Zaoblený 4K UHD LED TV so systémom Android™

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55pus8909c_12/55pus8909c_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Zaoblený 4K UHD LED TV so systémom Android™

  Zaoblený 4K UHD LED TV so systémom Android

  Zažite prvý televízor so zaoblenou obrazovkou so systémom Android! Séria Philips 8900 ponúka skutočne intenzívny zážitok vďaka kombinácii úžasnej kvality obrazu v rozlíšení 4K Ultra HD a 3-stranovej funkcie Ambilight. Nechajte sa zviesť jeho špičkovou povrchovou úpravou a zaobleným tvarom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

8900 Curved series Zaoblený 4K UHD LED TV so systémom Android™

140 cm (55”), LED televízor s rozlíšením 4K Ultra HD, Šesťjadrový procesor, Dvojitý tuner DVB-T/T2/C/S/S2 55PUS8909C/12 Nájsť podobné výrobky

Zaoblený 4K UHD LED TV so systémom Android

S 3-strannou funkciou Ambilight

 • 4K Ultra HD: rozlíšenie, aké ste ešte nikdy nevideli

  4K Ultra HD: rozlíšenie, aké ste ešte nikdy nevideli

  Pozrite si televízor, aký ste ešte nevideli – so štvornásobne vyšším rozlíšením ako ponúkajú televízory s rozlíšením Full HD. Vďaka 3840 x 2160 pixelom získate dokonale realistický obraz, ktorý vám otvorí okno do nového sveta.

 • 1000 Hz PMR Ultra HD pre dokonale plynulý pohyb obrazu

  1000 Hz PMR Ultra HD pre dokonale plynulý pohyb obrazu

  Nič neprekoná adrenalín, ktorý prinášajú hry, rýchle tempo športových prenosov alebo akčných filmov na televízore s rozlíšením Ultra HD. Práve preto je tento televízor Philips vybavený technológiou 1000 Hz Perfect Motion Rate Ultra, s ktorou si môžete vychutnať dokonale plynulý obraz. A ak vám od vzrušenia poskočí srdce, obraz skákať určite nebude.

 • Obchod Google Play™ – celý svet na dosah ruky

  Obchod Google Play™ – celý svet na dosah ruky

  Cíťte sa ako dieťa v obchode so sladkosťami. Užívajte si skvelý výber aplikácií, hier a všetkých „dobrôt“ dostupných v obchode Google Play™, ako napríklad prehliadač Chrome™, aplikácie YouTube™, Google Movies, Google Music, aplikácie sociálnych sietí a mnoho ďalších… to všetko na vašom televízore so systémom Android.

 • Dvojitý tuner vám umožní pozerať alebo nahrávať viac ako jeden program

  Dvojitý tuner vám umožní pozerať alebo nahrávať viac ako jeden program

  Už sa viac nehádajte o tom, na čo sa budete pozerať. S dvojitým tunerom môžete na svojom televízore naraz pozerať svoj obľúbený seriál aj futbalový zápas. Naša funkcia dvojitého nahrávania vám umožní sledovať jeden program a nahrávať druhý, takže vždy budete mať niečo skvelé na sledovanie neskôr.

 • Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

  Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

  Váš dom je viac – je to váš domov, tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Unikátna technológia Ambilight spoločnosti Philips rozširuje obrazovku televízora – takže sledovanie pre vás bude intenzívnejším zážitkom, a to vďaka premietaniu extra širokého jasu z troch strán obrazovky televízora na okolité steny. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú tak pútavý, intenzívny a hlboký divácky zážitok.

 • Vyjadrite svoj štýl so zaobleným televízorom Philips

  Svoj život žijete po svojom – neprišiel čas, aby ste mali televízor, ktorý odzrkadľuje váš jedinečný štýl? Náš zaoblený televízor ohýba pravidlá konvenčného dizajnu, aby vám priniesol odvážny nový vzhľad s vysokou úrovňou kvality obrazu, ktorú od televízorov značky Philips očakávate.

 • Precízne detaily: televízor, ktorý vyzerá rovnako dobre, ako aj funguje

  Vaša domácnosť prezentuje váš štýl. Preto naši dizajnéri zvolili decentné a sofistikované farby a povrchové úpravy skombinované s autentickými, kvalitnými materiálmi ako napríklad hliník. Výsledkom je dizajn televízora, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru.

 • Je navrhnutý tak, aby sa líšil

  Naši dizajnéri pozorne navrhli každý detail nášho nového zaobleného televízora a nezabudli ani na jeho základňu. Je vyrobená z kvalitného lešteného chrómu, pričom predstavuje podstavec, ktorý je rovnako rafinovaný a nekonvenčný ako televízor, ktorý na ňom spočíva.

 • Technológia Perfect Pixel Ultra HD – objavte obraz v úžasnej kvalite

  Pokračujeme v našej tradícii cenami ovenčenej kvality obrazu a prinášame vám úplne novú úroveň vysokého rozlíšenia. Algoritmy na spracovanie obrazu technológie PerfectPixel Ultra HD prevedú na vašej obrazovke každý vstupný obrazový signál do ultra vysokého rozlíšenia 4K Ultra HD. A výsledok? Či už sledujete video online alebo obsah natívne vytvorený v ultra vysokom rozlíšení UHD, vždy si vychutnáte dokonalú ostrosť, pohyb, čistotu, farbu a kontrast od spoločnosti Philips.

 • Ukazujte, píšte, rozprávajte alebo používajte gestá – v skutku inteligentná interakcia

  Komunikácia s vaším televízorom nebola nikdy jednoduchšia a zábavnejšia. Naše dokonale intuitívne diaľkové ovládanie obsahuje všetky praktické funkcie, ako napríklad tlačidlá rýchlych skratiek, funkciu ukázania a kliknutia ako pri ovládaní myšou, ako aj klávesnicu na obrátenej strane… a ponúka ešte viac. Chcete stíšiť zvuk? Urobte jednoduchý pohyb rukou (diaľkové ovládanie nie je potrebné!) a zabudovaná kamera zachytí vaše gesto a primerane upraví hlasitosť. Nechce sa vám použiť klávesnicu? Rozprávajte do diaľkového ovládania a výsledky sa zobrazia na obrazovke televízora! Vskutku inteligentnejšie riešenie pre vás.

 • Od aplikácií až po službu Cloud TV: viac online obsahu než kedykoľvek predtým

  Predstavte si čoraz širší výber Smart aplikácií vo vašom televízore, od služby YouTube až po hudbu, videotéky a mnoho ďalších – sami si môžete vybrať, ktoré aplikácie pridáte na svoj panel. Chcete ešte viac? Preskúmajte službu Cloud TV. Vďaka stovkám prémiových kanálov z celého sveta prináša skvelú možnosť pozrieť si vaše obľúbené relácie a objaviť, čo sa ľuďom páči hoci aj na druhom konci planéty. Vďaka prehľadávaču Cloud Explorer máte prístup k vášmu úložisku Dropbox™, z ktorého môžete zobrazovať (a zdieľať) svoje obľúbené fotografie aj videá na veľkej obrazovke.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Ak máte záujem o aplikácie Smart TV, navštívte stránku www.philips.com/TV a zistite ponuku služieb vo vašej krajine
 • Ponuka aplikácie pre Android sa líši pre každú krajinu. Podrobnosti nájdete v najbližšom obchode Google Play Store.
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • Ponuka Cloud TV závisí od dostupnosti v danej krajine a smerníc
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.
 • Aplikácia Philips TV Remote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TV.
 • Kompatibilita závisí od certifikácie Wi-Fi Miracast pre systém Android 4.2 alebo novší. Podrobnosti nájdete v dokumentácii k vášmu zariadeniu.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať