Zaoblený LED TV s rozlíš. 4K a systémom Android TV™

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55pus8700_12/55pus8700_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Zaoblený LED TV s rozlíš. 4K a systémom Android TV™

  Zaoblený 4K LED TV so systémom Android TV

  Nemusíte nič obetovať: Zaoblený UHD televízor zo série 8700 so systémom Android je spojením kvalitných materiálov a technológie s elegantnými líniami. Prvotriedna verzia obsahuje 3-stranovú funkciu Ambilight, štvorjadrový procesor a chrómový oblúkový stojan s viditeľnou zvukovou jednotkou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

8700 series Zaoblený LED TV s rozlíš. 4K a systémom Android TV™

139 cm (55"), LED televízor s rozlíšením 4K Ultra HD, Štvorjadrový procesor, rozšír. 16 GB, Dvojitý tuner DVB-T/T2/C/S/S2 55PUS8700/12 Nájsť podobné výrobky

Zaoblený 4K LED TV so systémom Android TV

S 3-strannou funkciou Ambilight

 • Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

  Váš dom je viac – je to váš domov, tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Unikátna technológia Ambilight spoločnosti Philips rozširuje obrazovku televízora – takže sledovanie pre vás bude intenzívnejším zážitkom, a to vďaka premietaniu extra širokého jasu z troch strán obrazovky televízora na okolité steny. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú tak pútavý, intenzívny a hlboký divácky zážitok.

 • 4K Ultra HD: rozlíšenie, aké ste ešte nikdy nevideli

  Televízor Ultra HD so 4-násobne vyšším rozlíšením ako v prípade bežných televízorov Full HD. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a našej jedinečnej technológii na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním Ultra Resolution si teraz môžete pozrieť kvalitnejší obraz bez ohľadu na pôvodný obsah. Vychutnajte si zdokonalenú ostrosť, lepšie vnímanie hĺbky, výraznejší kontrast, hladký, prirodzený pohyb a bezchybné detaily.

 • Technológia Micro Dimming Pro pre neuveriteľný kontrast

  Technológia Micro Dimming Pro optimalizuje kontrast televízora na základe svetelných podmienok prostredia. Svetelný snímač a špeciálny softvér analyzujú obraz v 6400 rôznych zónach, vďaka čomu si môžete vychutnať úchvatný kontrast a kvalitu obrazu pre skutočne živý zážitok zo sledovania vo dne alebo v noci.

 • Technológia Pixel Precise Ultra HD: objavte kvalitný obraz s rozlíšením UHD so živými farbami

  Krása televízorov 4K Ultra HD TV spočíva vo vychutnávaní si každého detailu. Technológia Pixel Precise Ultra HD prevedie každý vstupný obrazový signál na vašej obrazovke do ultra vysokého rozlíšenia UHD. Vychutnajte si ostrý pohyblivý obraz a výnimočný kontrast. Objavte hlbokú čiernu a jasnejšiu bielu, živé farby a prirodzené tóny pokožky – vždy a z akéhokoľvek zdroja.

 • Objavte silu štvorjadrového procesora a integrovaného systému Android

  Štvorjadrový procesor značky Philips spolu s výkonným systémom Android prinášajú vzrušujúci herný zážitok. So systémom Android vo vašom televízore môžete navigovať, spúšťať aplikácie a prehrávať videá spôsobom, ktorý je super rýchly, intuitívny a zábavný.

 • Vyjadrite svoj štýl so zaobleným televízorom Philips

  Vyjadrite svoj štýl so zaobleným televízorom Philips

  Svoj život žijete po svojom – neprišiel čas, aby ste mali televízor, ktorý odzrkadľuje váš jedinečný štýl? Náš zaoblený televízor ohýba pravidlá konvenčného dizajnu, aby vám priniesol odvážny moderný vzhľad. V kombinácii s vysokou úrovňou kvality obrazu tak má všetko, čo od televízorov značky Philips očakávate.

 • Lokalita Google Play a galéria aplikácií Philips: nahliadnite za hranice TV

  Lokalita Google Play a galéria aplikácií Philips: nahliadnite za hranice TV

  Lokalita Google Play a galéria aplikácií Philips vám umožňuje preniknúť za hranice bežného televízneho vysielania a priblížiť sa k ohromnej zbierke filmov, TV, hudby, aplikácií a hier. 16 GB rozšíriteľná pamäť pre vás znamená, že máte k dispozícii dostatok priestoru na uloženie všetkého svojho obľúbeného obsahu a inštaláciu doplnkových aplikácií.

 • Potiahnite prstom, zadajte text, hovorte atď. – skutočne inteligentná interakcia

  Potiahnite prstom, zadajte text, hovorte atď. – skutočne inteligentná interakcia

  Naše diaľkové ovládače sme premenili na zariadenia, ktoré sa rovnako príjemne obsluhujú ako naše televízory s podporou Android TV. Zadávajte text pomocou funkcie hlas Google* alebo klávesnice Qwerty. Ak chcete spustiť aplikáciu, stačí povedať: „Open YouTube“. Ťahaním prsta po dotykovej podložke listujte v albume rodinných fotografií. Alebo ho používajte ako klasický diaľkový ovládač.

 • Digitálna redukcia šumu optimalizuje obraz z každého zdroja

  Váš televízor je úžasné zariadenie... no môže sa stať, že zdroj sledovaného obsahu na tom nie je tak dobre. Zdokonalená digitálna redukcia šumu zanalyzuje nedokonalosti obsahu a rozdelí vysielaný obraz na jeden alebo dva smery. Obraz zo zdroja s dobrou kvalitou je optimalizovaný na dosiahnutie maximálnej miery ostrosti a detailov. A čo obraz s horšou kvalitou? Ten sa najprv vyčistí a odstránia sa z neho nedostatky, až potom sa upraví rovnakým spôsobom ako kvalitný obraz.

 • Nechajte sa zviesť 50 W zvukom vychádzajúcim z piatich reproduktorov

  Obklopte sa nádherným zvukom. Nová séria 8700 v sebe spája výkonnosť troch reproduktorov v zadnej časti televízora s dvoma výškovými reproduktormi nasmerovanými dopredu, prostredníctvom ktorých prináša široké a bohaté zvukové spektrum. Subwoofery sú vyrobené z neodýmu, prvotriedneho materiálu, ktorý zväčšuje objem a vytvára lepšiu basovú odozvu a čistejšiu, vyváženejšiu kvalitu zvuku.

 • Vypočujte si každý detail s prémiovým zvukom DTS

  Úžasné reproduktory TV si vyžadujú výkonný výpočtový procesor, ktorý dokáže zachovať čistotu pôvodného zvukového obsahu. Prémiový balík DTS je navrhnutý tak, aby dokázal poskytnúť skúsenosti, ktoré spotrebitelia očakávajú od špičkového spracovania zvuku: podmanivý priestorový dojem s hlbokými a bohatými basmi a krištáľovo čistými dialógmi, ktoré sa reprodukujú aj pri maximálnej úrovni hlasitosti bez kolísania, sekania a skreslenia.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • Ponuka aplikácie pre Android sa líši pre každú krajinu. Podrobnosti nájdete v najbližšom obchode Google Play Store.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.
 • Funkčnosť služby Google Cast podlieha aplikáciám Google Cast Ready a použitým zariadeniam. Bližšie informácie nájdete na stránke produktov služby Google Cast.
 • Aplikácia Philips TV Remote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, operátora a krajiny, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Ponuky aplikácie Smart TV sa líšia v závislosti od modelu televízora a krajiny. Bližšie informácie nájdete na adrese: www.philips.com/smarttv.
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať