.

 • Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Nahrajte živé digitálne televízne vysielanie na jednotku USB pripojenú k vášmu televízoru Philips alebo ho pozastavte, ak si chcete dať krátku prestávku a potom kedykoľvek pokračovať v sledovaní. Nájdite svoj obľúbený program pomocou elektronického sprievodcu programom a jednoducho si naplánujte nahrávanie. Teraz môžete sledovanie televízie prispôsobiť svojmu životu.

 • Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy na vašom televízore vďaka pripojeniu DLNA

  Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy na vašom televízore vďaka pripojeniu DLNA

  Zdieľajte fotografie, hudbu a filmy prostredníctvom pripojenia DLNA z vášho inteligentného telefónu, tabletu alebo počítača a vychutnajte si ich na veľkej obrazovke.

 • 400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) dosahuje extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlych akčných filmoch. Nový štandard PMR spoločnosti Philips je ukážkou kombinácie vizuálnych efektov tej najrýchlejšej obnovovacej frekvencie displeja, funkcie HD Natural Motion a jedinečného vzorca spracovania obrazu, a prináša bezkonkurenčnú ostrosť pohybu.

 • Filmový pomer strán Cinema 21:9, bez tmavých pruhov v spodnej a vrchnej časti obrazu

  Väčšina televízorov má pomer strán 16:9 (alebo 1,78:1) a rozlíšenie 1080p Full HD. Veľkorozpočtové hollywoodske kasové trháky sú však väčšinou natočené s pomerom strán 2,39:1. Nové televízory Cinema 21:9 značky Philips sú dokonale prispôsobené tomuto pôvodnému filmovému formátu 21:9 (2,39:1), ktorý využívajú režiséri. Takže nech sledujete akýkoľvek film, môžete si ho vychutnať v pôvodnom formáte bez čiernych pruhov.

 • Televízor Full HD TV s funkciou Pixel Precise HD pre detaily v pohybe

  Technológia Pixel Precise HD je založená na mnohokrát ocenenej technológii Pixel Plus. Posúva kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením na vyššiu úroveň so 4 triliónmi farieb. S rozlíšením Super Resolution teraz prináša technológia Pixel Precise HD tú najlepšiu kvalitu obrazu HD TV, či už sledujete video z Internetu, alebo filmy z diskov Blu-ray vo vysokej kvalite.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Net TV: Navštívte www.philips.com/smarttv a zistite ponuku služieb vo vašej krajine.
 • Wi-Fi Media Connect: Prehrávanie videa môže byť ovplyvnené rýchlosťou Vášho počítača a šírkou pásma siete Wi-Fi. Minimálne a odporúčané systémové požiadavky nájdete na stránke www.philips.com/wifimediaconnect. Zobrazí obsah s oneskorením niekoľkých sekúnd. Môže dochádzať k malým rozdielom medzi obrazom a zvukom.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách
 • Nahrávanie cez USB je dostupné len pre digitálne kanály s elektronickým sprievodcom programami založeným na protokole IP (môže podliehať obmedzeniam v závislosti od danej krajiny a kanálov), nahrávanie môže byť zakázané na základe ochrany vysielania proti kopírovaniu (CI+). Vyžaduje si aktívne pripojenie na internet.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.
 • Len pre hry v 2D.
 • Uistite sa, že je herná konzola pripojená ku konektoru HDMI na televízore.
 • Zariadenie je vhodné na príjem pozemného digitálneho voľne prístupného televízneho vysielania v Maďarsku

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať